مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام Homeland Security ارشد excoriated توسط یک سناتور جمهوریخواه به عنوان او تصادفا بیش از پرسش های اساسی در coronavirus تهیه

  • اقدام میهن رئیس جمهور چاد گرگ در شنبه تصادفا بیش از بازجویی از ایران از سوی دیگر ، جان کندی در مورد تهمت و دولت coronavirus پاسخ.

  • گرگ در تلاش برای ارائه کندی پاک کردن اعداد در انتظار گسترش این ویروس در میان موضوعات دیگر.

  • “شما قرار است برای ما امن نگه دارید. و مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم در coronavirus — و من آنها را از شما” کندی گفت: به گرگ.

  • بازدید BusinessInsider.com برای مطالب بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت دست در دست اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ در طول یک لا المپیک 2028 مطبوعاتی در لس آنجلس, کالیفرنیا, فوریه 18 سال 2020 است.

کوین لمرقو/ایسنا

چاد گرگ سرپرست وزارت امنیت داخلی صبح روز سه شنبه تصادفا سوال اساسی از ایران از سوی دیگر ، جان کندی در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کوروناویروس.

لوئیزیانا جمهوری خواه excoriated گرگ او به عنوان معوق به وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در پرسش اعم از تا چه حد دولت آمریکا بود به در حال توسعه یک واکسن برای ویروس به چگونه بسیاری از مردم پیش بینی شده برای تبدیل شدن به آلوده.

“شما قرار است برای ما امن نگه دارید. و مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم در coronavirus — و من آنها را از شما” کندی گفت: به گرگ در طول زمان تبادل قبل از مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه.

گرگ جواب داد: “من مخالفم.”

“ما پیش بینی این تعداد رشد خواهد کرد. من لازم نیست که یک رقم دقیق برای شما هر چند” گرگ گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل گسترش این ویروس در ایالات متحده است.

به عنوان گرگ در تلاش برای ارائه یک پاسخ روشن کندی در نهایت در رفت و گفت: “آیا شما فکر می کنم شما باید چک کنید که به عنوان رئیس امنیت داخلی?”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در یکشنبه خواست آمریکایی ها برای آماده شدن برای یک coronavirus بحران در ایالات متحده است. CDC گفت: تعداد موارد در ایالات متحده افزایش یافته بود به 57 به عنوان روز سه شنبه در سی ان ان.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC گفت: در جلسه رسانه.

گرگ مانند بسیاری دیگر از کابینه در سطح مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است در خدمت به عنوان رئیس یک سازمان دولتی در یک اقدام ظرفیت (بدون سنا تایید) برای ماه می باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی coronavirus نیروی کار است که در حال رهبری HHS وزیر الکس آذر و مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین به هماهنگی دولت آمریکا را از دست داده و ویروس.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است دو حزبی آمریکا دولت او در پاسخ به کروناویروس به عنوان گسترش آن در خارج از چین و کشورهای دیگر در سراسر جهان, از ایران به ایتالیا را لرزاند که بازارهای مالی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه درخواست $2.5 میلیارد دلار از کنگره به آدرس coronavirus که مجلس نانسی پلوسی گفت: “دیر شده و کاملا ناکافی به مقیاس این اورژانس است.”

در ضمن تهمت نیز مواجه انتقاد از کنگره به قانونگذاران بیش از خود را قبل از تصمیم گیری برای قراضه جهانی بهداشت امنیتی واحد در شورای امنیت ملی و امنیت داخلی که قانونگذاران دموکرات گفته اند قرار می دهد ما در یک نقطه ضعف در مواجهه با این ویروس.

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im