مغلوب ساختن پیشی جستن شد و هشدار داد در ژانویه Covid-19 ویرانگر تاثیر یادداشت آشکاردونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده شد در پایان ماه ژانویه توسط یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید که coronavirus تا به حال بالقوه به کشتن صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها و خط خارج شدن اقتصاد ایالات متحده مگر اینکه سخت عمل گرفته شد بلافاصله یادداشت جدید را نشان داد.

در این یادداشت نوشته شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن, مشاور اقتصادی, پیتر ناوارو و گردش از طریق شورای امنیت ملی به طور گسترده ای در اطراف کاخ سفید و سازمان های فدرال.

آنها نشان می دهد که حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی زنگ, زنگ, زنگ شدند اواخر ژانویه در زمانی که رئیس جمهور شد به طور مداوم کم اهمیت جلوه دادن تهدید Covid-19.

با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز در مریلند توسط سهشنبه بیش از 368,000 موارد Covid-19 تاييد شده بود در ایالات متحده و بیش از 11000 نفر فوت کرده است. نیویورک است که سخت ترین ضربه دولت: روز سه شنبه فرماندار اندرو کومو گفت: مرگ و میر تقریبا 5,500 پس از بزرگترین واحد-روز افزایش دهد.

بیش از 1000 نفر در نیوجرسی و بیش از 700 در میشیگان. کالیفرنیا و لوئیزیانا نیز پیشرو نقاط.

به عنوان کومو صحبت کرد و به عنوان گزارش در مورد ناوارو یادداشت تحت پوشش رسانه ای تهمت توییتی با عصبانیت.

رئیس جمهور در مورد شکایت سازمان بهداشت جهانی و گزارش فدرال وزارت بهداشت ناظر که جزئیات مشکلات جدی مواجه با ما بیمارستان ها در برخورد با این بیماری همه گیر.

“این است که واقعا آن را منفجر” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است. خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل. چرا آنها به ما چنین معیوب توصیه؟”

این است که هشدار در برابر ممنوعیت سفر گفت: آنها موثر نیست و می تواند معکوس شود. در ماه ژانویه و دو روز پس از اولین ناوارو یادداشت تهمت قرار می گیرد محدودیت در سفر از چین اما نه کاملا نزدیک آن را به عنوان او بارها ادعا. رئیس جمهور شکایت در روز سه شنبه شد تشدید حملات در دیگر نهادهای بین المللی از جمله ناتو و سازمان تجارت جهانی.

تهمت نیز حمله به دفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه.

در توییتر در روز سه شنبه او پرسید: “چرا IG که صرف [هشت] سال با دولت اوباما (به او گزارش نشد H1N1 آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن از 17000 نفر کشته شده اند؟), می خواهم به بحث به Admirals, ژنرال, VP و دیگران در هزینه قبل از انجام کار خود را گزارش. یکی دیگر از پرونده جعلی!”

رسمی در سوال کریستی Grimm, است, اصلی, معاون بازرس کل کار کرده است و برای وزارت بهداشت و درمان از سال 1999 در خدمت تحت بیل کلینتون و جورج بوش, باراک اوباما, و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم مورد حمله اوباما برای دست زدن به او از مسائل بهداشتی از جمله شیوع H1N1 یا آنفلوآنزای خوکی در سال 2009. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: در مورد 12,500 آمریکایی که در قسمت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به “جعلی پرونده” تکرار شکایت خود در مورد مخالفان سیاسی کار تحقیق انجام شده توسط یک سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی کریستوفر استیل و پس از آن در قلب بررسی در انتخابات روسیه دخالت و ارتباط بین تهمت و مسکو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون در شب جمعه بیش از نقش خود در ارسال به کنگره whistleblower شکایت در مورد تهمت روش به اوکراین که منجر به رئيس جمهور را استیضاح.

این ناوارو یادداشت برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و Axios شد نوشته شده توسط ناوارو در 29 ژانویه و فوریه 23. اولین یادداشت تشکیل شده در روز مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی یک کاخ سفید coronavirus نیروی کار به بدترین سناریو از ویروس کشته شدن بیش از نیم میلیون آمریکایی.

با توجه به زمان آن گفت: “عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک آمریکا. این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

دومین یادداشت رفت و حتی بیشتر از پیش بینی است که یک Covid-19 گیر سمت چپ بدون کنترل می تواند کشتن 1.2 میلیون آمریکایی و آلوده به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر است.

این نخستین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید تیم هشدار داده بودند که این ویروس تا به حال بالقوه برای نابودی ما و نیاز به سرعت رسیدگی می شود و بصورتی پایدار و محکم.

دانشمندان ارشد اپیدیولوژی و بهداشت و درمان اضطراری کارشناسان در ایالات متحده و در سراسر جهان تحویل داده است که پیام روشن در اوایل بحران تنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه تحقیر مقیاس تهدید است که او نسبت دروغ به خطرات ناشی از آنفولانزای فصلی.

اما ظهور این یادداشت از چنین ارشد مشاور در کاخ سفید آن را بسیار مشکل تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعا می کنند – به عنوان او انجام داده است در موارد متعدد – که هیچ کس قادر به پیش بینی شدت بیماری است.

به عنوان همه گیر است جاروب در سراسر کشور به رئیس جمهور آمده است در زیر نصب, انتقاد, پس از انجام بیش از حد کمی دیر در پاسخ پیشرو به جرم کمبود تست تشخیصی دنده محافظ برای خط مقدم سلامت کارگران و هواکش برای بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>