مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال ارتش عملیاتی را به آیووا برای منحرف کردن اذهان از دموکرات قفقازیک ناظر خواستار آن را “هوشمند”. یکی دیگر از مارک های آن “از جان گذشته”. در هر صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم است به سرقت دموکرات تندر با ارسال بیش از 80 از بهترین و شناخته شده ترین و بحث برانگیز ترین – عملیاتی را به آیووا در جلسه بعد.

مقامات کاخ سفید, اعضای کابینه, اعضای کنگره و مسیحی پروتستان های انجیلی را در Hawkeye دولت روز دوشنبه زمانی که دموکرات ها را به اولین گام خود را به انتخاب خود در سال 2020 نامزد برای ارائه دهندگان وسرد یادآوری از چه کسی و چه چیزی است که نامزد خواهد بود تا در برابر.

مداخله نشان می دهد که رییس جمهور تعیین و برای ارائه مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک تهدید آمیز نیروی عظیم منهدم کننده خروشان به سوی پیروزی اجتناب ناپذیر. خود را بی پروا صف نشان می دهد که درست به شکل او خواهد شد مشتاق به آغوش خشم و تقسیم به جای خجالتی و دور از آنها را مانند یک سیاستمدار متعارف.

“ما حزبی عملیات در روز فقط یک پیش نمایش از آنچه که آمد گفت:” براد Parscale تهمت 2020 مدیر کمپین. “این خواهد بود که قوی ترین, بهترین و بودجه و سازمان یافته ترین انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ است. ما در حال قرار دادن دموکرات ها در اطلاع –موفق باشید در تلاش برای نگه دارید تا با این توانمند انتخاب مجدد ماشین.”

در میان عناصر عملیاتی خواهد شد Paula White, یک کشیش تلویزیونی مذهبی و مشاور رئیس جمهور ایالات متحده به تازگی فیلمی از اعلام در طول یک سرویس کلیسا در فلوریدا: “به نام عیسی به ما فرمان همه شیطانی بارداری به سقط خود به خودی در حال حاضر.” سفید ادعا کرده است که او به نقل از چارچوب سیاسی به پایان می رسد.

به عنوان تهمت به دنبال تقویت خود راست گرا که گرایش مذهبی, پایگاه جری فالول Jr, رئيس جمهور از آزادی دانشگاه یکی از بزرگترین کالج مسیحی نیز مستقر می شود. او قبلا اظهار وجود چیزی بود که تهمت می تواند انجام دهد که او را تهدید می کند حمایت از رهبران انجیلی. گزارش شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین وکیل مایکل کوهن دخالت در سال 2016 به اطمینان حاصل شود که نشاط “شخصی” عکس از فالول نابود شدند.

کن بلکول پنی Nance و رالف رید Pro-صدای زندگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن مشورتی اعضای هیئت مدیره خواهد بود بر روی زمین منعکس رئیس جمهور شخصی اختراع مجدد به عنوان یک معضل سقط جنین. هفته گذشته او اولین رئیس جمهور نشسته به آدرس مارس برای زندگی در واشنگتن است.

نیل Sroka سخنگوی مترقی عمل سیاسی کمیته دموکراسی برای امریکا گفت: “زمانی که شما کاملا غیر اخلاقی, unrepentantly متعصب رئیس جمهور, شما در حال رفتن به نیاز به نوبه خود از مذهبی فروش استراحتی به سعی کنید به نگه داشتن با هم خواه و ائتلاف است.”

رئیس جمهور قائم مقام ارتش در حال گسترش در سراسر کشور بیشتر خواهد شد شامل میک Mulvaney کاخ سفید اقدام رئیس ستاد; مسکن, منشی, بن کارسون; وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos; تجارت, منشی, Wilbur Ross; و سابق وزیر انرژی ریک پری.

و در یک نگاه اجمالی از آینده مبارزات انتخاباتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین مدافعان در طول جلسات استیضاح در واشنگتن را در مورد او به رای دهندگان در آیووا انجمن سایت. در میان آنها مت Gaetz از فلوریدا جیم اردن از اوهایو علامت مراتع کارولینای شمالی Elise Stefanik نیویورک و لیز چنی از وایومینگ – دختر سابق معاون رئیس جمهور دیک چنی.
Trump with and Paula White in Miami this month.

نیز وجود دارد یک مقام سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر لایحه درخشش که سرنگون شد از فاکس نیوز پس از اینکه متهم در دعاوی مدنی از پوشش تا سوء رفتار جنسی توسط کانال موسس و رئیس Roger Ailes. او هرگونه تخلف است. درخشش همسر Darla ساخته شده است که دلیل آتش زا نظرات و تحت فشار قرار دادند کاذب ضد واکسیناسیون ادعا در توییتر.

به عنوان نامزدهای دموکرات, جو بایدن, Bernie Sanders, الیزابت وارن و دیگران دنده تا برای مدتها در انتظار قفقاز جرم استقرار دیده می شود می تواند به عنوان نشانه ای از ترس در مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه. Sroka از دموکراسی برای امریکا اظهار داشت: “برای تلفن های موبایل مانند کسی است که کمی نگران است که کسی دیگری را دریافت پوشش خبری! آنها به نظر می رسد عصبی می شود.

“روشن است که آنها کاملا ناامید به خود تزریق به یک خبر چرخه که نبود همه در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. این سطح از مداخله reeks ناامیدی و آن را تنها به بدتر برای آنها. همانطور که بیشتر مردم لحن در آنها را ببینید که چگونه ضعیف استدلال برای مغلوب ساختن پیشی جستن و چقدر بهتر جایگزین هستند.”

جانباز از نیویورک شایعات و واقعیت تلویزیون مغلوب ساختن پیشی جستن یک استاد از تصرف توجه رسانه ها. او با توجه به برگزاری یک کمپین تجمع در آیووا در پنج شنبه شب – فقط به عنوان وقت رونالد ریگان در سال 1984 و دیگری در نیوهمپشایر قبل از هفته آینده دموکراتیک اولیه.

لری جاکوبز مدیر مرکز مطالعات سیاست و حکومت در دانشگاه مینه سوتا گفت: “این به شما نشان می دهد برگ برنده های کمپین را به فکر آینده و آنها نمی خواهند دموکرات ها در طول شش ماه آینده از مقدماتی به عظیم رسانه ای بازدید هر هفته.

“این به شما نشان می دهد این کمپین در حال رفتن به سینه به دموکراتیک رسانه ها لحظات و مطمئن شوید که آنها سرقت وقت خود را. از آن خواهد شد غیر ممکن است برای رسانه ها به آنها توجه و پوشش. این است که در مورد تهمت تلاش برای شارژ کردن خود رقابت رسانه زمان و با ارسال یک پیام به پایگاه خود را: زمان آن را برای دریافت در. آن هوشمند است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید دونده تا به سناتور تد کروز از تگزاس در آیووا در سال 2016. در این سال جمهوری قفقاز خواهد بود چشمگیری غیررقابتی به عنوان دو رقیب بیل جوش و جو والش شکست خورده برای به دست آوردن کشش. و نظرسنجی ها نشان می دهد وقت سخت خواهد بود برای دموکرات ها به ضرب و شتم در آیووا در انتخابات ماه نوامبر.

اما برخی از کشاورزان و گروه های بحرانی شده است از مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ و پشتیبانی از شرکت های بزرگ. Patty قاضی صندلی تمرکز بر آمریکای روستایی و سابق ستوان فرماندار آیووا گفت: “مردم آیووا نمایندگان شان نیست علاقه مند به شنیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر را ارائه می دهند وعده داده است که او نمی خواهد نگه دارید.

“داشتن گردد برخی از سوخت های زیستی سیاست هایی که رانده اند فرصت های اقتصادی در مناطق روستایی, آیووا, من عمیقا غمگین به دیدن او شنده چشم پوشی برای شورون و اکسون بیش کشاورزان و وطنی سوخت زیستی امکانات رها کردن موتورهای درایو که بسیاری از شهرهای کوچک و روستایی اقتصاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de