مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار بودجه را قطع شبکه امنیت برنامه ها و تقویت دفاع

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت منتشر شد $4.8 تریلیون بودجه پیشنهادی در روز دوشنبه است که شامل یک آشنا لیست عمیق به کاهش وام دانشجویی کمک های مقرون به صرفه مسکن تلاش های مواد غذایی و پزشکی را منعکس آقای تهمت انتخابات سال تلاش برای ادامه کاهش فدرال ایمنی net.

این پیشنهاد که باید به تصویب کنگره شامل هزینه های اضافی برای ارتش دفاع ملی و اجرای مرزی همراه با پول برای آقای تهمت فضا نیروی ابتکار و فرمت فردی مالیات بر درآمد کاهش است که مجموعه ای به پایان می رسد در سال 2025 است. بزرگترین کاهش سالانه 2 درصد کاهش در هزینه های اختیاری داخلی برنامه هایی مانند آموزش و پرورش و حفاظت از محیط زیست.

صحبت کردن با ملت استانداران در کاخ سفید با آقای ترامپ گفت: بودجه پیشنهادی خود را به ارمغان بیاورد کسری بودجه نزدیک به صفر به در “نشده است که مدتها از یک دوره از زمان” بود که سرمایه گذاری به شدت در ارتش آمریکا را در زرادخانه هسته ای.

“ما در حال رفتن به یک بسیار خوب بودجه بسیار قدرتمند نظامی بودجه از آنجا که ما هیچ چاره ای” او گفت:, و اضافه کرد که او با هدف کاهش هزینه های ریشه کن کردن تقلب و سوء استفاده.

“ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که خوب هستند از جمله زباله و تقلب” آقای ترامپ روز دوشنبه گفت:. “هدر رفتن فوق العاده و فوق العاده ای تقلب.”

کاخ سفید بودجه تا حد زیادی یک پیام سند است که منعکس کننده دولت را صرف اولویت ها و شانس کمی در حال تصویب در کنگره است. در حالی که روز دوشنبه پیشنهاد شبیه به رئیس جمهور قبلی درخواست آن است که یک تضاد کامل با پیشرو دموکراتیک رقبا برای کاخ سفید که پیشنهاد زیادی افزایش مالیات بر ثروتمندان و گسترش از تلاش های دولت برای ارائه مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مسکن و کمک به فقرا.

برای مثال در زمانی که بسیاری از دموکرات نامزد پیشنهاد جارو تلاش برای بخشش بدهی وام دانشجویی و برخی یا همه دانشگاه های کمک درسی رایگان, آقای تهمت بودجه دوباره توصیه به حذف یارانه فدرال وام های دانشجویی و پایان دادن به خدمات عمومی برنامه وام انگیزه ای برای معلمان, افسران پلیس, دولت به کارگران و دیگر خدمتگزاران مردم است که لغو آنها باقی مانده وام های دانشجویی فدرال پس از یک دهه پرداخت. کسانی که پیشنهاد شد در بودجه سال گذشته; کنگره موفق به اتخاذ آنها.

این بودجه همچنین خواستار ایجاد یک درآمد محور بازپرداخت وام برنامه به جای آنچه که تبدیل به یک آشفته بازار گیج کننده از برنامه های مختلف پرداخت. تحت مدیریت طرح وام خواهد پرداخت 12.5 درصد از درآمد اختیاری نسبت به وام های خود را به جای 10 درصد بسیاری از در حال حاضر پرداخت.

آقای تهمت $4.8 تریلیون دلار بودجه انحراف از پیشنهادات قبلی است که در آن نشانی نیست صریح و روشن به طرح لغو و جایگزین Obamacare.

در سال های گذشته آقای تهمت بودجه پیشنهاد کرده است که لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و جایگزینی آن با یک سیستم است که ارائه بلوک کمک های مالی از بودجه به دولت با کمتری قوانین در مورد چگونه پول باید صرف شود. بودجه جدید پشت به دور از این رویکرد است. برگ های آن مقرون به صرفه مراقبت از قانون بودجه در جای خود است اما کنگره آمریکا به سیاست های توسعه است که “پیش رئیس جمهور اصلاحات بهداشتی چشم انداز” با یک مربوط به برچسب قیمت است که آن را می گوید می توانید ذخیره کنید $844 میلیارد دهه.

بودجه رویکرد به مراقبت های بهداشتی است به خصوص قابل توجه داده شده و اقدامات خود را در دادگاه. این اتحاد پیوست دادخواست آورده شده توسط یک گروه از حزب جمهوری خواه ایالات متحده است که به دنبال باطل همه Obamacare. دادگاه عالی تصمیم گیری است که آیا آن را که مورد یا اجازه دادگاه های پایین تر به ادامه بررسی آن است. رئیس جمهور بارها و بارها وعده داده شده به انتشار یک طرح مراقبت بهداشتی است که می تواند مستقر شود اگر او برنده در دادگاه اما او هنوز به انتشار یکی.

بودجه هنوز هم باعث می شود تغییرات عمده ای به برنامه مراقبت های بهداشتی از جمله چند که تمایل به کاهش هزینه های دولت فدرال در پزشکی, با کاهش سهم از صورتحساب های پزشکی دولت فدرال پرداخت خواهد شد Obamacare به گسترش جمعیت و تحمیل شرایط جدید بهره مند که مایل به ثبت نام هستند. در مجموع این پیشنهاد همراه کاهش هزینه های پزشکی و مقرون به صرفه مراقبت از قانون یارانه ها آمده است که به یک تریلیون دلار, کاهش, که به معنی قابل توجهی تغییرات برنامه.

دموکراتیک نامزدها در مقابل باید با ارائه برنامه های دقیق است که به طور معمول هزینه تریلیون دلار افزایش از طریق مالیات های جدید در شرکت های بزرگ و غنی برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی و کاهش هزینه های آمریکایی بيماران است.

بودجه حفظ دولت سنت بسیار خوش بینانه پیش بینی رشد اقتصادی که نه دنیا در دو سال گذشته. حتی پس از آن را ترک فدرال با کسری بودجه تنها کمی کوچکتر در پایان ممکن است دوره دوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2024 از آن بود که سال قبل از او در زمان ، آن را نمی خواهد تعادل بودجه تا سال 2035 و اضافه کردن یک پیش بینی $7 تریلیون دلار به بدهی های ملی تا پایان این دهه شکستن آقای تهمت مبارزات انتخاباتی وعده به پرداخت کل بدهی در حالی که در دفتر.

آن را نیز جلوگیری از برخی از مسائل داغ دکمه است که دموکرات ها می تواند به نوبه خود در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر — قابل توجه با کاهش امنیت اجتماعی و یا مزایای مدیکر. بسیاری از دولت این طرح به صرفه جویی در پول در مدیکر در حال کاهش هزینه طرح برای اولین بار ارائه شده تحت ریاست جمهوری باراک اوباما از حزب دموکرات.

در عوض بودجه به دنبال ادعای پیروزی در مسائل هسته ای از آقای تهمت درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از جمله رشد اقتصاد و جلوگیری از مهاجرت است. که تمرکز تأکید در اولین خط از بودجه را مقدمه نوشته شده توسط آقای ترامپ که نگاه به عقب.

“در طول سه سال گذشته دولت من است مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بازگرداندن آمریکا قدرت اقتصادی,” او نوشت. “ما در پایان جنگ در آمریکا کارگران و متوقف حمله به آمریکا, صنعت, راه اندازی یک رونق اقتصادی که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

دولت محفوظ است برخی از عمیق ترین آن کاهش برای آژانس حفاظت از محیط زیست است که در صورت 26 درصد کاهش در بودجه و حذف از 50 برنامه آقای تهمت تلقی “بی فایده” یا duplicative. بودجه خواهد کوچک شدن این سازمان به بودجه سطوح آن گذشته دیدم در طول 1990s و تمرکز آن در هسته “توابع” مانند پرداختن به مواجهه با سرب در آب و احیای سابق سمی سایت در حالی که به استثنای تلاش مانند پاکسازی ساحل. آن را اشاره نمی کند تغییر آب و هوا.

کنگره به طور معمول نادیده گرفته دولت طرح های پیشنهادی برای کاهش به آژانس.

بودجه را شامل چند طرح های جدید در مقایسه با گذشته بودجه. این مجموعه شامل یک کاخ سفید پیشنهاد به حرکت سرویس از وزارت امنیت داخلی به وزارت خزانه داری این استدلال که چنین حرکتی را “ایجاد بازده” در بررسی جرائم مالی و آماده سازی ایالات متحده به صورت “تهدید فردا” از جمله استفاده از cryptocurrencies به تامین مالی تروریسم است.

به نظر می رسد حمایت هر دو حزب برای حرکت هر چند دموکرات ها باید خودداری کردند در خزانه داری وزیر استیون Mnuchin تمایل به ارائه گزارش پیش از سال 2020 انتخابات در هزینه به مالیات دهندگان برای حفاظت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

امیلی کوکران Stacy کولی لولا Fadulu و teacherswithapps کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>