مغلوب ساختن پیشی جستن را بازگشت به کمپین بلیزرز با تجمع در تولسا

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت را بازگشت به مبارزات انتخاباتی در ژوئن 19 با تجمع در Tulsa, Okla., برای اولین بار از زمان شیوع کروناویروس مجبور بسیاری از کشور به قرنطینه سه ماه پیش یک کمپین رسمی گفت: همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد معاون رئیس جمهور سابق آمده است. ایجاد یک مهم ملی سرب بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور تصویب اعتبار رو به کاهش.

اوکلاهما, عمیق-قرمز دولت آقای ترامپ برنده چهار سال پیش توسط 36 درصد شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در کسب و کار در تاریخ 24 آوریل نقل مکان کرد و به مرحله 3 از بازگشایی در ژوئن 1, اجازه می دهد تا در تابستان اردوگاه ها و محل های کار برای بازگشت کامل سطح نیروی انسانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به مقامات بعید است که به جای قرار دادن هر اجتماعی فاصله اقدامات برای تجمع کنندگان, و یا نیاز به آنها را به پوشیدن ماسک, مردم آشنا با فرایند تصمیم گیری گفت:, و اضافه کرد که آن را غیر ضروری خواهد بود به این دلیل که دولت تا کنون همراه در بازگشایی.

آقای ترامپ نیز روشن ساخته است که او نمی خواهید به صحبت می کنند در مقابل تجمعات که نگاه خالی به دلیل اجتماعی فاصله و یا به نگاه کردن در دریایی از تحت پوشش چهره را به عنوان او تلاش می کند برای پروژه یک پیام مثبت در مورد کشور, بازگشت به زندگی عادی و اقتصاد خروشان به عقب و حتی خود را به عنوان برترین مشاوران سلامت هشدار داده اند این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از. “اوه خدای من” دکتر Anthony S. Fauci, دولت فدرال را بالا بیماری های عفونی, متخصص, روز سه شنبه گفت. “جایی که در آن است رفتن به پایان ؟ ما هنوز در آغاز آن است.”

کمپین گفته آنها با توجه به برخی از متوسط تلاش در کاهش خطر با ارائه ضد عفونی کننده دست در سایت اما گفت: هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده بود در مورد چگونه به با خیال راحت گرد هم آوردن گروه بزرگی از مردم است.

از بعد از ظهر چهارشنبه در اوکلاهما ضبط کرده 7,480 موارد coronavirus و 355 مرگ و میر با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان.

“آمریکایی ها آماده برای رفتن به عقب برای اقدام و پس رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” براد Parscale رئیس جمهور مدیر کمپین در بیانیه ای گفت: قبلا در این هفته است. “بزرگ آمریکایی باز گشت و در تظاهرات فوق العاده ای خواهد بود.”

آقای ترامپ را بازگشت به مبارزات انتخاباتی در Juneteenth یک تعطیلات سالانه بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده و به عنوان جشن آمریکایی های آفریقایی تبار’ روز استقلال. پس از هفته ها درگیری قتل جورج فلوید در بازداشت پلیس, تظاهرات و راهپیمایی در حال حاضر برنامه ریزی شده در این سال برای تعطیلات در بسیاری از کشورهای.

در سال 1921 تولسا سایت از یکی از کشور را خونین ترین شیوع نژادی, خشونت, وقتی, سفید, حمله اوباش سیاه شهروندان و کسب و کار با اسلحه و مواد منفجره کاهش یافته و از هواپیما.

روز چهارشنبه آقای ترامپ نیز گفت: برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات در فلوریدا و آریزونا و کارولینای شمالی است.

در ماه مارس به این کشور شروع به تعطیل برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس, آقای ترامپ اکراه لغو کمپین تظاهرات برنامه ریزی شده برای, کلرادو, نوادا و ویسکانسین و او شده است را به صورت رسمی کمپین رویداد پس از آن.

در عوض برای هفته او سعی کردم به استفاده از اتاق جلسه کاخ سفید به عنوان یک تظاهرات ایستاده در برگزاری 90-اخبار لحظه به لحظه کنفرانس که در آن او با هدف به نام تجاری جدید خود را به عنوان یک “جنگ به رئيس جمهور.” اما اين تلاش ها به سرعت تفویض به دعوا با خبرنگاران به عنوان رئیس جمهور ساخته شده فوقالعاده نادرست ادعا می کند از جمله یک پیشنهاد است که تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن انسان می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس.

در پاسخ خود نظرسنجی شماره آغشته اند و دستیاران خود را باید به او هشدار داده است که رفتار او صدمه زدن به او را با بسیاری از بحرانی رای گیری بلوک مانند افراد مسن و زنان است.

روز سه شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با طغیان دروغ با هدف قرار دادن و حمله به یک 75 ساله از معترضان در بوفالو که در بیمارستان دوره نقاهت بعد از یک زخم سر پایدار زمانی که پلیس هل داد و او را به زمین.

جمهوری خواهان در واشنگتن می گویند که آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن به آنها که آقای تهمت نمی تواند پیروزی در انتخابات از پشت مصمم میز و که آنها امیدوار به بازگشت به مبارزات انتخاباتی ارائه خواهد شد رئیس جمهور یک آشنا و محبوب خروجی که به او انرژی می دهد.

اما برای سال در حال حاضر آقای تهمت تظاهرات را شوکه نیست awed و اخبار رانده چرخه راه آنها در طول سال 2016 انتخابات زمانی که او ناشناخته سیاسی نهاد.

و در طول سال 2018 midterm چرخه انتخابات دستیاران و مشاوران ناموفق دوخته امید خود را به تظاهرات به بهبود رئيس جمهور در خلق و خوی خود را بیش از بدون زرق و برق سنجی و مشاور ویژه بررسی. اما آنها کمی به ثبات خود را در قاب ذهن و یا نگه داشتن او کمتر فعال در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>