مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا واقع بینانه حل دو دولت ” برای صلح خاورمیانهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرده است چشم انداز خود را برای صلح خاورمیانه در کاخ سفید راه اندازی است که استعداد اسرائیل یک لیست علاقه مندی های خود را طولانی-برگزار خواسته در حالی که امیدوار کننده فلسطینی بالقوه “دولت” اما با محدودیت های شدید.

ایستاده در کنار لبخند نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد جزئیات 181-صفحه طرح به شادی و کف. رهبران فلسطینی وجود ندارد از راه اندازی داشتن قبل از emptively را رد کرد و پیشنهاد خود را با استناد به آشکار تعصب.

“امروز اسرائیل طول می کشد یک گام بزرگ به سوی صلح” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه. “من نمی منتخب به انجام چیزهای کوچک و یا خجالتی و دور از مشکلات بزرگ است.”

یک کپی از این طرح منتشر شده توسط کاخ سفید گفت: این پیشنهاد در نظر گرفته شده:

  • ایجاد اورشلیم به اسرائیل “میخواهد” سرمایه با پتانسیل فلسطینی پایتخت به شرق و از شمال به شهرستان.

  • تشخیص اکثریت قریب به اتفاق از شهرک سازی اسرائیل در اشغال سرزمین های فلسطینی به عنوان بخشی از کشور است.

  • تشخیص دره اردن که باعث می شود تا حدود یک سوم از کرانه به عنوان بخشی از اسرائیل است.

  • ارائه یک مسیر به نوعی از تشکیل کشور فلسطین اما با هیچ ارتش و فراگیر امنیتی اسرائیل کنترل در برخی از مناطق از جمله بیش از دریا.

  • تشخیص بخش از صحرا هم مرز با مصر به عنوان بخشی از هر گونه آینده فلسطین.

  • رد پناهندگان فلسطینی “حق بازگشت” به خانه از دست داد به اسرائیل قبلی در تضاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصادی بخشهایی از این طرح که منجر به 1m شغل جدید برای فلسطینی ها بیش از 10 سال آینده سرمایه گذاری $50bn در دولت جدید و سه برابر تولید ناخالص داخلی است.

نتانیاهو بوق و کرنا کردن این پیشنهاد به عنوان “یک طرح بزرگ برای اسرائیل آن را یک طرح بزرگ برای صلح”. انتقادی او گفت: “وضعیت موجود” اسرائیل کنترل بر سرزمین های فلسطینی را در محل باقی می ماند تا زمانی که یک معامله رسیده بود که او پیش بینی سال را.

وی افزود: برای مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما شده اند بزرگترین دوست اسرائیل تا به حال در کاخ سفید است.”

صحبت با خبرنگاران پس از نشست خبری مشترک نتانیاهو گفت: او را به دنبال گام به ضمیمه دره اردن به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. او گفت اسرائیل تنها در نظر گرفته شده به موافقت “مشروط حاکمیت محدود” برای فلسطینی ها.

نگهبان می داند که واشنگتن قصد ندارد به مطبوعات فلسطینی ها بیش از حد سخت به قبول این طرح است. اما انتشار مجموعه ای از ایده ها دیده می شود که کاملا مطلوب به اسرائیل ultranationalists است به احتمال زیاد به تشویق این کشور راست گرا که گرایش دولت برای برداشتن گام های بلند دیده می شود به عنوان تابو.

پس از اعلام نتانیاهو متهاجم متحدان خواهان فوری الحاق شهرک های یهودی نشین در کرانه.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس با انتقاد از این توافق به عنوان یک “توطئه” است که “نمی خواهد منتقل می کند” در حالی که در غزه حماس رسمی سامی ابو گلو شرح داده شده در این سند به عنوان بی ارزش است. “فلسطین پیروز خواهد شد و تهمت و معامله را به زباله دانی تاریخ” او گفت:.

مقامات آمریکا به دنبال جلب حمایت برای طرح از کشورهای عربی و سفیران از امارات متحده عربی و بحرین و عمان حضور داشتند در روز سه شنبه. نمایندگان از کشورهای خاورمیانه شده است که حیاتی به گذشته تلاش های صلح – عربستان سعودی و مصر و اردن – حضور نداشت.

لبنان, گروه شبه نظامی حزب الله است که مبارزه چندین جنگ با اسرائیل گفت: این طرح تلاش “برای از بین بردن فلسطین و حقوق مردم” و متهم به برخی از کشورهای عربی از همدست بودن در یک “معامله شرم”.

پیش از راه اندازی تهمت دعوت نتانیاهو و اصلی داخلی, حریف, Benny Gantz, به کاخ سفید است. به سیاستمداران اسرائیلی روبرو خواهد شد خاموش در برابر یکدیگر در یک انتخابات در 2 مارس و واشنگتن می خواستم برای اطمینان از این طرح خواهد بود نورد بدون در نظر گرفتن نتیجه.

Gantz بعد گفت: این طرح یک “قابل توجه و نقطه عطف تاریخی” است که او را برای پیاده سازی در صورت انتخاب شدن.

تهمت نیز نامیده می شود نخست وزیر بوریس جانسون بعد از ظهر سه شنبه برای بحث در مورد چشم انداز خود را. سخنگوی دولت گفت جانسون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “می تواند یک گام مثبت به جلو”.

این وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab, بعد اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن معامله به عنوان یک “پیشنهاد جدی” است که باید در نظر گرفته شود.

طرح معمار تهمت را son-in-law, Jared کوشنر دارای تاخیر رسمی اجرای چند بار از او برای اولین بار شروع به توسعه آن در سال 2017.

انتشار آن را در حال حاضر شده است به عنوان یک راه برای منحرف کردن اذهان از مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و محاکمه خود را برای کمک به متحد آغاز به کار کرد. 70 ساله اسرائیلی رهبر در حبس جنایی کیفرخواست فساد و نامشخص انتخابات در بیش از یک ماه است. روز سه شنبه او بی میلی کاهش یافته است یک درخواست برای مصونیت پارلمانی پس از آن به نظر می رسد برخی او را موفق به جلب رای کافی.

نخست وزیر فلسطینی, محمد Shtayyeh گفت: این طرح تا به حال بیشتر به تهمت و نتانیاهو حقوقی گلایه از صلح است. “این یک برنامه برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح و محافظت از نتانیاهو از زندان. آن است که یک خاورمیانه, صلح, طرح,” او گفت:.

نیویورک-بر اساس حمایت از گروه دیده بان حقوق بشر گفت: “بلند رو به مرگ” روند صلح تا به حال تبدیل شدن به “یک برگ انجیر برای اسرائیل تثبیت تبعیض آمیز حکومت فلسطینی”.

کوچک تظاهرات برگزار شد در کرانه در روز سه شنبه با نوجوانان سوزاندن لاستیک در خیابان. بزرگتر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه.

در غزه که بیش از اسرائیل حفظ تنگ محاصره بر مردم و کالاهای احمد شفیق یک دانشجوی کارشناسی گفت: او احساس ستم. “من نمی توانم هر چیزی را برای رد این طرح است. وجود دارد بحث در مورد محروم از همه حقوق. هیچ کس به ما کمک می کند. ما احساس می کنیم ما به تنهایی” او گفت:.

“من در برابر صلح اما آنچه که در حال صحبت است نه صلح. صلح است نه تحمیل بر مردم است.”

دو فلسطینی از جناح های سیاسی رقیب حماس و فتح توافق برای برگزاری نادر جلسه اضطراری روز سه شنبه شب اما معلوم بود چه تأثیری می تواند داشته باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترویج خود را – به خصوص برای بخش بزرگی از ما انجیلی رای دهندگان که از بالا پشت دولت یهودی – به عنوان مهمترین حامی اسرائیل در تاریخ این کشور است. واشنگتن در حال حاضر به اجرا در تعدادی از تغییرات تاریخی در منطقه است.

آن را معکوس دهه از سیاست با خودداری از حمایت بین المللی حمایت از راه حل دو کشور. آن را نیز به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت قطع میلیون ها دلار کمک به فلسطینی ها اعلام کرد که دیگر views شهرک سازی اسرائیل در سرزمین های اشغالی به عنوان “مغایر با قوانین بین المللی”.

در حالی که آن را شایعه این طرح به نفع مهاجران, یک هیأت از رهبران از این شهرک که در سفر نتانیاهو به واشنگتن شکایت کرده قبل از این اعلام کرد که فلسطینی ها نباید اجازه هر نوع کشور, حتی اگر آن را از نظر جغرافیایی شکسته و بدون یک ارتش و یا یک فرودگاه است.

ساعت قبل از آن اعلام چند موسسات خیریه از جمله کمک های پزشکی برای فلسطینی ها و مراقبت های بین المللی در انگلستان منتشر شد نامه ای مشترک هشدار داد که حقوق فلسطینی ها در معرض خطر بزرگ است.

“وجود دارد یک خطر عمده که به اصطلاح “طرح صلح’, مجموعه منتشر خواهد شد imminently منجر خواهد شد به رسمی الحاق فلسطین سرزمین همیشگی اشغالگری اسرائیل و نفی فلسطینی’ جمعی حق تعیین سرنوشت” در این نامه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de