تهمت قول به ” باز کردن در کشور ما حتی به عنوان مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایشدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او مشتاق به دوباره باز کردن اقتصاد ایالات متحده در هفته نه ماه حتی به عنوان مرگ و میر از این ویروس در ادامه به افزایش است.

این رئیس جمهور است که نگران اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد آمریکا این اظهارات را در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه که در آن او بارها و بارها حاضر به تایید می کنند که او می خواهد گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی اگر آنها او را توصیه به حفظ محدود کننده بهداشت عمومی اقدامات در محل, حتی در هزینه به اقتصاد است.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

مقامات کاخ سفید اعلام کرد در جلسه مطبوعاتی که در شهر نیویورک نیوجرسی و لانگ آیلند شد و در حال ظهور به عنوان یک مورد نقطه داغ برای بسیاری از coronavirus موارد است.

به ما گزارش شده بیش از 100 مرگ و میر در روز دوشنبه برای نخستین بار از زمان روزانه تلفات وارد سه رقمی. شده اند وجود دارد 557 کشته و نزدیک به 44,000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

اما در اظهارات خود تهمت متمرکز متحده در سراسر کشور است که تا به حال دیده می شود چند تایید coronavirus موارد تا کنون روستایی متحده مانند نبراسکا, آیووا و آیداهو. رئیس جمهور استدلال کرد که آن را ضروری به اقتصاد بود “باز کردن در کشور ما” دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“کشور ما ساخته شده بود و نه به تعطیل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این است که یک کشور است که ساخته شده برای این کار است.”

در این جلسه مقامات کاخ سفید ستایش آمریکایی خود را “از خود گذشتگی” در اولین هفته از محدودیت های گسترده به سرعت گسترش coronavirus و برای فداکاری مثل در خانه ماندن و یا سفارش بایگانی اطلاعات به جای رفتن به یک رستوران. مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران با اشاره به زمان محدودیت دولت به عنوان “15 روز چالش” و متعهد به دوباره نیاز به اقدامات گسترده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در فقط یک هفته دیگر.

رئیس جمهور گفت که او انتظار می رود زندگی به حالت عادی بازگشت خیلی زود, خیلی زودتر از سه یا چهار ماه. پرسید: اگر او به معنای این کشور خواهد بود دوباره باز کردن در “هفته یا ماه” تهمت گفت: “من به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم در حال حاضر.”

پرسید: اگر Dr Anthony Fauci این immunologist است که تبدیل به چهره عمومی آمریکا علمی جامعه در طول همه گیر موافقت با او در برنامه به طور بالقوه re-opening اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او را قبول ندارند.”

“او می داند وجود دارد هزینه های فوق العاده ای برای کشور ما” رئیس جمهور اضافه شده است.

Fauci که صحبت علنی در مورد چالش ها با تمرکز بر حقایق در مورد این بیماری همه گیر و حتی به عنوان برگ برنده را در کاخ سفید است و گاهی تضعیف آن حقایق نمی شد در حال حاضر در روز دوشنبه در کاخ سفید جلسه.

به عنوان رکورد بالا در بازار سهام کاهش یافت و سپس کاهش یافت دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی که “درمان” برای coronavirus همه گیر می تواند “بدتر از مشکل خود را.” در طول کنفرانس مطبوعاتی تهمت بارها و بارها استدلال کرد که آسیب دیده و اقتصاد آمریکا می تواند ایجاد “مرگ” از پتانسیل مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به دلیل ارتباط بین بحران اقتصادی و خودکشی.

“مردم فوق العاده ای اضطراب و افسردگی و شما باید خودکشی بیش از همه چیز مثل این که وقتی شما یک وحشتناک اقتصاد شما را مرگ قطعا … در حد تعداد بیشتری از ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در حالی که منطقی است و نشان می دهد که رکود اقتصادی می تواند باعث افزایش خطر افزایش خودکشی کارشناسان هشدار می دهند که وجود دارد این است که هیچ علت واحد از خودکشی.

با توجه به تحقیقات منتشر شده در ژورنال روانپزشکی آمریکا, آمریکای شمالی و اروپا تجربه کرده 10,000 بیشتر خودکشی در طول رکود اقتصادی سال 2008. شیوع بیماری سارس در هنگ کنگ در سال 2002 و 2003 نیز منجر به “افزایش قابل توجه” در خودکشی در کسانی که بیش از سن 65 با توجه به 2010 پژوهش است.

اما در اوایل برنامه ریزی برای تلفات و کوروناویروس در ایالات متحده نشان می دهد, آن می تواند منجر به صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر حتی در پایین ترین پایان محدوده تخمین می زند. در حالی که این ارقام برای مرگ و مير ناشی از کوروناویروس همچنان به تکامل تحقیقات اخیر از ووهان, چین, این شهر که در آن شیوع آغاز شد نشان می دهد میزان مرگ و میر وجود دارد در حدود 1.4 درصد. کارشناسان در دانشگاه هاروارد را پیش بینی عفونت رای دادن در ما از بین 20 ٪ و 60 ٪ به این معنی است که در حالی که آن را غیر ممکن است برای قابل اعتماد برآورد آمریکا coronavirus تلفات معقول سناریو ممکن است در نتیجه صدها هزار نفر از زندگی از دست داده است.

در نشست خبری تهمت گفت که او در بر داشت در حال ظهور داده ها بر روی میزان مرگ و میر از coronavirus دلگرم کننده است. پرسید که آیا او نگران بود که اگر او کاسته محدودیت دولت برای جلوگیری از coronavirus “خیلی زود” ویروس ممکن است همچنان به گسترش دارد او گفت که میزان مرگ و میر برای coronavirus بود که به عنوان بد نیست به عنوان شده بود در ابتدا می ترسید.

در ابتدا “هیچ کس می دانست که چیزی در مورد این ویروس خاص” و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شنیده اعداد است که میزان مرگ و میر برای این ویروس ممکن است به عنوان بالا به عنوان 5 درصد در مقایسه با “.001 یا 2 یا 3” درصد برای آنفولانزای عادی.

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او شنوایی بالقوه مرگ و مير اعداد است که کمتر بود.

“کل مفهوم مرگ وحشتناک است اما تفاوت زیادی بین چیزی کمتر از 1% و 4 یا 5 یا حتی 3%” رئیس جمهور گفت:.

در یک مسئله تهمت بیان برخی از علاقه به این احتمال که coronavirus ممکن است تغییر شکل زندگی در آمریکا برای همیشه لطفا برای.

به عنوان او نگاه بسیار-بیشتر-خالی از حد معمول کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران با دقت فاصله به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که جلسه اتاق شده بود یک بار کامل از بسیاری از “عصبانی افرادی که من را دوست ندارم”.

“ما تا به حال که دوباره یا … آن را شبیه به این برای همیشه لطفا برای؟” مغلوب ساختن پیشی جستن او خواست coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx.

دادستان کل لایحه Barr که ایستاده بود پشت مغلوب ساختن پیشی جستن و دست هایش را.

“من نمی دانم” Birx گفت.

  • الیور Laughland کمک گزارش.

  • در ایالات متحده, ملی پیشگیری از خودکشی نجات است 1-800-273-8255. در انگلستان سامریان تماس حاصل می شود در 116 123 و پاپیروس می توانید تماس گرفته شود در 0800 068 4141. در استرالیا, بحران خدمات پشتیبانی تاسیسات است 13 11 14. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت www.befrienders.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im