مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به نگه دارید که بودجه و سپس backtracks میان جستجو برای قربانیدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکار برای یک قربانی روز سه شنبه در به طور فزاینده ای از کوره در تلاش برای تغییر سرزنش برای هزاران نفر از آمریکایی مرگ و میر ناشی از coronavirus را متهم کرده که سازمان بهداشت جهانی (WHO) از داشتن “به نام آن اشتباه” و “چین-محور”.

رئیس جمهور ایالات متحده در تضاد خود را در عرض چند دقیقه اول تعهد به قرار دادن “بسیار قدرتمند نگه دارید” در دولت بودجه که پس از آن اصرار دارد چنین یخ تنها در دست بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل انفعال آمده است تحت تمدید موشکافی در روز گذشته پس از گزارش نیویورک تایمز که پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور هشدار داد در یادداشتی در اواخر ماه ژانویه که این ویروس می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر و هزینه تریلیون دلار است. سوزان رایس سابق مشاور امنیت ملی گفت واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه “هزینه ده ها هزار نفر از آمریکایی زندگی می کند”.

رئیس جمهور بارها و بارها رد کرده و مسئولیت و به دنبال مقصر چین, دولت اوباما و رسانه ها. روز سه شنبه با ما مرگ و میر بیش از 12,000 او انداخته سخنرانی دراز وشدیداللحن در این است که حتی اگر آن را مطرح زنگ در ماه ژانویه و پس از آن او ساخته شده است اظهارات کمرنگ جلوه دادن آن و مقایسه آن را به مشترک آنفولانزا.

“آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری از چیزهایی که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که روزانه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه. “و آنها تا به حال بسیاری از اطلاعات اولیه و آنها نمی خواهند به آنها به نظر می رسید بسیار چین محور” – است که دلالت بر این بود که پنجه خط پکن اوایل تلاش برای به حداقل رساندن این مقیاس از وقوع.

تکان دادن سر خود را peevishly او افزود: “آنها آن را به نام اشتباه آنها آن را به نام اشتباه. آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می توانند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها را شناخته و آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانند. بنابراین ما به دنبال به که بسیار با دقت و ما در حال رفتن را نگه دارید در صرف پول [sic] به چه کسی است.

“ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است و ما در حال رفتن به. آن چیزی که اگر آن کار می کند اما زمانی که آنها تماس بگیرید هر شات اشتباه این خوب نیست.”

اما به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود اگر وسط یک بیماری همه گیر در آن زمان بود به حالت تعلیق پول برای چه کسی است. “شاید نه” او پاسخ داد: پس گرد از خود را زودتر به سخن گفتن. “من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد اما ما در حال رفتن به در نگاه کنید.”

یک خبرنگار interjected: “شما می گویند که –”

مغلوب ساختن پیشی جستن retorted: “نه, من فکر نمی کنم گفت: ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. ما قصد داریم به بررسی آن ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. اما ما در پایان دادن به بودجه, آره, چون شما می دانید آنچه که آنها آن را به نام اشتباه, و اگر شما نگاه به عقب در طول سال حتی همه چیز به نظر می رسد بسیار مغرضانه نسبت به چین است. که درست نیست.”

این که اعلام Covid-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 30, نزدیک به یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا” و اعلام نمود: “یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” او در نهایت اعلام اضطراری ملی در 13 مارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شک و تردید در مورد سازمان های چند ملیتی. در تازه ترین بودجه پیشنهادی در ماه فوریه دولت او درخواست کاهش آمریکایی در کمک به کسانی که از حدود 122.6 m $57.9 m.

روز سه شنبه رئیس جمهور همچنین پایین ژانویه و فوریه یادداشت از ناوارو گفت که او تا به حال آنها را ندیده اما آیا “بیشتر یا کمتر” چه تجارت خود را مشاور پیشنهاد اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است. (این گزارش در این هفته که نزدیک به 40 ، 000 نفر باید پرواز از چین به ایالات متحده از جزئی ممنوعیت آمد به اثر در 2 فوریه.)

او نمی خواست به قانون در موعد مقرر تهمت افزود: زمانی که معلوم نبود چقدر بد این وضعیت می تواند تبدیل به. “من نمی خواهم به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری. من قصد دارم به بیرون رفتن و شروع به جیغ ” این می تواند اتفاق می افتد, این می تواند اتفاق می افتد.’ من تشویق کننده برای این کشور است.”
Voters wait in line to cast their ballots in the Wisconsin presidential primary election.

در ضمن ویسکانسین رفت جلوتر با یک فرد در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه پس از جمهوری خواهان و آمریکا و دولت عالی دادگاه مسدود شده و تلاش برای به تعویق انداختن آن. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به انتقاد از حرکت و ادعا کرد بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری مملو از تقلب.

“پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل آنها متقلب,” او گفت:. “آنها بروید و آنها را جمع آوری و آنها جعلی در بسیاری از موارد شما باید رای … پست آراء فاسد و در نظر من است.”

زمانی که این اشاره شد که تهمت خود را با استفاده از پست الکترونیکی رای گیری در انتخابات پارلمانی ماه گذشته در فلوریدا اولیه او retorted: “از آنجا که من مجاز به. که به نام دولت است. شما می دانید که چرا من رای دادند? چون من اتفاق می افتد به در خانه و من نمی قادر خواهد بود برای رفتن به فلوریدا و رای بدهند.”

تحقیقات نشان داده است که تقلب انتخابات است که عملا وجود ندارد. در پنج کشور است که باید نقل مکان کرد و به طور کامل رای-با-ایمیل, سیستم, شده است وجود دارد هیچ مدرکی از تقلب گسترده. Sean Eldridge, بنیانگذار مردمی سازمان جامعه ایستادن امریکا گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن حملات بی اساس در رای توسط ایمیل در حال احساساتی تلاش برای سرکوب رای در وسط یک بحران ملی. او خواستار آن است که رای دهندگان را انتخاب کنید بین حفاظت از سلامت خود و شرکت در دموکراسی ما.”

وی افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن خود رای دادند غایب در دو انتخابات است. نظرات خود را امشب نشان می دهد او یک دروغگو و منافق. کنگره باید دخالت حاضر به ارائه متحده با منابع آنها نیاز به پیاده سازی پست الکترونیکی-در رای گیری ثبت نام آنلاین و گسترش اولیه رای گیری.”

شواهدی نیز در حال ظهور است که مردم از رنگ شده ضربه نامتناسب سخت توسط ویروس به دلایل اجتماعی و اقتصادی و آسیب پذیری با توجه به شرایط اساسی. سیاه مردم را تا یک سوم از لوئیزیانا جمعیت اما حدود 70 درصد از دولت و میر.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: بیماری همه گیر تابیده “نور” در نژادی و نابرابری. “هنگامی که همه این است که بیش از و به ما گفت: آن را به پایان خواهد ما را دریافت کنید بیش از coronavirus اما هنوز نابرابری های سلامت که ما واقعا نیاز به آدرس در جامعه آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>