مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus


مغلوب ساختن پیشی جستن تست منفی برای coronavirus: کاخ سفید دکتر می گوید: رئیس جمهور 73 ندارد, ویروس باقی می ماند ‘نشانه رایگان’ یک هفته پس از ناهار خوری با مقامات برزیلی که گرفتار بیماری پس از حزب در Mar-A-لاگو

  • رئیس جمهور تهمت را آزمایش کرده است منفی ها برای این coronavirus دکتر خود را نشان داد
  • “رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان,’ خانه پزشک شان کانلی نوشت:
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او مورد آزمایش قرار گرفت در شب جمعه پس از مواجهه با خبرنگاران
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با سه نفر که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس
  • کاخ سفید برای اولین بار شروع غربالگری روزنامه نگاران به صورت تب در روز شنبه
  • یک خبرنگار رد شد از جلسه با درجه حرارت 99.9 F
  • نشان داد که خود را متوسط بود ‘کاملا طبیعی” در هنگام بررسی می شود شنبه
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus پزشک خود نشان داد شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تا به حال تست شده در شب جمعه پس از فیلدینگ سوال در مورد آن در یک کنفرانس مطبوعاتی به دلیل تماس با حداقل سه نفر که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

در شنبه شب رئیس جمهور با پزشک شان کانلی منتشر شد نامه ای که او در آن تایید نتایج حاصل از مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون بازگشته و منفی است که او علامت باقی می ماند رایگان.

‘این شب من تایید دریافت که تست منفی است,” او نوشت.

کانلی ادعا کرد که در نامه ای در شب جمعه که رئیس جمهور 73 است کم خطر با وجود سن و سال او و با او تماس قبلی با افرادی که آزمایش مثبت است.

President Donald Trump has been tested for coronavirus, he revealed at an unscheduled White House briefing on Saturday

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای coronavirus او نشان داد و در یک برنامه ریزی کاخ سفید جلسه توجیهی در روز شنبه

A member of the media gets their temperature taken over concerns about the coronavirus in the James Brady Briefing Room at the White House on Saturday

یک عضو از رسانه ها می شود درجه حرارت خود گرفته بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس در جیمز بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در روز شنبه

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت-رایگان’ روز شنبه در نامه ای از کانلی ادامه داد.

“من شده اند در تماس روزانه با CDC و کاخ سفید coronavirus نیروی کار و ما در حال تشویق اجرای همه خود را بهترین شیوه برای قرار گرفتن در معرض کاهش و انتقال کاهش.’

مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب ادعا پیشتر در روز شنبه که او تا به حال تست شده و پس از یک گیج کننده از 24 ساعت که در آن او برای اولین بار پیشنهاد او ممکن است تست شده و پس از آن منتشر شد نامه ای از کاخ سفید دکتر و گفت که او کم خطر و نمی نیاز به یک تست در این زمان.

Coronavirus آزمون معمولا انجام شده توسط سواب بینی.

در جلسه روز شنبه, همه روزنامه نگاران غربالگری شدند تب قبل از ورود به اتاق جلسه به عنوان بخشی از یک سیاست جدید از چک کردن درجه حرارت هر کسی که می آید در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

یک روزنامه نگار بود و بنا به گزارش ها منع از ورود به این جلسه پس از نشان دادن درجه حرارت بالا.

کاخ سفید سخنگوی کتی میلر در بیانیه ای گفت که این خبرنگار را متوسط در نظر گرفته شد سه بار در عرض 15 دقیقه و هر زمان بالای 100.4 درجه آستانه است که CDC تعریف می کند به عنوان یک تب.

کاخ سفید اعلام کرد که پیش از آن در روز است که از فراوانی احتیاط متوسط چک در حال حاضر در حال انجام در هر یک از افرادی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور’.

پنس برنامه ریزی شده بود منجر به این جلسه اما تهمت چراغ آن خاموش با تعجب ظاهر شعار مدیریت بحران و در نظر گرفتن اعتبار به صورت گسترده در بازار سهام رالی به او تحویل یک کنفرانس مطبوعاتی طی 30 دقیقه روز جمعه جلسه معاملاتی.

بر خلاف توصیه های پزشکی, رئیس جمهور دیده می شد جمعه دست دادن همه دور او جمع شده بودند خود را coronavirus تیم پاسخ در کاخ سفید — یک تمرین او گفت: شنبه بدهکار به زمان عادت به عنوان یک سیاستمدار اما گفت که باید برای تغییر.

در روز شنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نشان داد که خود را متوسط بوده است بررسی می شود قبل از او وارد اتاق شد.

در راه خود را به بیرون از اتاق که خبرنگاران از او پرسید که چه او متوسط بود او تبدیل شده و فریاد زد: “کاملا معمولی!’

مغلوب ساختن پیشی جستن در این مورد گفت: او می خواهم ‘به احتمال زیاد’ آزمایش برای رمان coronavirus او به عنوان کبابی در تماس های اخیر با چند تن از اعضای مدعو برزیل ریاست جمهوری هیئت که پس از آزمایش مثبت است.

On his way out of the room, as reporters asked him what his temperature was, he turned and shouted, 'totally normal!'

در راه خود را به بیرون از اتاق که خبرنگاران از او پرسید که چه او متوسط بود او تبدیل شده و فریاد زد: “کاملا معمولی!’

A member of the White House physicians office (left) checks temperatures of media members before the briefing as part of a new policy to screen those near Trump for fevers

یک عضو از کاخ سفید پزشکان اتاق (سمت چپ) کنترل درجه حرارت از رسانه های اعضای قبل از این جلسه به عنوان بخشی از یک سیاست جدید به صفحه نمایش آن نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت تب

Members of the media lined up to have their temperatures checked before the briefing

اعضای رسانه ها به انتظارنشسته بودند تا به درجه حرارت خود را چک قبل از جلسه

روز جمعه در برزیل اقدام سفیر نستور فرستر آزمایش مثبت برای coronavirus و او سوم شخص که بازدید Mar-a-لاگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در آخر هفته گذشته به تایید با ویروس.

در این نامه از رئیس جمهور را به دکتر نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن شام با فرستر در مارس 6 و هر دو رئیس جمهور و دخترش, Ivanka در حال تصویر در شب با سفیر.

رئیس جمهور همچنین به تماس با دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten در روز شنبه که تست مثبت و با حضور او در شام روز یکشنبه و پس از آن یکی از شرکت کنندگان نیز تشخیص داده شد. این روشن نیست که که شرکت کنندگان است.

فرستر سوم شخص بیش از فضای یک آخر هفته که تهمت و اعضای خانواده برای اولین بار مواجه می شوند که پس از آزمایش مثبت مرگبار coronavirus.

Ivanka در حال حاضر چندین برس با کروناویروس از جمله با استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون روز قبل از او آزمایش مثبت است.

او در خانه مانده روز جمعه است اما نشان دادن هیچ نشانه ای ندارد و خود نیاز به قرنطینه و در خانه مانده از فراوانی احتیاط کاخ سفید گفت.

پدر او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه بعد از ظهر که او به احتمال زیاد خواهد بود, پس از روز از اصرار او نمی خواهد یک تست دریافت کنید.

Brazil's Acting Ambassador Nestor Forster pictured with President Trump and Ivanka. He has since tested positive for the coronavirus becoming the second Brazilian delegate

برزیل اقدام سفیر نستور فرستر تصویر با رئیس جمهور تهمت و Ivanka. او پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به دومین نماینده برزیل

President Trump said he might get tested at a press conference on Friday

رئیس جمهور تهمت و گفت که او ممکن است آزمایش در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه

A letter from Trump's doctor who insisted that he does not need to be tested

نامه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر اصرار داشت که او نیازی به آزمایش می شود

وقتی پرسید که آیا او خواهد بود آزمایش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “به احتمال زیاد آره به احتمال زیاد. نه به این دلیل است که. اما از آنجا که من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال.’

با این حال در یک نامه شب گذشته کاخ سفید دکتر فرمانده شان کانلی گفت که رئیس جمهور تهمت هنوز باقی مانده است کم خطر و نیازی به آزمایش می شود – نشان می دهد یک تغییر از قلب در دولت.

‘در این شب به ما آموخته از دیگر شام مهمان یکی از این های رئیس جمهور و کاخ سفید هیئت بود که علامت-رایگان تا صبح امروز و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19,’ خانه پزشک شان کانلی گفت: در نامه ای از سفیر فرستر را تشخیص.

مغلوب ساختن پیشی جستن را با قلم مو با کروناویروس در MAR-A-لاگو

چهار شنبه, مه 6: مغلوب ساختن پیشی جستن و Ivanka شام با برزیل اقدام سفیر نستور فرستر که تست مثبت جمعه

روز شنبه, مارس 7: مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس در حال تصویر با دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten که تست مثبت

یکشنبه, مارس 8: یک مهمان که با حضور تهمت پیروزی شام که در آن تهمت تحویل سخنان آزمایش مثبت

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین تصویر دست دادن با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تست شده دو بار

‘رئیس جمهور قرار گرفتن در معرض اولین فردی بود بسیار محدود (عکس دست دادن) و اگر چه او صرف زمان بیشتری را در نزدیکی به مورد دوم همه تعامل رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع.

‘این تعاملات خواهد بود. به عنوان کم خطر برای انتقال هر CDC دستورالعمل و به عنوان مثل وجود دارد بدون نیاز به صفحه اصلی قرنطینه در این زمان.’

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نزدیک به سه نفر طی سه روز که آزمایش مثبت برای ویروس جرقه بیشتر نگرانی است که او ممکن است در معرض.

اولین برزیل بیمار تهمت تایید شد که جلسه آخر هفته گذشته بود, برزیلی, دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten که در تصویر با هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس ورزشی ‘را برزیل بزرگ دوباره کلاه شنبه گذشته.

نفر دوم که بازدید Mar-a-لاگو یکشنبه گذشته نیز آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از همه گیر و اعلام کرد که او را به آزمایش است.

سفیر فرستر تشخیص است سوم.

دولت برزیل تایید فرستر تشخیص در یک صدای جیر جیر: ‘برزیل کاردار ایران سفیر نستور فرستر آموخته امشب که او دارای آزمایش مثبت برای Covid-19. پس توصیه های پزشکی Amb. فرستر خود را گسترش دهد خود قرنطینه که او در حال حاضر قرار داده شده خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی برای دو هفته دیگر.’

زندگی عمومی در ایالات متحده را به توقف آمد در روز جمعه به عنوان موارد افزایش بیش از 2000 نفر و مرگ و میر آمار 50 اما تهمت و خانواده همچنان به مقاومت در برابر رفتن به انزوا.

From left: Vice President Mike Pence, President Donald Trump, and Fabio Wajngarten, the communications secretary for Brazilian President Jair Bolsonaro. The three men posed for a photo on Saturday at Trump's Mar-a-Lago resort in Palm Beach, Florida

از سمت چپ: معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فابیو Wajngarten ارتباطات دفتر رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro. سه مرد مطرح شده به صورت یک عکس در روز شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا

President Donald Trump shaking hands with Brazilian President Jair Bolsonaro during a dinner at Mar-a-Lago on Saturday night; Bolsonaro's condition is claimed to be negative on a second test, after it was positive on a first one

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دست دادن با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در طول صرف شام در Mar-a-لاگو در شنبه شب; Bolsonaro وضعیت است که ادعا می شود منفی در تست دوم و پس از آن مثبت بود در یکی از اولین

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که او را به آزمایش است اما نه به این دلیل که او ایستاده بود در کنار Wajngarten در شنبه اما “از آنجا که من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال’.

رئیس جمهور ادامه داد: به چشم پوشی از کارشناسان بهداشت عمومی مشاوره در طول این کنفرانس را تکان داد و دست تماسهای مکرر پشت و او را لمس کرد میکروفون 31 بار.

خبر دوم و سوم موارد تنها نشان داد پس از کنفرانس مطبوعاتی.

‘من در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی پس از BOLSONARO شام’ می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور گفت که او در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی پس از حضور رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که او تا به حال صرف شام با شنبه شب در Mar-a-لاگو شد تست شده برای این بیماری است.

Bolsonaro اولین تست مثبت بود اما در تست دوم آمد منفی است.

Bolsonaro مطبوعات دستیار همچنین آزمایش مثبت و مطرح او با مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور بالینی-انجمن 73 ساله است.

‘هیچ. ما هیچ علائم آنچه او گفت:. ‘و ما تا به حال ملاقات با رئیس جمهور برزیل.

‘Bolsonaro بزرگ مرد. بسیار فوق العاده ای’ او گفت.

‘او را به انجام یک کار فوق العاده برای برزیل. و همانطور که می دانید او آزمایش منفی – معنی هیچ چیز اشتباه است – این صبح و ما از این کلمه بیش از حد. چون ما شام با او.

“ما نشسته بودند و در کنار یکدیگر برای یک دوره طولانی از زمان.’

خبر از مورد دوم نازل شد از طریق ایمیل از حزب جمهوری خواه به مقامات ارسال به دیگر مهمانان حاضر در رییس جمهوری و مستغلات در آخر هفته گذشته.

‘اگر شما یا هر یک از شما عزیزان بیمار است یا توسعه, تب, تنگی نفس یا سایر علائم تنفسی لطفا با ارائه دهنده پزشکی شما,’ ایمیل به عنوان خوانده شده.

دوم تشخیص درگیر یک مهمان از یک اهدا کننده بود که در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته واشنگتن پست.

معلوم نیست که آیا فردی را توسعه داده است COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

رئیس جمهور اعلام کرد با عجله کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه پس از گزارش از برزیل گفت: رئیس جمهور Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یکی از روزنامه ها در Rio de Janeiro, مجله O Dia, گزارش های خبری از Bolsonaro مثبت تست.

Bolsonaro, 64 بود برای بررسی این بیماری پس از aide Wajngarten آزمایش مثبت برای آن است.

اما در تست دوم که آمد روز جمعه نشان داد که رئیس جمهور آزمایش منفی, با توجه به بیانیه ای در Bolsonaro رسمی Facebook صفحه است که با اضافه کردن به سوالات و سردرگمی است.

‘نیروهای مسلح بیمارستان (آزمایشگاه تشخیصی) سابین بازگشته اند منفی نتیجه آزمون برای COVID-19 برای رئیس جمهوری Jair Bolsonaro,’ ارسال گفت.

آن را همراه با یک عکس از Bolsonaro فلاش زشت و ناپسند بازو حرکت در مطبوعات است.

در روز پنج شنبه تهمت خار کنار نگرانی خود را در مورد برخورد با برزیل – فقط یکی در یک سری از براش رئیس جمهور تا به حال با شدت بیماری مسری.

هر دو Bolsonaro و Wajngarten خود دبیر مطبوعاتی بودند در Mar-a-لاگو در شب شنبه. Wajngarten تا به حال عکس گرفتن با رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

مورد سوم سفیر فرستر است که به طور بالقوه خطرناک ترین برای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به عنوان صرف یک شام نشسته در همان جدول است.

Donald Trump announced a state of national emergency in the Rose Garden at a hastily organized press conference Friday but continued to ignore public health experts advice and touched his mic 31 times during the conference, shaking hands and patting backs

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام حالت اضطراری ملی در باغ گل رز در یک عجله سازمان کنفرانس مطبوعاتی جمعه اما همچنان به چشم پوشی از کارشناسان بهداشت عمومی توصیه و او را لمس کرد mic 31 بار در طول کنفرانس, دست دادن و نوازش پشت

President Jair Bolsonaro, right, along with his Press Secretary, Fabio Wajngarten (second from left, partially obscured), during a meeting with US President Donald Trump at the Mar-a-Lago residence last weekend. The meeting sparked fears Trump encountered the coronavirus

رئیس جمهور Jair Bolsonaro راست همراه با دبیر مطبوعاتی خود, Fabio Wajngarten (دوم از چپ تا حدی پنهان) در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو اقامت آخر هفته گذشته. در این جلسه موجب ترس تهمت مواجه coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده را در برابر رفتن به قرنطینه با وجود قانونگذاران دیگر که در تماس با کسانی که تست مثبت برای این بیماری رفتن داوطلبانه به انزوا.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند تست اگر شما شده اند در تماس نزدیک با یک فرد شناخته شده به ویروس. آژانس تعریف تماس نزدیک با عنوان ” بودن و در عرض حدود 6 فوت (2 متر) از یک COVID-19 مورد برای یک دوره طولانی از زمان.’

همچنین با توجه به دستورالعمل CDC رئیس جمهور در نظر گرفته خواهد شد ‘متوسط’ خطر قرار گرفتن در معرض.

دیگر رهبران جهان در حال خود quarantining. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در داوطلبانه 14 روز در قرنطینه پس از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای این بیماری است.

چند تن از اعضای این خانواده برای اولین بار در زمستان کاخ سفید شنبه شب که در آن وجود دارد یک جشن تولد برای Kimberly Guilfoyle دوست دختر Donald Trump Jr., در علاوه بر این به کار شام برای هیئت برزیل.

یکی از کسانی که Ivanka Trump, که, آن نازل شد در اواخر روز پنجشنبه به حال یکی دیگر از قلم مو با این بیماری است.

او و دادستان کل لایحه بار مطرح شده برای یک عکس با استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون در 5 مارس – روز قبل از او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Ivanka Trump در خانه مانده روز جمعه است اما نشان دادن هیچ نشانه ای ندارد و خود نیاز به قرنطینه و در خانه مانده از فراوانی احتیاط کاخ سفید گفت.

‘کاخ سفید آگاه است که آقای Dutton آزمایش مثبت برای COVID-19. او بدون علامت در تعامل است. مواجهه از این مورد مورد بررسی قرار گرفتند و کاخ سفید واحد پزشکی تایید مطابق با CDC راهنمایی که Ivanka برگزاری نمایشگاه هیچ علائم و نیازی به خود شده است. او از خانه کار می کرد امروز از فراوانی از احتیاط تا هدایت داده شد’ کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی سلامت گفت: ‘احتمال’ تست شده اند پس از آمدن اگر او تا به حال در تماس با Bolsonaro مشاور که تست مثبت برای coronavirus.

زمانی که خواسته فرضی اگر او را به یک آزمون گفت: ABC ‘Good Morning America’: ‘احتمال زیاد من می خواهم, اما من مطمئن نیستم.’

‘این به شرایط بستگی دارد” او اضافه شده است.

Wajngarten این Bolsonaro دستیار بود که در Mar-a-لاگو برای شنبه شام و جشن تولد, تست مثبت برای ویروس, تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث روز پنج شنبه از جمله یک آزمون برای رئیس خود را. برزیل دارای حداقل 73 تایید موارد coronavirus و صفر و میر تا کنون.

MARCH 7: Trump, Brazilian president Jair Bolsonaro with President Trump, National Security Adviser Robert O'Brien, and Ivanka Trump at a working dinner at Mar-a-Lago

7 مارس: مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و Ivanka Trump در یک شام کاری در Mar-a-لاگو

آخر هفته برخورد شد فقط آخرین برس تهمت تا به حال با کوروناویروس. شرکت کنندگان در CPAC سالانه محافظه کار کنفرانس که خطاب به رئیس جمهور در پایان ماه فوریه آزمایش مثبت برای ویروس.

محافظه کار آمریکا و اتحادیه که حامیان مالی این کنفرانس را به می گویند که کسی تا به حال هیچ تماس مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس, که او نیز صحبت کرد.

اما سه نفر از نمایندگان مجلس رفت و به خود قرنطینه چرا که آنها و همه تا به حال در تماس با رئیس جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع Rep. داگ کالینز و تشکر. مت Gaetz.

Gaetz نیز در Mar-a-لاگو در شنبه شب برای شام و جشن تولد. علاوه بر این جمهوری خواه فلوریدا پرواز بازگشت به واشنگتن دی سی با رئیس جمهور در یک نیروی هوایی در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریغ نکنید به گسترش میکروب جمعه بارها و بارها توسط تکان دادن دست خود را در طول coronavirus کنفرانس مطبوعاتی شکستن CDC دستورالعمل در مورد چگونه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس مرگبار است.

اما تهمت تنها کسی نیست که به دست انداختن دستورالعمل های ایمنی. معاون رئیس جمهور مایک پنس اعضای coronavirus نیروی کار و مدیران اجرائی تنظیم همان میکروفون زمانی که آنها به صحبت در تریبون.

در همین حال اعضای رسانه ها شد همه بسته بندی شده به مخاطبان و نشستن در شانه به شانه به شنیدن تهمت اعلان اضطراری ملی بوده تماس برای انزوای اجتماعی.

وجود دارد حداقل 15 نفر از جمله رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور جمع آوری شده در اطراف سکو در کاخ سفید به باغ گل رز برای کنفرانس مطبوعاتی.

در یک نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست در دست برایان کرنل رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هدف حتی پس از کرنل دیده می شد سرفه در دست خود را.

او همچنین دست تکان داد با داگ McMillon, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خارج شده و در طول کنفرانس خبری.

زمانی که دکتر Anthony Fauci, مدیر NIAID با نزدیک شدن به تریبون برای صحبت با او و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو تنظیم میکروفون و دست خود را روی هم.

دکتر Fauci نیز دیده می شود دست زدن به صورت خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ و مایک پنس نیز می تواند دیده می شود با دست برهنه خود را بر روی سکو.

Donald Trump held a press conference in the White House Rose Garden Friday where he repeatedly shook hands. Seen shaking hands with Brian Cornell, Chairman and CEO of Target Corporation

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید به باغ گل رز جمعه که در آن او بارها و بارها دست تکان داد. دیده می شود دست دادن با برایان کرنل رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هدف

CVS Executive Vice President Thomas Moriarty was also among the CEOs to shake hands with President Trump

CVS معاون اجرایی رئیس جمهور توماس Moriarty نیز در میان مدیران اجرائی برای دست دادن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

When Dr. Anthony Fauci, Director of NIAID approached the podium to speak, he and Trump both adjusted the microphone and their hands overlapped

زمانی که دکتر Anthony Fauci, مدیر NIAID با نزدیک شدن به تریبون برای صحبت با او و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو تنظیم میکروفون و دست خود را روی هم

Trump went in for a handshake as Bruce Green,  Executive Vice President and Chief Strategy and Innovation Officer of the LHC Group, offered his elbow instead

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در را برای دست دادن به عنوان بروس سبز, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس استراتژی و نوآوری افسر LHC گروه ارائه آرنج خود را به جای

اما بروس Greenstein, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس استراتژی و نوآوری افسر LHC گروه را احتیاط با ارائه آرنج خود را زمانی که رئیس جمهور تهمت زمانی که در یک دست دادن.

رئیس جمهور در پاسخ آرنج دست انداز با: “آه خوب, من می خواهم که. که خوب است.’

مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام خواهد به او اجازه می دهد برای دسترسی به 50 میلیارد دلار در بودجه اضطراری.

‘عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار بسیار مهم است و مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است. پیشبرد سفارش من درخواست هر دولت برای راه اندازی عملیات اورژانس مراکز بلافاصله,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او در یک روز زمانی که پرسش های نصب شده در مورد اینکه آیا او آلوده شده با این ویروس خود را با Ivanka خود در انزوا و به بازار رنج می برد و در عین حال یکی دیگر از سوار وحشی.

‘من می خواهم به ارائه به روز رسانی به مردم آمریکا در چندین قاطع جدید اقدامات ما در حال گرفتن است که بسیار هوشیار تلاش برای مبارزه و در نهایت شکست کرونا ویروس, ما در حال کار بسیار سخت بر روی این. ما پیشرفت بزرگی ” او گفت:.

‘اروپا بود فقط تعیین شده به عنوان کانون در حال حاضر. ما بسته است که مرز چندی پیش. خوش شانس بود که از طریق استعداد یا شانس هر آنچه شما می خواهید. اما از طریق یک اقدام جمعی و مشترک قربانی عزم ملی ما را به غلبه بر تهدید ویروس.

مثل قبلی ما بسیار اقدامات تهاجمی چین این اندازه گیری خواهد شد صرفه جویی در زندگی های بی شماری.

‘به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال را جداگانه امروز من رسما اعلام اضطراری ملی – دو بسیار بزرگ کلمات ناروا گفت.

‘عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار بسیار مهم است و مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است. پیشبرد سفارش من درخواست هر دولت برای راه اندازی عملیات اورژانس مراکز بلافاصله, ” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de