مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به شکایت خود محققان و خواسته های راجر سنگ مورد بود ‘پرتاب’

 

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به رها کردن یک رشته از پرونده های حقوقی در برابر کسانی که درگیر در تحقیقات خود در کمپین 2016 و ریاست جمهوری و در عین حال دوباره وزن در فدرال پرونده او به عنوان thumbs بینی خود را در نگرانی های او سیاسی وزارت دادگستری.

رئیس جمهور با استفاده از چندین صبح روز سه شنبه توییتهایی به نشان می دهد مورد او محکوم به دوست و مشاور سابق راجر سنگ-و هر کس دیگر ناشی از پروب از همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن — باید “پرتاب می شود.” قاضی در, آقای سنگ را مورد امی برمن جکسون, مجموعه ای است سه شنبه تلفنی با شنیدن سنگ اردوگاه و دادستان فدرال به بحث در مورد وضعیت خود را مورد.

که مجموعه ای خاموش طوفان هفته گذشته هنگامی که آقای ترامپ اختیار داشت قدرت خود را از اداره پست-سنا تبرئه در بیشتر عضلانی راه tweeting که وزارت دادگستری باید پایین آمدن از یک برنامه ریزی نه ماه از صدور توصیه برای آقای سنگ در فقره از دروغ گفتن به کنگره و مانع عدالت است.

اما در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن را دوست دیرین به زودی باید به یک مرد آزاد.

به نام او که دادستان در Mr سنگ مورد “مولر دادستان” با اشاره به انتخابات روسیه دخالت پروب رهبری سابق FBI مدیر Robert S. مولر سوم. که تحقیقات به این نتیجه رسیدند با آقای مولر توقف خجالتی از معرفی آقای ترامپ شکست هر گونه قوانین, اما گفت اگر تخلف به حال رخ داده است گزارش نهایی خود را خواهد گفت: تا آن نداشت. (که خلاصه نهایی نیز اظهار داشت: آقای مولر و تیم او هیچ همکاری مستقیم بین Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و روس.)

اما متوقف نمی شود رئیس جمهور روز سه شنبه صبح از, رقیب که “کل مولر بررسی شد و به طور غیر قانونی راه اندازی بر اساس ساختگی و در حال حاضر به طور کامل بی اعتبار جعلی پرونده دروغ گفتن و جعل اسناد و مدارک به دادگاه FISA و بسیاری از چیزهای دیگر.”

او با ارائه شواهد و مدارک به عنوان او افزود که مولر کاوشگر یک “تقلب بررسی” و “به شدت آلوده” خواستار آن هر چیزی مربوط به آن را به “پرتاب می شود.”

“کل معامله شد و در مجموع کلاهبرداری. اگر من رئیس جمهور من می خواهم به تحت پیگرد هر کس همه جا…” آقای ترامپ ادعا کرد قبل از اضافه کردن این تهدید: “….اما شاید من هنوز هم خواهد شد. شکار ساحره!”

اما دموکرات ها دیدن وضعیت متفاوت است.

“تهمت و آزار قدرت خود را به اجبار اوکراین به اعلام تحقیقات خود را برای نفع شخصی توسط انجماد کمک های نظامی” خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف کالیفرنیا توییتی هفته گذشته است.

آقای شیف و دیگر دموکرات ها نیز panned دادستان کل ویلیام Barr که پا به بازگشت گروه خود به دور از نه ماه از صدور توصیه های پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر. (آقای Barr معتقد حکايت دارد که یک توافق داخلی در درون این سازمان به ارائه Ms Jackson گزینه های بیشتر “انعطاف پذیر” جمله برای آقای سنگ.)

“بار اذعان می کند او مداخله در صدور حکم مردی که به دروغ کنگره برای سرپوش گذاشتن برای رئیس جمهور” آقای شیف توییتی. “او تنها ناراحت که تهمت توييتها ساخته ماهیت سیاسی خود را دخالت آشکار است. بر احمق ها هیچ کس نیست. او یک witting همدست به ناروا را حمله به حاکمیت قانون است.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات اوباما به عنوان بلومبرگ واجد شرایط برای اولین بار بحث

اوباما پیش فرض مغلوب ساختن پیشی جستن در روز رئیس جمهور با اظهار نظر در مورد اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ممنوعیت سفر متکی بر سازمان او حمله کرده است

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘پیچیده’ همه چیز با راجر سنگ توییتهایی رئیس وکیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im