مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند کاخ سفید معترضان با “سگ باطل” و “شوم سلاح’

یک روز پس از این ادعا او معنی نیست که به نشان می دهد که مقامات مجری قانون باید به مردم شلیک شد که بخشی از ناآرامی ها در مینه سوتا رئیس جمهور تهمت و گفت: این سرویس آماده شده بود به sic “ترین سگ باطل” معترضان در برابر کاخ سفید گیتس در شب جمعه.

“کار بزرگ شب گذشته در کاخ سفید ایالات متحده @SecretService” آقای ترامپ توییتی در یک رشته از چهار پست در روز شنبه. “آنها نه تنها کاملا حرفه ای اما بسیار سرد است. من در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست احساس امن تر.”

او ادامه داد که سرویس مخفی مجاز معترضان به “scream & بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند” و تنها عمل کرده که “کسی رو بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط.”

“خط مقدم جایگزین شد با عوامل مانند سحر و جادو,” او اضافه شده است. “جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل.”

آقای ترامپ ادعا کرد که سرویس مخفی عوامل به او گفت که آنها تقاضاهای مصرانه برای تعامل با معترضان. “ما را از آنهایی که جوان در خط مقدم, آقا, آنها آن را دوست دارم و خوب عمل” او ادعا کرد که او تا به حال گفته شده است.

او همچنین به نظر می رسد دعوت از حامیان خود را به حذف قوانین تبعیض آمیز در خارج از کاخ سفید در روز شنبه برای مقابله با معترضان با وجود ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر در اثر در واشنگتن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???” او در توییتی با استفاده از مخفف برای اولین کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره.” و او سعی کرد به رنگ معترضان به استخدام آشوبگران به جای مردم ارگانیک ساخت یک بیانیه است.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 7m پیش

  • به عنوان اعتراض و خروش آمدن در سراسر کشور از حقوق خود و نیروبخش برای پنجمین شب از ناآرامی.
  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.
  • یک نگران ملت ساعتهای ناآرامی ها با ترکیبی از امید و وحشت است.

آقای ترامپ را تمدید کرد تهدید به خشونت علیه معترضان آمد و به عنوان اعتراض فوران در شهرستانها در سراسر کشور.

و آن را یک روز پس از او توییتی — و پس از آن سعی کردم به راه رفتن به عقب است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در پاسخ به اعتراضات در مینیاپولیس در برابر کشتار جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس است.

که عبارت مورد استفاده قرار گرفت در سال 1967 توسط یک میامی رئیس پلیس اشاره به سرکوب جوان مردان سیاه و سفید. رئیس والتر Headley متهم مردان عامل تحت پوشش جنبش حقوق مدنی و گفت: نیروی انتظامی از ذهن نیست که متهم به خشونت پلیس.

آقای ترامپ منتظر حدود 14 ساعت به سعی کنید به راه رفتن در بیانیه ای که پشت این ادعا او بدان معنی است که زمانی که مردم غارت آنها گاهی اوقات آتش اسلحه نیز هست. و در سخنان در اواخر بعد از ظهر رویداد در کاخ سفید با آقای ترامپ اذعان کرد که برخی از معترضان به حال نارضایتی های مشروع.

آقای ترامپ سفر به فلوریدا در روز شنبه برای دومین بار در این هفته به تماشای SpaceX راه اندازی یک موشک به ایستگاه فضایی بین المللی. اولیه راه اندازی شد scrubbed مدت کوتاهی قبل از آن مجموعه را به جای روز چهارشنبه.

در گفتگو با خبرنگاران به عنوان او را ترک کاخ سفید آقای ترامپ خواسته شده بود در مورد صدای جیر جیر خود را که به نظر می رسید به دعوت از حامیان خود را به تجمع در برابر کاخ سفید. به عنوان او اغلب می کند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و فاصله خود را از اظهارات خود گفت که او صرفا پرسیدن یک سوال و که او نمی دانست اگر مردم شد. او ادعا کرد به تلاش برای استوک نژادی نزاع.

اعتبار…جیم Lo Scalzo/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

“آنها عشق آفریقایی-آمریکایی, مردم, آنها, عشق, مردم سیاه و سفید” آقای ترامپ داوطلب unprompted توصیف حامیان خود را که اکثریت سفید.

“MAGA را دوست دارد سیاه و سفید, مردم,” او اضافه شده است.

او تصریح کرد محکومیت خود را در مینه سوتا فرماندار و شهردار مینیاپولیس, هر دو حزب دموکرات و نقاشی این موضوع کاملا در شرایط سیاسی خود را به عنوان مخالفت با “لیبرال” فعالان.

“آنها رو به سخت تر. آنها رو به سخت تر” آقای ترامپ گفت: پاسخ به این ناآرامی ها که منجر به پنج شنبه شب در سوزاندن ایستگاه پلیس که در آن افسران درگیر در آقای فلوید مرگ کار می کرد. “آنها رو به قوی. افتخار حافظه جورج فلوید افتخار حافظه خود را. آنها باید برای به دست آوردن سخت تر و با بودن آنها سخت تر خواهد بود تجلیل حافظه خود را.”

او دوباره مطرح شده چشم انداز ارسال در ارتش برای سرکوب ناآرامی.

“ما می تواند سربازان بر روی زمین بسیار به سرعت در صورتی که تا کنون می خواهید ما نظامی” آقای ترامپ گفت.

در آقای تهمت دستور به وزارت دفاع دستور داد که ارتش برای آماده سازی active-وظیفه پلیس نظامی واحد برای استقرار از چندین پایگاه ارتش به مینیاپولیس. این حرکت به این معنا نیست که واحدهای فعال خواهد شد اما این اولین گام به سوی انجام این کار, مقامات گفت.

در عین حال هنگامی که در فلوریدا به عنوان چند تن از مشاوران او خواست او را به زیر و بم او شعارهای او یک بار دیگر به صدا توجه داشته باشید متفاوت تر از تهدید از پیش از آن در روز و در توییتر.

“مرگ جورج فلوید در خیابان مینیاپولیس شد قبر تراژدی” آقای ترامپ گفت. “باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را پر کرده است آمریکایی ها در سراسر کشور با وحشت و خشم و غم و اندوه است.”

“من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید” آقای ترامپ ادامه داد. “شفا و نه نفرت عدالت نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است.”

او اضافه کرد که او با حمایت “حقوق صلح آمیز معترضان و ما صدای خود را درخواست.

“اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد در خیابان های شهرهای ما هیچ ربطی به عدالت یا صلح” آقای ترامپ گفت. “حافظه از جورج فلوید است که در حال حاضر در حال بهره برداری توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست ها.”

آقای ترامپ بارها انتقاد و اعتراض گروه ها که عمدتا ساخته شده بودند. در کمپین 2016 او را محکوم به سیاه و سفید زندگی توجه معترضان به عنوان یک “تهدید.”

پس از او رئیس جمهور شد او نیز محکوم معترضان انتقاد از دولت او به عنوان اعضای “antifa” یک انقباض از کلمه “antifascist.” نام تبدیل به یک اصطلاح کلی دیگری برای سست وابستگی از فعالان رادیکال که مخالف جناح راست شده است.

روز شنبه آقای ترامپ اصرار داشت که معترضان چپ افراط گرایان ادعا می کنند که دادستان کل William P. بار تکرار در روز شنبه.

“گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا و خشونت در دستور کار” آقای Barr گفت.

“در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و چپ گروه های افراطی چپ گروه های افراطی با استفاده از antifa مانند تاکتیک بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت است.”

در حالی که این مسئولیت از دولت و مقامات محلی به شورش تحت کنترل آقای Barr گفت: F. B. I. و دیگر اجرای قانون فدرال خواهد حمایت از این تلاش است. او هشدار داد و آن را نقض قانون فدرال برای عبور از خطوط دولت “به تحریک و یا شرکت در خشونت شورش.” وزارت دادگستری و F. B. I. او گفت که اجرای این قوانین است.

در توییتر در روز شنبه آقای ترامپ نیز محکوم چندین جریان اصلی رسانه های خبری یک روز پس از سی ان ان خبرنگار دستگیر شد دوربین بدون هیچ دلیل روشنی توسط افسران پلیس ضد شورش در مینیاپولیس و یک خبرنگار زن برای یک ایستگاه تلویزیونی محلی به ضرب گلوله کشته شد با آنچه به نظر می رسد فلفل توپ توسط یک افسر در Louisville, Ky.

“خیلی بیشتر ‘دروغ’ بیرون آمدن از سی ان ان MSDNC, @nytimes و @پایگاه سازمان تبلیغات اسلامی تا کنون از بیرون آمدن از هر کشور خارجی حتی ترکیب شده است. خبر جعلی است دشمن مردم!” آقای ترامپ نوشت.

Christopher a. Barnes and Peter E. Baker کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>