تهمت نمی گرفتن یک Coronavirus آزمون خود را دکتر می گوید

واشنگتن — یک سوال بزرگ بلندی در روز جمعه بیش از این باغ گل رز که در آن رئیس جمهور تهمت برگزار شد بعد از ظهر کنفرانس خبری و اعلام جدید اقدامات اضطراری برای مبارزه با گسترش coronavirus.

به عنوان آقای ترامپ معرفی یک خط از مدیران ارشد و مقامات بهداشت عمومی, ستایش تلاش های خود را و کسانی که از دولت او رمز و راز بود و خود رئیس جمهور سلامت. خواهد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, 73, آزمایش می شود و پس از برقراری ارتباط با یک برزیلی رسمی که تست مثبت برای این ویروس تنها چند روز پس از ملاقات با او در فلوریدا?

در یک موضوع که به نظر می رسید قطع و خشک yes or no, Mr. تهمت hedged.

اول او اصرار داشت که او نمی باید هر گونه علائم و اشاره کرد که گرفتن آزمایش ممکن است در تنظیم یک مثال بد. “ما نمی خواهیم مردم بدون علائم برای رفتن و انجام آزمایش” او گفت:.

سپس یک خبرنگار سوال که آیا آقای ترامپ شد بی توجهی به توصیه های دکتر Anthony S. Fauci بهداشت عمومی و رسمی ایستاده به طور مستقیم به سمت راست او است که توصیه می شود آزمایشات و خود quarantining برای هر کسی که ایستاده بود کنار کسی که تا به حال آزمایش مثبت است.

“من فکر می کنم آنها نباید پریدن به آزمون مگر اینکه لازم است, اما من فکر می کنم آنها باید خود را به گوش پزشکان” رئیس جمهور گفت:.

اما زمانی که فشار دوباره بر این موضوع آقای ترامپ equivocated. در واقع, او گفت که او برنامه ای برای تست “نسبتا به زودی” اما نه به دلیل مواجهه با فرد آلوده است.

“نه به این دلیل است که او گفت:” بدون ارائه دلیل دیگری برای این آزمون که تا به حال به نظر می رسد او مقاومت کرده اند. “من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال. نسبتا به زودی. ما در حال کار کردن یک برنامه است.”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اما چند ساعت بعد درست قبل از نیمه شب کاخ سفید پزشک منتشر شد, بیانیه ای گفت آقای ترامپ نخواهد بود تست شده — نه او خود-قرنطینه — حتی آن را به عنوان آشکار شد که او در تعامل با نه یکی بلکه با حداقل دو آلوده اعضای هیئت برزیل که خود بازدید Mar-a-لاگو و مستغلات در فلوریدا آخر هفته گذشته.

آقای تهمت تعامل با افراد آلوده واجد شرایط به عنوان “کم خطر” نوشت: Sean P. کانلی کاخ سفید پزشک پس از قرنطینه شد توصیه نمی شود. او افزود که به این دلیل که رئیس جمهور ادامه داد: برای نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس “تست برای Covid-19 در حال حاضر نشان داده شده است.” دیگر کارشناسان پزشکی توصیه می شود تست برای افراد بدون علامت که هنوز هم می تواند از گسترش این ویروس به دیگران است.

فشار بر آقای ترامپ برای آزمایش در حال رشد بوده است پس از او آمد به تماس با فابیو Wajngarten بالا ارتباطات دستیار رئیس جمهور Jair Bolsonaro برزیل که تست مثبت روز پس از سفر آخر هفته گذشته به آقای تهمت Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا. در Mar-a-لاگو آقای Wajngarten شرکت در جلسات با رئیس جمهور و مطرح برای یک عکس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس. دو برزیلی مقامات بودند که تصویر در جدول با آقای ترامپ گفت: شب جمعه است که آنها تا به حال نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

سناتور فلوریدا, ریک اسکات و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی هم روز پنجشنبه اعلام کرد قصد دارد برای خود قرنطینه به دلیل پتانسیل تماس با آقای Wajngarten و آقای Bolsonaro نیز تست شده برای ویروس. او جمعه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش منفی است.

اما آقای ترامپ گفت: او مشکوک آقای Wajngarten وضعیت و در روز جمعه بازی کردن تعاملات خود با او. “وجود کسی که آنها می گویند آن است,” او گفت:. “من هیچ نظری ندارم که او چه کسی است. من تصاویر را و آن طول می کشد برای به معنای واقعی کلمه ثانیه است.”

در یک عکس که آقای Wajngarten ارسال شده در اجتماعی, رسانه های برزیل رسمی است ایستاده شانه به شانه با آقای ترامپ که محکم قهوه ای “را به برزیل بزرگ دوباره” کلاه بیس بال.

اعتباری و…از طریق آسوشیتد پرس

یک ویدئو از این رویداد نیز نشان داد آقای Wajngarten ایستاده به طور مستقیم در پشت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Bolsonaro به عنوان آنها خطاب به یک جمعیت است. دکتر کانلی کرد و در نامه ای که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک” با یکی از دیگر مهمانان شام که بعد از آن آزمایش مثبت است.

استفانی گریشام کاخ سفید وزیر مطبوعات کاهش یافته است می گویند که آیا هر یک از اعضای خانواده رئیس جمهور و یا دولت او را تحت تست. یک سخنگوی آقای پنس نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا او به ارائه خود را به یک coronavirus آزمون.

آقای تهمت کنفرانس خبری در محل گرم springlike روز با شکوفه های گیلاس شکوفه های خوشبو زمینه که تكذيب و اضطراب در آوردن ملت است. استانداران سراسر کشور دستور داده بود مدارس و مردم در سراسر کشور شده بود دستور داد به محل کار از خانه به طور نامحدود.

در کنفرانس خبری Seema Verma مدیر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: خانه های سالمندان باید به طور موقت محدود کردن بازدید کننده و غیر ضروری پرسنل از امکانات خود را.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کلاچ از مشاوران که در اطراف او ایستاده بود به نظر می رسید مانند آنها بشاش در کمتر از یک متزلزل زمان و مکان است. برای همه توصیه در مورد اجتماعی فاصله و ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به جای دست دادن با آرنج شیپور خاموشی رئیس جمهور اصرار بر دست دادن با مدیران ارشد که پیوست او در افتا.

پشت سر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه نزدیک به هم نشسته اند و نه شش فوت از هم جدا به عنوان راهنمایی نشان می دهد.

زمانی که مدیر اجرایی پزشکی بازدید صفحه اصلی شرکت ارائه آقای ترامپ توصیه می شود آرنج دست انداز به جای خود را از دست رئیس جمهور دست هایش را. “من دوست دارم که او گفت:” به عنوان اگر آن را اولین بار او شاهد حرکت.

این کنفرانس خبری که آقای ترامپ اعلام کرد پیش از آن در روز در توییتر چیزی بود که از انجام بیش از, پس از دفتر بیضی نشانی در شب چهارشنبه بود که با دقت و به طور کلی دیده می شود به عنوان یک شکست خورده فرصت برای نشان دادن رهبری و یا ارائه راهنمایی در طول زمان بحران.

در پنج شنبه, مشاوران برنامه ریزی اعلام کرد که آزمون جدید برای coronavirus در دسترس خواهد بود به زودی به امید آن خواهد قرار داده و به رختخواب recriminations در مورد کافی در دسترس بودن از کیت های آزمایش که در سمت چپ مقامات بهداشتی تا حد زیادی نابینا به ویروس داخلی گسترش یافته است. اما جارد کوشنر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد و امید هیکس یک مشاور که به تازگی به بازگشت به کاخ سفید هنوز هم در حال کار با رئیس جمهور در جزئیات خود را اعلام تا پرده زمان.

و تن به سرعت منتقل شده که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پرسش خبرنگاران.

“من نمی مسئولیت در همه” رئیس جمهور گفت: زمانی که فشار در مورد اینکه آیا او مسئول تاخیر در تست. او همچنین ادعا کرد که هیچ آگاهی از اینکه چرا در سال 2018 دولت او برچیده یک بیماری همه گیر پاسخ تیم که زمانی بخشی از شورای امنیت ملی.

این یک سوال” آقای ترامپ ضرب گلوله کشته است. “شما می گویند که ما انجام دادیم. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

رئيس جمهور در پاسخ دفاعی تکرار چگونه او شروع روز خود را هنگامی که او را سرزنش باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای یک کمبود شدید در کیت های آزمایش — یک اتهام است که کمی به مقابله با منتقدان که می گویند که دولت او منتقل شده است بیش از حد به آرامی برای اطمینان از یک توده ملی تست توانایی.

“برای دهه @CDCgov نگاه و مطالعه آن تست سیستم, اما هیچ چیز در مورد آن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “این همیشه خواهد بود ناکافی و کند برای مقیاس بزرگ همه گیر اما یک بیماری همه گیر هرگز اتفاق می افتد آنها امیدوار بود. رئیس جمهور اوباما تغییرات ساخته شده است که تنها چیزهای پیچیده بیشتر است.”

رئیس جمهور همچنین با اشاره به شیوع آنفولانزای خوکی 2009 در ایالات متحده که در سمت چپ بیش از 12000 نفر کشته و گفت که آقای اوباما تا به حال جناح آن است.

“پاسخ خود را به H1N1 آنفلوآنزای خوکی شد یک مقیاس فاجعه هزاران نفر در حال مرگ است و هیچ چیز معنی دار انجام می شود برای رفع این تست مشکل تا به حال ادامه داشته باشد. “تغییرات ساخته شده و تست خواهد شد و به زودی اتفاق می افتد در یک مقیاس بسیار بزرگ بر اساس. تمام نوار قرمز قطع شده است و آماده برای رفتن!”

اما آقای اوباما از اقدام وزیر بهداشت اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در آوریل 2009 زمانی که تنها 20 مورد شناخته شده از این ویروس وجود داشته و قبل از هر کسی در ایالات متحده تا به حال آن درگذشت. آقای اوباما اعلام کرده است که ملی اضطراری شش ماه بعد پس از صدها نفر از مرگ و میر.

سابق اوباما گفته است که آقای ترامپ بود از ساختن اتهامات نادرست است که حتی اگر درست نمی خواهد حساب برای شکست خود را به قانون هر چه زودتر.

“این یک نمونه است تهمت حرکت به سرزنش دولت قبلی گفت:” حزقیال J. Emanuel سابق کاخ سفید سیاست های بهداشتی مشاور. “ما در حال حاضر بیش از سه سال به دولت او. او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای اصلاح هر گونه مشکلات. بنابراین آن را سخت به سرزنش دیگری.”

مگی Haberman کمک گزارش از نیویورک و مایکل کراولی از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im