مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در استیضاح ‘محاکمه’ است یک نگاه اجمالی از امریکا imploding امپراتوریدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوتاه اما ماندگار فعالیت های سیاسی شده است در اطراف اساس اصل تقسیم-و-احمق. خود را تبرئه در استیضاح دادگاه آمریکا بیشتر خواهد شد فن شعله های آتش از عمیق ترین ملی تقسیم پس از جنگ ویتنام و حتی شاید جنگ داخلی.

اولین انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به از خود راضی و یک پیروزی دامان دروغ ادعا “exoneration” فقط به عنوان او پس از مشاوره ويژه رابرت مولر روسیه تحقیقات چپ او کبود اما unbowed. یک روز پس از مولر را سربی شهادت به رئیس جمهور احساس قادر به عمل با چنین مصونیت از مجازات که او قلدری تلفن تماس به رهبر اوکراین است.

در حال حاضر ما باید پرسید که آیا او تماس در روز پس از پاکسازی توسط سنا?

تحسین رئیس جمهور ایالات متحده را به قلب که بسیاری از رسوخ کردن با قوم قهرمان, وضعیت, که به آنها طولانی آرزو داشت-برای “بازپرداخت” در برابر درک فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی نخبگان جان سالم به در دوباره. آنها را به اشتراک نظر او که او قربانی “کودتا” و در آغوش خود حس شکایت و خشم. مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در مصاحبه با گاردین در اخیر کمپین تجمع در Des Moines, آیووا قرار داده و آن را به آخرین ماشینی از سیاستمداران فاسد در واشنگتن است.

از طرف دیگر احساسات اجرا به همان اندازه بالا است. دموکرات ها و دیگر منتقدان از رئیس جمهور استدلال می کنند درست است که در قوی-مسلح کردن اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی تهمت آزار دفتر خود را به صورت شخصی و سیاسی به دست آورید و اجازه داده شده به دور با آن را از طریق سقط جنین از عدالت است. او آنها گفت: یک رئیس جمهور خواهد بود که پادشاه تضعیف حاکمیت قانون و تهدید پارچه دموکراسی در امریکا و در سراسر جهان است.

آدام شیف خانه استیضاح مدیر که منجر پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن در مجلس سنا صحبت می کرد در هفته گذشته از یک نزول به “قانون اساسی جنون” به عنوان درخت سناتور جمهوریخواه ازدحام پشت ریچارد نیکسون را بدنام دفاع از رفتار خود در رسوایی واترگیت: “زمانی که رئیس جمهور آن را ندارد که به معنی آن است که غیر قانونی نیست.”

شیف گفت: مجلسی: “واترگیت در حال حاضر 40 تا 50 سال پشت سر ما. ما آموخته است که هیچ چیز در آخرین نیم قرن? ما آموخته است که هیچ چیز در تمام ؟ ما در حال بازگشت به جایی که ما در نیم قرن پیش و ما حتی ممکن است در یک بدتر محل به دلیل این که استدلال ممکن است موفق شوند.

“این است که normalisation از بی قانونی است.”

مقایسه به واترگیت گویا هستند. مجلس نمایندگان رای دادند 410-به-4 به اجازه رسمی استیضاح پرس و جو در برابر ریچارد نیکسون در سال 1974 در حالی که هیچ خانه جمهوریخواهان رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح پرس و جو و یا برای خود واقعی استیضاح (نیکسون استعفا داد و قبل از تحریم می تواند استفاده شود).

جان Zogby سیاسی ناظر انتخابات اشاره کرد به تازگی: “دلیل اصلی که چرا نیکسون استعفا داد که در نظر سنجی شد و در 23 درصد است. و وجود دارد معروف راه رفتن از کنگره به کاخ سفید که در آن سه جمهوری خواه کنگره رهبران راه می رفت به خانه و گفت: به آقای نیکسون ‘شما در حال صدمه زدن به حزب سیاسی. شما در حال صدمه زدن به جمهوری خواهان. شما باید برای رفتن.’

“در واقع زمانی که نیکسون استعفا داد و به او گفت: “واضح است که من از دست رفته من پایگاه سیاسی. او عذر خواهی برای هر چیزی که او مورد بررسی قرار گرفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید, امتیاز, مقابل, در حال حاضر در 49 درصد در آخرین نظرسنجی گالوپ – بالاترین پس از او گرفت و بهتر از بیل کلینتون یا, باراک اوباما, در این مرحله از انتخابات سال است. به نحوی که در حال تبدیل شدن به قوی تر به جای ضعیف تر است.

یک ستون واشنگتن پست اشاره کرد و پنج تفاوت های کلیدی بین نیکسون و مغلوب ساختن پیشی جستن: رئیس جمهور فعلی است که قوی تر اقتصاد بیشتر وفادار سنا صورت نمی نوع “سیگار کشیدن اسلحه” نوار که نیکسون بود, کاخ سفید مایل به stonewall از طرف او و شاید مهمتر از همه روپرت مرداک را فاکس نیوز است که در کنار او.

فاکس ارشد نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تریبون, Sean Hannity شده است savaging محاکمه شبانه. مقالات استیضاح “در حال توهین به کل ما قانون اساسی سیستم” او raged. “هیچ مذاکره – گوش دادن رای دهندگان در خارج وجود دارد, شما در انتخاب این افراد باید به این یکی ذره ای از مشروعیت.”

ظاهرا 24 ساعته شبکه خبری فاکس نیوز, حتی نشان داده شده تکه مهم از مجموعه مقالات: آن را پخش شیف بسته شدن استدلال. در ضمن بر روی شبکه MSNBC وجود دارد تجزیه و تحلیل ثابت چگونه خطرناک عوام فریب یک تهدید برای موجودیت قانون اساسی است.

گزارش مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که در میان دموکرات ها و کسانی که دلسوز به حزب 67% اعتماد CNN 61% اعتماد NBC و 60% اعتماد ABC در حالی که 65 درصد از جمهوری خواهان و کسانی که با تکیه نسبت به آن اعتماد فاکس نیوز. “این امر می تواند سخت به غلو اتصال آن به عنوان اعتماد رفتن به منبع اخبار سیاسی برای جمهوری خواهان” پیو گفت.

و آن هشدار داد: “همانطور که ما وارد یک گرم 2020 انتخابات ریاست جمهوری سال … جمهوری خواهان و دموکرات ها در محل اعتماد خود را در دو تقریبا معکوس رسانه های خبری محیط.”

در واقع رسانه های اجتماعی در تشدید این روند این است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. Polarisation است که هر دو نشانه و علت این بیماری ساخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن صعود ممکن است که او پس از آن سوء استفاده و entrenches در بی پایان و به طور فزاینده ای نشکن چرخه.

کریس مورفی یک سناتور دموکرات از کنتیکت ارائه شده درخشان خلاصه. “این محاکمه در بسیاری از راه های متبلور کاملا در نقطه مخالف تهدیدات است که دموکرات ها و جمهوری خواهان به این کشور گفت:” نیویورک تایمز. “ما درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از فساد به عنوان یک تهدید برای موجودیت این کشور است. آنها درک عمیق دولت و لیبرال رسانه ها به عنوان یک تهدید برای موجودیت این کشور است.

“که دوگانگی که در مقابل رشد کرده است بیش از سه سال گذشته اما این دادگاه واقعا متبلور است که تفاوت. ما فقط صحبت کردن به زبان های مختلف اساسا به زبان های مختلف که آن را به آنچه در این دادگاه بود. آنها فکر آن را در مورد دولت و رسانه ها توطئه است. ما فکر آن را در مورد رئیس جمهور را کرده است.”

هر طرف رو با احترام ماه نوامبر انتخابات به عنوان یک مبارزه بین درست و غلط با چشم انداز شکست دلیلی برای وحشت. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد شد و تبدیل به آخرین ابزار در کیت خود را برای polarising کشور و شلیک کردن پایگاه خود را به پیوستن به مسابقه سقط جنین و حقوق آب و هوا, بحران, دیوان عالی کشور, تاریک, هشدارهای علیه “سوسیالیسم” و یک میزبان از دیگر گوه مسائل. که غریزه در صفحه نمایش کامل در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه که در آن جسارت رئیس جمهور goaded مخالفان خود را با شکوفا شایسته از واقعیت تلویزیون به عنوان خواهان شعار “چهار سال دیگر!”

به عنوان مجلس نانسی پلوسی نمایشی پاره کردن تهمت سخنرانی این یک یادآوری است که دموکرات ها را در مبارزه با آتش را با آتش و یک پایه خود ببخشید. حتی قرار است کاندیدای میانه مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg به میزان قابل توجهی به سمت چپ از باراک اوباما در مورد مسائل مانند آب و هوا و مهاجرت. این روزهای تاریک برای تکنوکرات بود و “راه سوم”.

اگر انتخابات ریاست جمهوری بودند تصمیم ساده محبوب مجموع رای این امر می تواند بیش از همه بار فریاد. در واقع تهمت می شده اند مورد ضرب و شتم کاملا توسط هیلاری کلینتون در سال 2016. اما خصلت از کالج انتخاباتی به این معنی است که بسیاری از ناظران باید یک احساس دل و روده او می تواند آن را به جلو و دوباره در کلید غرب میانه متحده است.

اگر او نمی کند وجود دارد برخی که نگران است که او را به سادگی حاضر به پذیرش نتیجه بازگشت به دروغ او تبلیغ در سال 2016 در مورد غیر قانونی رای گیری. را خواهان جرات, با کف دست زدن این مدرن سزار و یادآوری او را از حاکمیت قانون ؟

در این hyperpartisan عصر آن دیگر به نظر می رسد شرط بندی امن است. بحران قانون اساسی بر نتایج انتخابات را حتی استیضاح آزمایشی شبیه بازی کودک.

مورخ نیال فرگوسن نوشت: کتاب Colossus: ظهور و سقوط امپراتوری آمریکا در سال 2004. امپراتوری آمریکا, اقتصادی و نظامی قدرتمند و تازه قوی غنی نفت و گاز است تا کنون از کاهش یافته است. اما به آینده مورخان استیضاح “محاکمه” ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه یک imploding امپراتوری ممکن است مانند نگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>