مغلوب ساختن پیشی جستن ‘فکر می کند متفاوت’ می گوید: سابق کاخ سفید مشاور McGahnدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “متفاوت فکر می کند” از هر مشتری سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn گفت: در روز جمعه.

او همچنین اصرار داشت تهمت هرگز منحرف در دادگاه عالی نامزدی برت Kavanaugh یک بیانیه در تناقض اخیر گزارش.

McGahn صحبت در فلوریدا کنفرانس برگزار شده توسط Federalist جامعه یک گروه محافظه کار است که رانده و مغلوب ساختن پیشی جستن تحول قضائیه فدرال.

زمانی که مشاوران بگویید جمهور چیزی غیر ممکن است McGahn گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن به هر حال و “آن کار می کند”.

“او می رود از طریق یک تصمیم-درخت سریع تر از هر کسی که من دیده ام به جایی که او فکر می کند که این وضعیت در حال رفتن به رفتن” McGahn گفت. “او فکر می کند متفاوت از هر کس دیگری به من نشان داده شده است.”

این اظهارات نباید لزوما گرفته شده به عنوان بی حد و حصر ستایش است. حساب های بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید باید با تمرکز بر چگونه رئیس جمهور نادیده دقیق توجیهی مواد و باعث می شود تصمیم گیری های کلیدی در پرواز خسته کننده چنین نزدیک دستیاران.

با توجه به بسیار پایدار نابغه توسط واشنگتن پست و خبرنگاران کارول Leonnig و فیلیپ Rucker برای مثال فشارهای دفتر بیضی و مولر تحقیقات به انتخابات به معنای دخالت است که تا تابستان 2018 زمانی که McGahn چپ کاخ سفید او و مغلوب ساختن پیشی جستن “به سختی در این شرایط صحبت کردن”.

McGahn به عنوان یک شاهد کلیدی در تحقیقات انجام شده توسط رابرت مولر ویژه مشاور. در عالی جاه طلبی برت Kavanaugh و محافظه کار تصاحب پست مقاله نویس اموزش مارکوس می نویسد که مولر “ارائه یک پنجره به مغلوب ساختن پیشی جستن-McGahn اختلال.

“این توصیف McGahn امتناع مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که او دستور وزارت دادگستری را به آتش مولر … و مفصل چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام وکیل خود را یک “دروغ زشت” پس از گزارش های خبری از مرحله نهایی مسابقات ظاهر”.

McGahn unarguably نقش کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و سازی موفق نامزد از دو دیوان عالی کشور, نیل Gorsuch و Kavanaugh و نمرات پایین تر قضات دادگاه. با همکاری اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل موانع به تأیید تحت, باراک اوباما, 187 فدرال قضات نصب شده بر روی نیمکت.

بسیاری از ناظران این را به عنوان چیزی کمتر از یک تحول فدرال قضائیه هل دادن آن را به شدت به سمت راست. بسیاری از این قضات پیشنهاد شده توسط Federalist جامعه است که به رهبری لئونارد لئو یکی از چهره های کلیدی در محافظه کار واشنگتن است.

Kavanaugh نامزدی را تهدید شد با اتهام تجاوز جنسی از زمانی که قاضی شد و یک مرد جوان که Kavanaugh را به شدت تکذیب کرد. در فلوریدا صحبت کردن به عنوان تهمت به نظر می رسید اطمینان از بقا در سنا استیضاح محاکمه McGahn گفت: رئیس جمهور در نظر گرفته هرگز خروج Kavanaugh انتخاب.

مارکوس اما می نویسد که در طول نامزدی روند “رئیس جمهور و وکیل او باقی مانده است بنابراین در تقابل است که تهمت بود و تمایلی به دیدار با McGahn به تنهایی”.

او همچنین گزارش می دهد که پس از متهم دکتر کریستین Blasey فورد شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا تهمت به نام McGahn “نه یک بار نه دو بار بلکه چندین بار تلاش خود را برای رسیدن به مشاور.

“مهم ترین مرد جهان را به خود وکیل است. McGahn شد عمدا مصرف نمی تماس بگیرید. او مظنون است که مغلوب ساختن پیشی جستن, تماشای فورد عملکرد و دیدن واکنش خواستار شد به دستور او به جلو و نامزدی می گویند Kavanaugh مورد نیاز برای برداشت.

“در فاکس نیوز, کریس والاس بود به نام فورد شهادت ‘بسیار عاطفی بسیار خام و بسیار معتبر’ اضافه کردن ‘این یک فاجعه برای جمهوری خواهان.’ مغلوب ساختن پیشی جستن بود که هیچ اگر نه پاسخگو به چنین views.”

مارکوس نیز گزارش می دهد که رئیس جمهور پرسید: “خارج از مشاوران” آیا Kavanaugh خارج می شود باید قبل از مک کانل سفت ستون فقرات او گفتن او را نامزدی بود “تنها در نتیجهی”.

مقامات کاخ سفید بعد گفت: تهمت بود نه سستی اما در عوض به دنبال درخواست McGahn بگویید Kavanaugh به “باک”است.

“McGahn معاون او تماس با یک پیام فوری,” مارکوس می نویسد. “رئیس جمهور در تلاش برای رسیدن به شما, شما رو به بازگشت به تلفن خود تماس بگیرید. McGahn پاسخ … بود کوتاه و مختصر و حتی سرکش: ‘I don’t talk to quitters.'”

McGahn رانده شد و از او به عنوان آماده به ترک. در فلوریدا او خواسته شد در مورد استقرار جمهوری خواهان که سوال چرا او پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. در پاسخ او با اشاره به سخت سیاسی: قضات تهمت منصوب کرده است.

“لیست در می رود و در,” او گفت:. “که پاسخ من به هر چه نابغه گفت: من نمی توانم باور کنم که لازم است ایستاده در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

یکی دیگر از سخن گفتن به نظر می رسید مطمئن شوید که به تحریک لیبرال ire: McGahn تاسف hyper-حزبی ماهیت قضایی نامزد کرد و گفت برخی از مدار قاضی تایید جلسات در حال حاضر به شدت از دادگاه عالی نامزدی 30 سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>