مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز افزایش می یابد, افزایش شانس برنده دوره دومدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه محبوبیت در حال بهبود است در یک لحظه کلیدی در انتخابات سال افزایش شانس خود را از برنده شدن در یک دوره دوم در کاخ سفید است.

به عنوان برنی ساندرز یورش برده و به پیروزی در نوادا قفقاز ایجاد گرفتن در مقدماتی حزب دموکرات جدید گالوپ نظرسنجی به تهمت 49% تصویب امتیاز و مخالفت امتیاز از 48 درصد. این بود که اولین بار خالص مثبت برای رئیس جمهور در این نظرسنجی پس از آغاز ریاست جمهوری خود در ماه ژانویه 2017.

این megyn kelly سایت میانگین از محبوبیت سنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب افزایش از سپتامبر وقتی که استیضاح آغاز شد.

تبرئه در سنا استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن میانگین تصویب امتیاز در حال حاضر در 43.3% به 52.2% مخالف.

در مورد گالوپ نظرسنجی سی ان ان تحلیلگر هری Enten – قبلا از گاردین نوشت: “مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است تا در زمان مناسب. … [مقبولیت] تبدیل شدن به خیلی بیشتر اخباری در ماه مارس از انتخابات سال است.

“رئیس جمهور با تصویب رتبه بندی بین حدود 46% و 54% در این مرحله معمولا نزدیک صورت انتخاب مجدد جنگ است. رئیس جمهور با تصویب اعتبار در 45 درصد یا کمتر معمولا از دست دادن. اگر تاریخ گذشته دارای تهمت را تصویب امتیاز ممکن است همچنان افزایش یابد فقط به اندازه کافی به او را به یک مورد علاقه.”

روز یکشنبه یک CBS اخبار نظرسنجی گفت: 65 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده انتخابات مجدد در یک مسابقه احتمالی دموکرات نامزد.

این RealClearPolitics.com متوسط سر-به-سر سنجی قرار می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پایین چهار امتیاز در برابر ساندرز در یک تصور کلی انتخابات بازی کردن.

“است که به دور از غالب مزیت و نشان می دهد تهمت می تواند برنده رای محبوب” Enten نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ موقعیت قوی در مورد کالج انتخاباتی این معنی است که رئیس جمهور منتخب و ارائه شده است که یک مسیر به کاخ سفید در سال 2016 با وجود شکست هیلاری کلینتون در انتخابات نزدیک به 3 میلیون رای.

“ساندرز را منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه سنجی این هفته از میشیگان و پنسیلوانیا” Enten نوشت: با توجه به نوسان متحده که رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال پیش.

“اما حتی اگر شما اضافه کردن هر دو از کسانی که به دولت کلینتون در سال 2016 آن را هنوز هم ترک مغلوب ساختن پیشی جستن در 270 آرا – حداقل تعداد مورد نیاز برای برنده شدن در کالج انتخاباتی است.

“دولت که برنده برنده با کمترین حاشیه در سال 2016 علاوه بر میشیگان و پنسیلوانیا بود ویسکانسین. یک نظرسنجی جدید این هفته از کلمبیا کلمبیا نشان داد که برنده شد ضرب و شتم همه دموکرات ها در ویسکانسین با هفت امتیاز و یا بیشتر است.”

در نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در میان رای دهندگان ویسکانسین بود در 51%.

اگر ویسکانسین از دست داده است Enten نوشت: دموکرات ها نیاز خود را نامزد ریاست جمهوری به نفع یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همچنین میشیگان و پنسیلوانیا است. آریزونا و فلوریدا می تواند از جمله اهداف سابق داشتن ثابت پربار شکارگاه در سال 2018 midterms.

به عنوان حزب میانه های بحث بهترین پاسخ به ساندرز’ مترقی افزایش Enten پیشنهاد دموکراتیک رای دهندگان “امیدواریم که بهتر است که آنها را انتخاب کنید electable نامزد (هر کس که ممکن است) در اولیه خود را.

“از آنجا که اگر آنها نمی, آن می تواند تفاوت بین سختی و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و به سختی از دست دادن به او در نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im