مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش به شهادت می گوید بولتون را شروع کرده اند ‘جنگ جهانی شش

به عنوان فشارها بر جمهوری خواهان مجلس سنا اجازه می دهد تا جان بولتون شهادت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی زیر بمب آیات از بولتون کتاب آینده رئیس جمهور به توییتر گرفت روز چهارشنبه به سطل زباله سابق مشاور امنیت ملی.

“برای یک مرد که نمی تواند مورد تایید برای سفیر ایران در سازمان ملل سال پیش نمی تواند دریافت تایید برای هر چیزی پس از, ‘التماس من برای یک غیر سنا تصویب شده که من به او با وجود بسیاری از گفت: “آیا آن آقا’ طول می کشد و این کار به اشتباه می گوید: “مدل لیبی” در T. V., و بسیاری از اشتباهات داوری اخراج می شود چرا که اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر و می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک جفت توییتهایی. “چه کسی این کار را انجام?”

رئیس جمهور جریان از آگاهی بیهوده گویی فرستاده شد که اخباری که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بخش خصوصی گفت: اوباما و او در حال حاضر نیست که رای کافی برای جلوگیری از شهود از شهادت در استیضاح محاکمه.

جمهوری خواهان مجلس سنا را مسدود تماس های جدید برای شهادت از شهود از جمله بولتون که دانش دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پسرش شکارچی و افشا و خنثی تئوری توطئه مربوط به کمیته ملی حزب دموکرات سرور. مجلس نمایندگان آمریکا طرح سنا به این سوال در روز جمعه.

جان بولتون رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: پیروزی McNamee/گتی ایماژ, AP)

در روز یکشنبه, شب, نیویورک تایمز گزارش داد که در یک پیش نویس اولیه کتاب خود بولتون توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن او در ماه اوت که او می خواست $391 میلیون دلار کمک به اوکراین منجمد تا زمانی که دولت اعلام کرد تحقیقات به Bidens — یک اتهام است که در مرکز این استیضاح مورد در برابر رئیس جمهور و تا زمانی که خبر از بولتون کتاب شده است عمدتا با حمایت دست دوم شهادت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت اخراج در توییتر صبح روز دوشنبه.

“من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

اما خرید اینترنتی از بولتون کتاب بمب قرار داده فوری فشار بر جمهوری خواهان مجلس سنا از جمله میت رامنی که به خبرنگاران گفت: صبح روز دوشنبه که او فکر آیات جدید را افزایش می دهد تعدادی از اوباما که پشتیبانی تماس حداقل بولتون به شهادت.

Bolton ثابت در دولت جمهوری خواه و محافظه کار جنبش پس از 1980s بلافاصله شخص غیر قابل قبول در سمت راست. فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs یک شاخص قابل اعتماد از مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر و گفته “کاهش می یابد به یک ابزار برای رادیکال Dimms و عمیق دولت است.”

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن از وکلای مدافع استدلال کرد که بولتون شهادت بی ربط چرا که حتی اگر حساب خود را از گفتگو با رئیس جمهور پذیرفته شده است که حقایق را پشتیبانی نمی کند اعتقاد راسخ تحت قانون اساسی است.

“شما نمی توانید استیضاح رئیس جمهور در یک بیمنبع اتهام,” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow گفت. “حتی اگر همه چیز در وجود دارد آن قانون اساسی نمی رود به آن سطح است.”

معلوم نیست چه Sekulow به معنای “بدون اتهام” را به عنوان بولتون کتاب بازگو مکالمات او شخصا در شرکت.

به عنوان یک نامزد در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که او به تماشای تلویزیون و یا “نشان می دهد” — سیاست خارجی مشاوره. هنگامی که فشرده به نام “برو به” مشاور نظامی تهمت گفت: “احتمالا وجود دارد دو یا سه. من مانند بولتون. من فکر می کنم او یک کوکی دشوار می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

در ماه مارس سال 2018 تهمت اعلام کرد انتصاب بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی — سوم خود را در کمتر از 14 ماه — در انتخابات ریاست جمهوری صدای جیر جیر. چند هفته بعد رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که خارجی و سیاست های تجاری در دست خوب است و آن را “احساس بسیار خوبی به بولتون … در هیئت مدیره است.”

بولتون تا به حال گزارش شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن کوتاه از نامزدها برای پست پس از آغاز دولت اما مقامات رئيس جمهور گفت: در ابتدا تردید در بخشی به دلیل او نمی مانند بولتون سبیل.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید “هرگز” گفت: Bolton اوکراین کمک گره خورده بود به بایدن تحقیقات

  • رامنی می گوید بولتون آیات آن را ‘به طور فزاینده ای به احتمال زیاد’ سنا خواهد تماس شاهدان

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • در حال بولتون اتهامات یک استیضاح بازی را تغییر ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل می گوید بولتون شهادت را بدون تفاوت حتی اگر کتاب درست است

  • در پی Bolton, کتاب, اخبار, کاخ سفید متحدان گویند تهمت وکلا bungled دفاع

  • یاهو نظرسنجی: اکثریت رای دهندگان می خواهند سنا به تماس جدید استیضاح شاهد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de