مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19. نمی بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدرهدر مواجهه با جهانی coronavirus همه گیر است که به طور فزاینده محور بر ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ چند دارو است که او ادعا می کند می تواند کمک به مقابله با شیوع.

در ماه مارس رئیس جمهور ایالات متحده با استفاده از یک کنفرانس مطبوعاتی برای ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین مشترک ضد مالاریا, داروی برای درمان Covid-19 و گفت: “من مطمئن شوید که به عنوان جهنم فکر می کنم ما باید آن را امتحان کنید.”

او به دنبال این است با یک صدای جیر جیر ادعا کرد که استفاده از این دارو در ترکیب با آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک می تواند “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی”. روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تبلیغ هیدروکسی کلروکین و گفت: “برخی وجود دارد بسیار قوی و قدرتمند نشانه” بالقوه آن به عنوان یک Covid-19 درمانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها در تضاد توسط کارشناسان بهداشت عمومی از جمله خود را بالا بیماری های عفونی, مشاور,,,, Dr Anthony Fauci که هشدار داده است که تنها “شواهد” که مواد مخدر می تواند مفید باشد.

در مواجهه با این اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها ساخته شده نادرست و گمراه کننده اظهارات سراسر coronavirus بحران در پاسخ گفتن به خبرنگاران گفت که “من یک مرد هوشمند” و “من حق زیادی”. روباه اخبار میزبان, Laura Ingraham و Sean Hannity شده اند با ترویج هیدروکسی کلروکین در خود را نشان می دهد.

هفته گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ارائه شده هیدروکسی کلروکین با “اورژانس با استفاده از مجوز” برای استفاده در coronavirus بیماران در برخی از شرایط. مقامات دولتی در نیویورک گفت که حدود 4000 بیماران به طور جدی بیمار در حال حاضر تحت درمان با این دارو.

اما با برخی از آمریکایی ها تبدیل به غیر متعارف و به طور بالقوه کشنده, درمان coronavirus کارشناسان پزشکی نامیده اند در نظر گرفته و اطلاعات دقیق برای جلوگیری از تشدید این بیماری همه گیر.

ماه گذشته یک آریزونا مرد درگذشت و همسر او باقی مانده بود در شرایط بحرانی پس از زن و شوهر در زمان کلروکين فسفات یک افزودنی استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی که مربوط به ترکیب ضد مالاریا درمان ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان” زن گفت: NBC قبل از مشاوره: “آیا هر چیزی را. باور نمی کنم هر چیزی. باور نمی کنم هر چیزی که رئیس جمهور می گوید و مردم خود … با پزشک خود تماس بگیرید.”

در اینجا چیزهایی که کلیدی را بدانید:

چه هیدروکسی کلروکین?

هیدروکسی کلروکین, همچنین شناخته شده با نام تجاری Plaquenil است که یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا. آن است که کمتر سمی نسخه از کلروکين یکی دیگر از مالاریا مواد مخدر که خود را مرتبط با گنه گنه یک عنصر در آب تونیک.

آن را نیز به راحتی در دسترس آمریکایی ها – در حال حاضر تایید شده به عنوان یک مالاریا و ضد التهاب درمان توسط FDA است که در آن یک قفسه دارو های کم هزینه کلی نسخه. با وجود این اورژانس با استفاده از سفارش, FDA انجام شده است آزمایش های بالینی به طور کامل معلوم که آیا این دارو یک درمان موثر برای Covid-19.

چرا تهمت شعار آن ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت تاثیر قرار بود توسط یک به طور گسترده ای به اطلاع عموم تحصیل در فرانسه که در آن 40 coronavirus بیماران داده شد هیدروکسی کلروکین با بیش از نیم تجربه پاکسازی راه های هوایی خود را در سه تا شش روز. این آشکار بهبود مهم است به عنوان آن را محدود به بازه زمانی که در آن افراد آلوده می تواند گسترش Covid-19 به دیگران است.

کارشناسان هشدار داده اند که مطالعه کوچک است و فاقد دقت کافی برای طبقه بندی به عنوان مدارک و شواهد از یک درمان بالقوه. فرانسه وزارت بهداشت هشدار داده است در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 با Olivier Véran فرانسه وزیر بهداشت گفته است که نباید آن را مورد استفاده توسط هر کسی غیر از “اشکال جدی از بستری شدن در بیمارستان و همکاران تصمیم پزشکان و تحت نظارت دقیق پزشکی”.

چه شواهد نشان می دهد ؟

مطالعه فرانسه به دنبال کار توسط محققان چینی که پیشنهاد کرد که هیدروکسی کلروکین می کند عفونت از Sars-CoV-2 ویروس پشت Covid-19 با مسدود کردن آن از ورود به سلول در بدن است. اما مطلب اخیر البته در مقیاس کوچک و تحقیق از چین نشان داده است که بیمارانی که تحت درمان با داروهای مبارزه coronavirus هیچ با سرعت بیشتری نسبت به کسانی که آن را دریافت. در واقع یک بیمار داده هیدروکسی کلروکین به شدت بدتر شده است, در شرایط, در حالی که چهار نفر در پزشکی توسعه یافته علائم آسیب کبدی و تجربه اسهال است.

صرف نظر از این یافته ها هر گونه مواد مخدر استفاده می شود برای یک هدف خاص قبل از کامل آزمایش های بالینی در حال تکمیل است, تعریف نشده و اثبات نشده. آن را خیلی زود به می گویند اگر هیدروکسی کلروکین می تواند یک مزیت بزرگ است یا نه.

سازمان پزشکی اروپا آژانس اتحادیه اروپا گفت: هیدروکسی کلروکین گرفته شده باید توسط coronavirus بیماران به جز برای آزمایش های بالینی و یا اورژانس با استفاده از برنامه های.

وجود دارد هر گونه جنبه های منفی به این مواد مخدر که در تقاضا ؟

مانند بسیاری از داروهای هیدروکسی کلروکین همراه با تعدادی از بالقوه عوارض جانبی. این خدمات عبارتند از سردرد, سرگیجه, درد معده, کاهش وزن و تغییرات خلق و خوی.

بدتر از یک افزایش ناگهانی در تقاضا برای هیدروکسی کلروکین خطرات ناشی از کمبود این دارو برای کسانی که به آن نیاز دارید. هیدروکسی کلروکین است قادر به نگه داشتن لوپوس یک بیماری خود ایمنی مزمن در بررسی اما برخی از مردم با این وضعیت شکایت کرده اند که آنها در حال حاضر قادر به پیدا کردن Plaquenil. مغلوب ساختن پیشی جستن هل دادن از درمان باعث شده است که بسیاری از آمریکایی ها که آیا آنها به آن نیاز دارید یا نه برای انبار کردن مواد مخدر.

چه باید مردم را به جای ؟

آخرین چینی تحقیقات نشان می دهد که با استفاده از هیدروکسی کلروکین بهتر از معمولی بیشتر coronavirus درمان مانند تخت استراحت داروهای ضد ویروسی و اکسیژن استنشاق. وجود دارد حدود 40 های مختلف تلاش های تحقیقاتی در سراسر جهان برای پیدا کردن یک واکسن است که ممکن است یک سال یا بیشتر در حالی که دانشمندان rummaging در اطراف در پزشکی موجود کابینه را شناسایی کرده اند برخی از داروهای دیگر است که ممکن است repurposed برای مقابله با Covid-19. اما این کار هم زمان خواهد بود.

نتیجه گیری ؟

هیچ سحر و جادو برای درمان این بیماری همه گیر و مهم نیست چه تهمت می گوید.

با توجه به بی سابقه و مستمر طبیعت coronavirus شیوع این مقاله است که به طور منظم به روز شده برای اطمینان حاصل شود که این نشان دهنده وضعیت فعلی در حوزه تاریخ انتشار. هر گونه اصلاحات مهم ساخته شده به این یا نسخه های قبلی این مقاله را ادامه خواهد داد به footnoted در خط با نگهبان سرمقاله سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>