مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری تظاهرات در اوکلاهما برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس شروعدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما بعدی جمعه – اول خود را پس از آنجا متحده شروع به بستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 110,000 زندگی در ایالات متحده است.

19 ژوئن تجمع به احتمال زیاد سر و صدا برخی از کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان coronavirus عفونت افزایش در حدود یک دوجین متحده است. روز چهارشنبه به ما نزدیک, نزدیک به 2 میلیون مورد تأیید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا تظاهرات اغلب قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم شده اند اما در وقفه پس از 2 ماه مارس به دلیل coronavirus. رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی بوده است مشتاق به رزومه آنها را به عنوان آن را در تلاش برای حرکت گذشته همه گیر و حتی به عنوان موارد در ادامه به افزایش در برخی از نقاط کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی سخنگوی توییتی تریلر فیلم-سبک تصویری اوایل روز چهارشنبه که آگهی: “در این ماه ما باز می گردیم.”


ارین پررین
(@ErinMPerrine)

وجود دارد هیچ چیز مانند یک realDonaldTrump رالی! pic.twitter.com/ZQRDnQoxAp

10 ژوئن 2020

“یک محل جدید و با نام تجاری جدید. ما به دنبال به جلو به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد. “آنها به انجام یک کار بزرگ با Covid همانطور که می دانید ایالت اوکلاهما.”

این اطلاعیه می آید که در میان تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ نیز مطرح ابرو برای آن تاریخ – یک روز شناخته شده به عنوان Juneteenth که یادبود پایان برده داری – و همچنین محل آن در تولسا یک شهرستان با یک مشکل سابقه نژادی و خشونت است.

Tulsa در سال 1921 مسابقه کشتار دیدم نابودی سیاه و سفید, کسب و کار و خوابگاه در دست عصبانی, سفید اوباش شده است و به عنوان “تک بدترین حادثه نژادی و خشونت در تاریخ آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید به عنوان رئیس جمهور انتقاد کرده است فلوید تظاهرات و با اشاره به کسانی که در تظاهرات علیه خشونت پلیس به عنوان “اراذل و اوباش”.

اوکلاهما یک اعتماد دولت جمهوری که برگ برنده برنده در سال 2016 شد در میان اولین متحده شروع به شل شدن coronavirus محدودیت سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه بازگشایی در اواخر ماه آوریل است. خواه فرماندار کوین Stitt های اخیر بازگشایی فاز مکان بدون محدودیت در گردهمایی گروه اندازه از 1 ژوئن و برگ تصمیم گیری در مورد چگونگی نزدیک به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل به صاحبان کسب و کار و مقامات محلی است.
People lie down on Interstate 44 in Tulsa during a demonstration sparked by the death of George Floyd.

مقامات بهداشتی دولت می گویند 47 جدید Covid-19 موارد گزارش شده در Tulsa county روز سه شنبه با توجه به تازه ترین شهرستان داده های در دسترس با کلی تلفات ایستاده در 973.

رئیس جمهور گفت که برای اولین بار برگزاری تجمع در اوکلاهما قبل از حرکت به کشورهای دیگر مانند فلوریدا و آریزونا و کارولینای شمالی که در آن کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در اصل قرار بود برگزار شد.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر در حال ظهور در آریزونا و کارولینای شمالی است که می تواند به شدت سلامت عمومی نگرانی در مورد از سرگیری مبارزات انتخاباتی تظاهرات.

در حالی که تظاهرات احتمال جرقه بهداشت عمومی نگرانی برخی از رئيس جمهور متحدان استدلال کرده اند که تظاهرات اخیر که با جذب هزاران نفر از مردم می تواند سپر تظاهرات از پتانسیل انتقاد.

برخی در توییتر در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری تجمع در تولسا در Juneteenth به رونالد ریگان انتخاب برای راه اندازی خود را در سال 1980 کمپین با یک سخنرانی در تمجید “ایالات حقوق” در نزدیکی سایت بدنام “می سی سی پی سوزاندن” قتل مدنی, حقوق کارگران است.

در سال 1964 سه مدنی, حقوق کارگران ربوده شدند و به قتل توسط Ku Klux Klan, فقط جنوب غرب فیلادلفیا می سی سی پی و مخفیانه به خاک سپرده شد در یک سد.

ریگان تحویل یک کمپین سخنرانی در داخل راه رفتن فاصله از سد اعلام “من معتقدم در دولت حقوق.” زبان خود تکرار که از سفید جنوبی ها که با استفاده از عبارت برای توجیه تبعیض نژادی است.

آن باقی مانده است معلوم نیست اگر این کمپین انتخاب برای برگزاری تجمع در Juneteenth عمدی بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد آگاهی از اهمیت جمهور برگزاری این تجمع در Juneteenth.

در پاسخ به یک خبرنگار بلومبرگ یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور نوشت که “جمهوری خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth”.

رئیس جمهور اذعان کرده است که تاریخ قبل از. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار بیانیه ای گفت: “Melania و ارسال کنم ما گرمترین سلام به همه کسانی که جشن Juneteenth, یک روز تاریخی در شناخت پایان برده داری.” آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تحویل یک درهم و برهم سخنرانی در طول ماه تاریخ سیاه, تماس معروف طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس “به عنوان مثال کسی که از انجام یک کار شگفت انگیز است و به رسمیت شناخته شده و بیشتر و بیشتر به من توجه کنید”.

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>