مغلوب ساختن پیشی جستن تاب آمار خشونت پلیس: “بیشتر مردم سفید’ کشته شدند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه پخش سه شنبه چرخد و هنگامی که یک سوال در مورد پلیس قتل جورج فلوید, سیاه پوست آمریکایی که برانگیخته ملی عمده اعتراضات به اشاره است که مردم سفید نیز کشته شده توسط اجرای قانون در ایالات متحده است.

در یک بحث برانگیز لحظه بود که انعکاسی از خود را در نظرات به white ملی تاکید و ضد معترضان در Charlottesville, Virginia در سال 2017, زمانی که او گفت: وجود دارد “خوب مردم در هر دو طرف” رئیس جمهور نیست این فرصت را به بحث در مورد این مشکل از لحاظ نژادی با انگیزه و پلیس فرانسه روز سه شنبه اما روشن به بحث در مورد سفید قربانیان.

او سپس نادرست استدلال کرد که آمریکایی ها در حال مرگ هستند بیشتر در دست پلیس نسبت به سیاه و سفید آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این موضوع در مصاحبه با رادیو فردا’ کاترین Herridge.

او شروع: “اجازه دهید بحث در مورد جورج فلوید می گفت: جورج فلوید مرگ یک چیز وحشتناک.”

“وحشتناک” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

سپس Herridge به دنبال با: “چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز در حال مرگ را در دست اجرای قانون؟”

رئيس جمهور بلافاصله چرخد.

“و بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ. “چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید. بیشتر مردم سفید با راه. سفید بیشتر مردم است.”

Herridge سوال در آمد و پس از دو هفته از تظاهرات به عنوان یک نتیجه از فلوید را کشته و در حالی که پلیس در تلاش برای دستگیری او در مینیاپولیس است. مرگ او فیلم برداری شده بود توسط یک عضو از تماشاگران نگهداری می شدند در خلیج در حالی که شفاعت با ماموران برای متوقف کردن ضابط فلوید بود که التماس برای زندگی خود و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

افسران اخراج شدند اما تنها بعد از آن دستگیر و به اتهام قتل موجب عظیم تظاهرات در شهرها و شهرستانها در سراسر ایالات متحده و موجب تماس های فوری برای جارو پلیس اصلاحات توسط هر دو مجلس و فعالان است. حداقل اصلاحات آمده است و در عین حال در میان بحث را تمدید کرد و پرسیده Black Lives Matter جنبش در ایالات متحده و بین المللی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد سفید بیشتر مردم در حال کشته شدن توسط پلیس در آمریکا گمراه کننده است.

نگهبان تحقیقاتی پروژه شمارش در 2015-2016 است که مجموعه ای را برای ضبط تمام مردم در آمریکا کشته شده توسط پلیس نشان داد که مردم سیاه و سفید در آمریکا بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس از مردم سفید.

و در سال 2016 سیاه مردان سنین 15-34 بودند نه برابر بیشتر از آمریکایی ها به قتل توسط ماموران اجرای قانون و آنها کشته شدند در چهار بار رای از جوان مردان سفید.

مشابه سال 2016 تحلیل واشنگتن پست نیز در بر داشت که آمریکایی های آفریقایی تبار 2.5 بار به احتمال زیاد به پلیس ارائه می دهد به عنوان سفید آمریکایی است.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی بهداشت عمومی در سال 2018 یافت که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند 3.5 بار که به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس نسبت به مردم است.

در اوج اعتراضات فلوید مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها در قاب آن را بیشتر به عنوان تولید خشونت علیه پلیس و اجرای قانون مقامات سوخت دموکرات و ضد رادیکال های فاشیستی و مخالفان سیاسی خود را. او با تمرکز بیشتر خود را نقد و هل را به پایین مؤتلفه بناهای تاریخی و تغییر نام پایگاه نظامی تجلیل مؤتلفه ژنرال.

حتی به عنوان جمهوری خواه و دموکرات در مجلس می سی سی پی با هم کار کرده به جای پرچم دولت با یکی که شامل مؤتلفه نشان تهمت گفته است که پرچم است نه توهین آمیز به آمریکایی های آفریقایی تبار و یا نمادی از ظلم و ستم.

“خب مردم آن را دوست دارم و من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در همان مصاحبه است.

او همچنین با انتقاد از ممنوعیت مؤتلفه پرچم در نسکار مسابقه ماشین سهام حوادث و تکبر صحت طناب دار موجود در گاراژ بابا والاس که باعث شده بود یک تحقیقات فدرال و پاسخ از والاس و خواستار “عشق بر نفرت” پس از رئیس جمهور به او حمله کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de