مغلوب ساختن پیشی جستن سعی رای با آدرس اشتباه در حالی که نرده علیه تقلب انتخاباتدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده و نرده در برابر رای توسط ایمیل برای چند ماه گذشته – دروغ با استناد به پتانسیل برای تقلب انتخابات است که بسیار نادر است. همانطور که معلوم است خود رئيس جمهور bungled سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت نام برای رای دادن در فلوریدا در سپتامبر گذشته تحت کاخ سفید آدرس – 1600 خیابان پنسیلوانیا به گفته واشنگتن پست. اما فلوریدا اجازه نمی دهد مردم را به ثبت نام برای رای دادن بدون در دولت آدرس و یک ماه بعد تهمت آخرین پیشرفتهای علمی درخواست خود را با یک فلوریدا آدرس و رای در جمهوریخواه اولیه.

در فرم ثبت نام تهمت گفته مقامات فلوریدا قانونی اقامت در واشنگتن دی سی اما در یک روز دیگر نیز گفت که او یک “واجد شرایط ساکن” پالم بیچ فلوریدا, صفحه اصلی خود را به دریا یک لاگو باشگاه با توجه به سوابق مورد بررسی توسط پست.

دیگر رای دهندگان مواجه شده اند عواقب قابل توجهی برای همان اشتباه است. در واقع به عنوان برخی از دموکرات ها با اشاره به همین موضوع ذکر شده است در کاخ سفید وب سایت به عنوان رای دهنده تقلب است.

آمریکایی پل
(@American_Bridge)

فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را خطرناک و نادرست ادعاهای گسترده تقلب انتخابات واقعا غنی به دلیل WH وب سایت با استفاده از مورد کسی که در تلاش برای رای دادن در خانه دوم خود را به عنوان یک نمونه از رای دهندگان تقلب! https://t.co/syhg4fsehh pic.twitter.com/pEIyXy89Ck

3 ژوئن 2020

یک شهر مدیر در فلوریدا پرداخت 5000 دلار جریمه برای قرار دادن آدرس اشتباه در ثبت نام, آیا به عنوان یک رستوران در پالم بیچ شهرستان. فلوریدا خواهان نیز به چالش دولت دموکرات ها در سال 2018 در یک رای-با-پست بررسی اما دولت یافت می شود وجود دارد بدون تقلب. فلوریدا نیز پرتاب هزاران پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت ظاهرا داشتن امضا که نیست بازی اصلی فرم ثبت نام.

در ضمن دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان خواست متحده به سهولت رای-با-ایمیل محدودیت در میان همه گیر. روز سه شنبه اولیه انتخابات نشان داد مردم در انتظار در خط برای ساعت ها در شهرهایی مانند واشنگتن دی سی که برخی از آنها تا به حال دریافت نکرده غیابی در زمان.

اگر این اتفاق در ماه نوامبر انتخابات ترس عمومی می تواند در معرض خطر ابتال به Covid-19 به عنوان برخی را در فلوریدا و ویسکانسین در طول انتخابات در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>