تهمت می خواستم کمک به اوکراین منجمد تا زمانی که این کمک در پروب از رقبای سیاسی: نیویورک تایمز

1 / 2

تهمت می خواستم کمک به اوکراین منجمد تا زمانی که این کمک در پروب از رقبای سیاسی: نیویورک تایمز

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت آدرس شهرداران ایالات متحده در کاخ سفید در واشنگتن

توسط پیت شرودر و کارن Freifeld

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن-برتر مشاور در ماه اوت او می خواست برای توقف امنیت کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد کمک کرد تا با تحقیقات به دموکرات ها از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به گزارش نیویورک تایمز در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه شرح داده شد در مقاله منتشر نشده سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون ،

تایمز در یک گزارش است که می تواند به افزایش فشار بر اوباما برای تماس با بولتون به عنوان شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه.

این گزارش که به نقل قول از مقاله اما ذکر چند نفر توصیف بولتون حساب ممکن است تضعیف یک عنصر کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع: که وجود ندارد در عوض زمانی که او رئیس جمهور اوکراین Volodomyr Zelenskiy به بررسی بایدن و پسرش هانتر بایدن در جولای تلفن تماس بگیرید.

بایدن پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات. پسر او کار می کرد برای یک انرژی اوکراین شرکت در حالی که بایدن معاون رئیس جمهور.

در یک بیانیه یک وکیل برای بولتون پیشنهاد کرد که این بار حساب دقیق بود و گفت که او تا به حال ارائه بولتون نسخه خطی کتاب به شورای امنیت ملی در دسامبر. 30 استاندارد بررسی امنیت برای اطلاعات طبقه بندی شده.

“روشن است متاسفانه از مقاله نیویورک تایمز منتشر شده امروز که prepublication بررسی روند خراب شده است و این اطلاعات است فاش شده توسط افراد دیگر از کسانی که به درستی درگیر در بررسی مقاله” وکیل چارلز کوپر گفت.

این گزارش جلب خواستههای دموکراتیک که حزب جمهوری خواه به رهبری سنا که در حال انجام یک آزمایش در مورد اینکه آیا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر پس از او Dec. 18 استیضاح دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان تماس بولتون به عنوان شاهد.

دموکرات ها باید برای برنده شدن بیش از حداقل چهار حمله داعش به تایید دعوت از شهود. بولتون گفت: در این ماه او حاضر به شهادت در دادگاه اگر مجلس سنا حکم صادر شد.

وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی در روز دوشنبه به ادامه دفاع از خود در استیضاح محاکمه ناشی از معاملات خود را با اوکراین است. مرحله نهایی مسابقات رای در تماس شاهدان می تواند loom در هفته بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تخلف را رد کرده است و خواستار استیضاح روند شم.

“من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال. “در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

کاخ سفید که با رهبران جمهوری خواه مجلس سنا مقاومت کرده است تماس شاهدان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد نیویورک تایمز گزارش نه جی Sekulow, است که کمک به رهبری جمهوری خواه رئیس جمهور دفاع.

‘هیچ دلیل دفاع به صبر’

“می تواند وجود داشته باشد بدون شک در حال حاضر که آقای بولتون به طور مستقیم در تضاد قلب از رئیس جمهور دفاع و بنابراین باید به عنوان یک شاهد در استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” هفت دموکراتیک خانه “مدیران” تعقیب پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در بیانیه ای گفت.

“وجود دارد هیچ دفاع دلیلی برای صبر کردن تا زمانی که کتاب منتشر شده است که او اطلاعات را ارائه کرده است حیاتی برای مهم ترین تصمیم سناتورها باید در حال حاضر — این که آیا به محکوم کردن رئیس جمهور impeachable جرائم” به آن اضافه شده است.

دموکرات ها گفته اند که آنها مشتاق به شنیدن شهادت بولتون که درگیر شد که خود را وکیل گفت: قبلا در “بسیاری مربوطه جلسات و مکالمات” شامل مسائل در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

بولتون ترک پست خود در ماه سپتامبر پس از اختلاف نظر با رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او او را اخراج. بولتون گفت: او را ترک کنید.

“آن را به وضوح مخرب” جاناتان Turley, یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق بود که تنها شاهد به نام جمهوریخواهان در مجلس استیضاح گفت: از زمان گزارش. “آن خواهد سوخت مطالبات به شنیدن از بولتون و دیگر شاهدان.”

اما او گفت: زمان – فقط قبل از اولین روز کامل از استدلال در این تیم سوخت ظن آن را بخشی از تلاش سازمان یافته و که سناتورها ممکن است واکنش نشان می دهند به عنوان leakers نظر گرفته شده است.

در حالی که سنا بسیار بعید است برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از او است که به دنبال محدود کردن آسیب های سیاسی برای انتخاب مجدد او پیشنهاد داد.

طولانی نارضایتی

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را با درخواست اوکراین برای بررسی بایدن و از مانع یک تحقیق کنگره به رفتار خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع استدلال نه استیضاح اتهام تشکیل یک جرم یا impeachable جرم که او در حقوق خود را به عنوان رئیس جمهور برای تصمیم گیری در مورد سیاست خارجی و چه اطلاعاتی به کنگره و کاخ دنبال ناقص و یک طرفه, مراحل قبل از impeaching او.

به گفته نیویورک تایمز بولتون صحبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت و مطرح $391 میلیون در congressionally تصویب کمک به اوکراین برای جنگ در این کشور غرب علیه روسیه و جدایی طلبان مورد حمایت.

مقامات تا به حال منجمد کمک های اولیه و مهلت بود و بلندی شروع به ارسال آن بولتون اشاره کرد با توجه به روزنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا رد ارشد مقامات ایالات متحده که تا به حال به نام برای کمک به بازسازی این روزنامه گفت: پخش طولانی نارضایتی در مورد اوکراین که مخلوط مشروع تلاش های برخی از اوکراینی ها به پشت خود را دموکراتیک 2016 حریف هیلاری کلینتون با پشتیبانی نشده اتهامات و آشکار تئوری های توطئه در مورد کشور است.

این روزنامه گزارش داد که رئیس جمهور وکیل رودی جولیانی نیز ماه را صرف تحریک رئیس جمهور پارانویا درباره سفیر ایالات متحده در اوکراین در آن زمان ماری Yovanovitch ادعا که او آشکارا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن و باید اخراج شود.

در ماه اوت سال 2019 بحث با بولتون روزنامه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با تمرکز بر نظریه جولیانی به اشتراک گذاشته بود با او بود و در پاسخ به بولتون سوال است که او ترجیح ارسال هیچ کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات تبدیل شده بود بیش از همه مواد آنها تا به حال در مورد این تحقیقات که مربوط به بایدن و حامیان کلینتون در اوکراین است.

(گزارش شده توسط Doina Chiacu پیت شرودر ارشد محمد و کارن Freifeld; گزارش های اضافی توسط تیم Ahmann سارا N. لینچ و Subrat Patnaik; نوشتن توسط Doina Chiacu و Arshad محمد; ویرایش توسط تیم Ahmann و پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>