مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی حمایت از مالاریا دارو برای درمان Coronavirus تقسیم جامعه پزشکی

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت نادر ظاهر در اتاق وضعیت در روز یکشنبه خود را به عنوان همه گیر نیروی کار جلسه بود مصمم به بحث در مورد ضد مالاریا پزشکی که او را به شدت ارتقا به تازگی به عنوان یک درمان برای coronavirus.

یک بار دیگر, به گزارش یک فرد مطلع در این جلسه کارشناسان هشدار داد در برابر overselling مواد مخدر هنوز به اثبات می شود یک درمان بی خطر به ویژه برای بیماران قلبی. “بله قلب مسائل” آقای ترامپ اذعان کرد. سپس او رهبری را به دوربین برای ترویج آن به هر حال. “پس چه می دانید ؟” او با اذعان به خبرنگاران در جلسه توجیهی روزانه. “من پزشک نیستم. اما من حس مشترک.”

روز پس از روز فروشنده تبدیل جمهور را تشویق کرده است coronavirus بیماران سعی کنید هیدروکسی کلروکین با همه شور و شوق از یک توسعه دهنده املاک و مستغلات. عبور مرجع او باعث می شود به خطرات احتمالی است که معمولا تحت الشعاع کامل-بویژه تایید. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟” او پنج بار در روز یکشنبه.

تقویت شده توسط تجارت خود را مشاور تلویزیون دکتر, لری الیسون از اوراکل و رودلف W. جولیانی سابق شهردار نیویورک, آقای, تهمت کشف و ضبط شده است در این دارو به عنوان یک درمان معجزه برای این ویروس است که هزاران نفر کشته و فلج شده و زندگی در آمریکا. در طول راه او را وادار بین المللی بحث در مورد مواد مخدر است که بسیاری از پزشکان در نیویورک و جاهای دیگر در تلاش بوده اند که در اوج ناامیدی حتی بدون قطعی مطالعات علمی است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت ممکن است به حق باشد و پزشکان گزارش شواهد که ارائه شده و امید است. اما آن باقی مانده است به دور از خاص و رئیس جمهور ابراز وجود در فشار مورد بیش مشاوره از مشاوران مانند دکتر Anthony S. Fauci دولت بالا متخصص بیماری های عفونی است محور یک گوه در داخل خود coronavirus نیروی کار و به پرسش های مطرح شده در مورد انگیزه های خود را.

اگر هیدروکسی کلروکین می شود پذیرفته درمان چند دارویی به سود ایستاده از جمله سهامداران و مدیران ارشد با قابلیت اتصال به رئیس جمهور. آقای ترامپ خود را کوچک شخصی و منافع مالی در شرکت سانوفی فرانسه داروسازی است که باعث می شود Plaquenil این نام تجاری نسخه هیدروکسی کلروکین.

“من قطعا درک کنند که چرا رئیس جمهور این است که با فشار دادن آن گفت:” دکتر جاشوا روزنبرگ, مراقبت ويژه در بروکلین بیمارستان مرکز. “او رئیس جمهور ایالات متحده است. او به پروژه امید. و هنگامی که شما در یک وضعیت بدون امید همه چیز بسیار بد است. بنابراین من نه اشتباه او را برای هل دادن آن را حتی اگر وجود ندارد بسیاری از علوم در پشت آن به دلیل آن است که در این نقطه بهترین و در دسترس ترین گزینه برای استفاده.”

یک پزشک ارشد در Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین که در آن پزشکان هستند ارائه مواد مخدر, اما, گفت: در حال حاضر تقاضا شد نگران کننده برای بیماران مزمن آن برای بیماری های روماتیسمی. در سنت برنابا بیمارستان در برانکس دکتر دیگری گفت: کارکنان خود را به کروناویروس بیماران اما با انتقاد از رئیس جمهور و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو برای “هلهله” دارو بدون اثبات. “امید کاذب می تواند بد, هم,” او گفت:.

سازمان های حرفه ای که منتشر مثبت فرانسه در مطالعه ذکر شده توسط آقای تهمت متحدان تغییر ذهن خود را در روزهای اخیر. جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی گفت: “این مقاله را برآورده نمی کند جامعه انتظار استاندارد است.” برخی از بیمارستان ها در سوئد متوقف شد ارائه هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus پس از گزارش از عوارض جانبی با توجه به سوئدی, اخبار رسانه های.

اما آقای کومو به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که او از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش فدرال تامین هیدروکسی کلروکین به نیویورک داروخانه ها اجازه می دهد دولت به لغو محدودیت در خرید. “شده است وجود دارد شواهد حدیثی که آن را امیدوار کننده است” آقای کومو گفت: در حالی که با توجه به فقدان یک مطالعه رسمی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان منتقل شده است به مراقبت های ویژه.
  • ناوارو هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • موارد خونتان در حالت اضطراری متکی بر رعایت داوطلبانه.

آقای ترامپ برای اولین بار ابراز علاقه هیدروکسی کلروکین چند هفته پیش گفتن همکاران که آقای الیسون یک میلیاردر و بنیانگذار اوراکل آن را مورد بحث بود با او. در آن زمان, Dr. Mehmet Oz, میزبان از تلویزیون “دکتر Oz Show” بود و در تماس با آقای تهمت مشاوران در مورد تسریع تصویب به استفاده از مواد مخدر برای coronavirus.

آقای جولیانی به خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آغوش مواد مخدر بر اساس توصیه های دکتر ولادیمیر Zelenko خود-توصیف ساده در کشور وجود دارد که تبدیل به یک ضربه در رسانه های محافظه کار پس از تجویز یک کوکتل از هیدروکسی کلروکین به آنتی بیوتیک آزیترومایسین و سولفات روی.

در مصاحبه ای در روز دوشنبه آقای جولیانی رد هر گونه خطر مالی و گفت او با آقای ترامپ تنها پس از رئیس جمهور در حال حاضر ترویج مواد مخدر publicly. آقای جولیانی گفت: او تبدیل به این موضوع پس از تحقیق معاون رئیس جمهور سابق آمده است. در اوکراین یک پروژه است که رهبری به رئیس جمهور را استیضاح.

“هنگامی که من به پایان رسید بایدن من بلافاصله روشن به کروناویروس و من انجام شده است مقدار زیادی از تحقیقات بر روی آن” او گفت:. آن را به عنوان اتفاق افتاده است دکتر Zelenko متولد شد در اوکراین و زمانی که آنها برای اولین بار صحبت کرد آقای جولیانی به طور تصادفی او را به نام “دکتر Zelensky,” مخلوط کردن نام خود با رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

آقای جولیانی گفت: او به ارمغان آورد یک دادستان تجربه به تحقیقات خود را. “یکی از چیزهایی که خوب litigator زمان می شود که شما نوع از تبدیل شدن به یک لحظه متخصص در مسائل و پس از آن شما در مورد آن را فراموش,” او گفت:. “من ادعا نمی تواند یک دکتر. من فقط تکرار آنچه به آنها گفت.”

غذا و داروی آمریکا آن را تایید کرده است هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای مالاریا و لوپوس صادر اورژانس را در اواخر ماه گذشته اجازه می دهد پزشکان به اداره آن را به کروناویروس بیماران اگر آنها را مناسب دیدم. آقای ترامپ گفت: دولت فدرال خواهد توزیع 29 میلیون دوز است و او به نام نارندرا نخست وزیر هند درخواست بیشتر.

دکتر Fauci ساخته شده نگرانی خود را روشن هفته گذشته است. “من فکر می کنم ما باید مراقب باشید که ما نمی را که با شکوه جهش به فرض که این یک حذفی به مواد مخدر” گفت: روز جمعه در رادیو فردا. “ما هنوز هم نیاز به انجام این نوع مطالعات است که قطعی ثابت کند که آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی هر گونه مداخله واقعا امن و موثر است.”

همان روز Laura Ingraham, فاکس, میزبان بازدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید با دو پزشک که در برنامه ترویج هیدروکسی کلروکین یکی از آنها ساخته شده یک سخنرانی در فضائل آن, با توجه به رسمی تایید واشنگتن پست گزارش.

روز بعد پیتر ناوارو رئیس جمهور تجارت مشاور که اختصاص داده شده است برای تسریع در تولید تجهیزات پزشکی و تبدیل به یک مدافع از مواد مخدر upbraided دکتر Fauci در کاخ سفید نیروی کار جلسه به گفته افراد مطلع در مورد بحث.

آقای ناوارو وارد در جلسه مسلح با ضخامت دسته یا بافه گندم از مقالات بازگویی پژوهش است. زمانی که این موضوع مطرح شد, به گفته یک فرد مطلع در مورد این دیدار تایید گزارش توسط Axios آقای ناوارو آن را برداشت و یک صندلی کاهش یافته است آن را بر روی میز و آغاز توزیع نسخه.

آقای ناوارو به دست آورده است که دکترای خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه هاروارد در دفاع از موقعیت خود را در روز دوشنبه با وجود عدم پزشکی اعتبار. “پزشکان اختلاف نظر در مورد همه چیز در همه زمان ها. من مدارک تحصیلی از نظر نگاه به علم است که من یک دانشمند اجتماعی او گفت:” در سی ان ان. “من یک Ph. D. و من درک می کنم که چگونه به خواندن مطالعات آماری که آیا آن در پزشکی, قانون, اقتصاد و یا هر چیز دیگری.”

آقای ترامپ روشن ساخته شده است در روز یکشنبه که در کنار او در زمان آقای ناوارو را در رویارویی با دکتر Fauci. در جلسه مطبوعاتی پس از این دیدار گفت: این اشتباه بود که منتظر این نوع از مطالعه دکتر Fauci می خواستم. “ما همین حالا هم” رئیس جمهور گفت:. “ما لازم نیست دو ساعت از آنجا که مردم در حال مرگ و در حال حاضر.”

برخی از همکاران آقای ترامپ که منافع مالی در این مسئله است. شرکت سانوفی بزرگترین سهامداران شامل فیشر مدیریت دارایی های صندوق های سرمایه گذاری شرکت های اجرا شده توسط Ken Fisher عمده کمک کننده به جمهوری خواهان و از جمله آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. یک سخنگوی آقای فیشر کاهش یافته است به نظر.

یکی دیگر از سرمایه گذار در هر دو شرکت سانوفی و Mylan دیگر شرکت دارویی است Invesco صندوق که قبلا اجرا شده توسط ویلبر راس تجارت ، آقای راس در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او “آگاه بود که Invesco هر گونه سرمایه گذاری در شرکت های تولید” مواد مخدر “نه من باید هر گونه دخالت در تصمیم گیری برای کشف این به عنوان یک درمان.”

از سال گذشته آقای ترامپ گزارش داد که سه نفر از خانواده تراست در هر حال سرمایه گذاری در یک Dodge & Cox صندوق که بزرگترین هلدینگ در شرکت سانوفی.

چند generic داروسازان در حال آماده سازی خود برای تولید قرص هیدروکسی کلروکین از جمله Amneal داروسازی که از بنیانگذاران Chirag پاتل یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن ملی گلف بدمینستر در نیوجرسی و golfed با آقای ترامپ حداقل دو بار از او رئیس جمهور شد, به گفته یک فرد که آنها را دیدم.

آقای پاتل که شرکت مستقر در ماساچوست, N. J., نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. Amneal اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر افزایش تولید مواد مخدر و کمک مالی میلیون ها قرص به نیویورک و کشورهای دیگر. دیگر generic داروسازان هستند ramping تا تولید از جمله Mylan و Teva صنایع دارویی.

روبرتو Mignone یک Teva عضو هیئت مدیره رسیده به این تیم از جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد طریق Nitin Saigal استفاده می شود که کار را برای آقای Mignone و دوستی با آقای کوشنر را به گفته افراد مطلع در مورد بحث.

آقای کوشنر تیم اشاره او به کاخ سفید نیروی کار و آقای Mignone خواسته برای کمک گرفتن هند برای کاهش محدودیت های صادرات است که باید پس از آرام شده است, اجازه می دهد Teva را بیشتر قرص به ایالات متحده است. آقای Mignone که همچنین معاون رئیس NYU Langone بهداشت است که در حال اجرا یک مطالعه بالینی از هیدروکسی کلروکین تایید کرد روز دوشنبه که او صحبت کرده است با دولت در مورد گرفتن بیشتر دارو به کشور است.

دکتر Daniel H. Sterman بحرانی مراقبت مدیر at NYU Langone بهداشت گفت: پزشکان وجود دارد با استفاده از هیدروکسی کلروکین اما اطلاعات در مورد اثربخشی آن باقی مانده است “ضعیف و بی اساس” انتظار مطالعه است. “ما نمی دانیم که آیا بیماران ما با بهره گیری از هیدروکسی کلروکین درمان در زمان حاضر” او گفت:.

شهر نیویورک بهداشت و بیمارستان ها شرکت اجرا می شود که از آن بیمارستان های دولتی است مشاوره اما نیاز پزشکان برای استفاده از هیدروکسی کلروکین بر اساس یک محاکمه نشان دادن کاهش سرفه و تب خفیف با عوارض جانبی در بیماران دو دکتر میچل کاتز که نظارت بر سیستم بیمارستان گفت: با ایمیل در روز دوشنبه.

دکتر Roy M. Gulick ارشد از بیماری های عفونی در ویل کرنل پزشکی گفت: هیدروکسی کلروکین داده شد در مورد پایه و اساس. “ما توضیح جوانب مثبت و منفی و توضیح می دهند که ما نمی دانیم که اگر آن کار می کند یا نه” او گفت:.

پزشکان در Northwell بهداشت و مونت سینای سلامت سیستم در حال استفاده از آن را به عنوان به خوبی. در کوه سینا جنوبی Nassau County شعبه در لانگ آیلند پزشکان شاغل رژیم هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین “تقریبا پس از یک روز” با نتایج مختلط دکتر گفت: Adhi Sharma آن افسر ارشد پزشکی.

“ما شده است پرتاب سینک آشپزخانه در این بیماران,” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که آیا کسی رو بهتر است خود به خود و یا به دلیل دارو است.”

پیتر بیکر و کتی راجرز گزارش از واشنگتن و دیوید غنی سازی و مگی Haberman از نیویورک است. گزارش شد کمک by Kenneth P. وگل از واشنگتن و جسی دراکر شری فینک یوسف گلدشتاین جسی مک کینلی William K. Rashbaum, Brian M. Rosenthal, مایکل Rothfeld و مایکل Schwirtz از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de