مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید حزب دموکرات برای معرفی ‘مینی مایک بلومبرگ ASAP.’ باید آنها را به مشاوره خود را?

در پی حزب دموکرات آیووا انجمن افتضاح رئيس جمهور تهمت به توییتر گرفت صبح روز چهارشنبه به پیشنهاد مخالفان خود برخی از طعنه آمیز مشاوره.

“آیووا یک فاجعه کامل برای Dems,” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آنها را باید در کوتاه مایک بلومبرگ ASAP!”

بلومبرگ به multibillionaire شهردار سابق نیویورک بلافاصله ترجمه مغلوب ساختن پیشی جستن “تایید” اضافه کردن چانه-ابتدا emoji همانطور که اگر به می گویند: “حالا که چیزی است که ارزش تعمق.”

مایک بلومبرگ مبارزه در دیترویت در روز سه شنبه. (بیل Pugliano/گتی ایماژ)

بلومبرگ به زنده ماندن است که قطعا چیزی است که مردم یا حداقل صاحب نظران شده و با تعمق در روزهای اخیر. به عنوان آیووا شکست آشکار دوشنبه شب و به عنوان سر صحبت تلاش برای پر کردن ساعت از کابل اخبار اعتبار خود را کنار بگذارند برای حزبی نتایج که در نهایت هرگز آمد بسیاری از شروع به حدس و گمان در مورد چگونگی مبهم نتیجه می تواند افزایش بلومبرگ نامزدی. داغ طول می کشد در مورد بلومبرگ به عنوان “برنده واقعی” از آیووا قفقاز به دنبال روز بعد. به زودی بلومبرگ خودش بود که پریدن در ارابه موسیقی اعلام کرد که او را دو او کرگدن آگهی بودجه و گسترش خود را عظیم الجثه کارکنان این زمینه به سرمایه گذاری بر روی پست-انجمن سردرگمی است.

“دیروز من از شنیدن چیزی اتفاق افتاده است در آیووا. یا اتفاق نمی افتد. من نمی دانم که” بلومبرگ کنایه آمیز در یک بعد از ظهر سه شنبه کمپین توقف در دیترویت.

بلومبرگ استراتژی بی سابقه است. با پرش چهار اولیه رای گیری متحده و ریختن صدها میلیون دلار به تبلیغات و سازماندهی برای بعد بزرگتر دولت-مقدماتی — به خصوص در کلید میدانهای مانند پنسیلوانیا و میشیگان و نماینده غنی از مکان های مانند ماساچوست و کالیفرنیا — او شرط می بندم که هیچ اجماع نامزد پدیدار خواهد شد توسط سه شنبه و دموکرات ها را در نهایت به نوبه خود به او (و $60 میلیارد دلار ثروت) برای پر کردن جای خالی.

آیووا هرج و مرج تقسیم نتایج ممکن است کمک کرده اند بلومبرگ کند. “این همه به نظر می رسد مانند بسیار بیشتر نتیجه ممکن از من فکر کردم از راه دور قابل تصور حتی یک هفته یا بیشتر پیش” روزنامه نگار مترقی جاش مارشال نوشت: روز شنبه.

لایحه Pugliano/گتی ایماژ

اولین بار, آیووا, تحویل خود توصیف “فروشي” به جایگاه چهارم دان جو بایدن بلومبرگ میهنان عزیز تاسیس متوسط و افزایش احتمال بیشتر روده مشت به بایدن در نیوهمپشایر و نوادا. دوم Hawkeye دولت بالا سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg دیگر متوسط است که می تواند سیفون کردن فقط به اندازه کافی رای دهندگان میانه به فلج بایدن نامزدی — و در عین حال بعید به نظر می رسد برای جذب رای دهندگان به اندازه کافی از رنگ در جنوب و جنوب غربی به ارائه خود را پانچ حذفی. در نهایت قفقاز نیز تقویت مسیر رو به بالا برنی ساندرز ضد استقرار مترقی که با توجه به آخرین نظر سنجی می تواند به خوبی برنده, New Hampshire, نوادا و فوق العاده سهشنبه جایزه کالیفرنیا. تفکر در بلومبرگ HQ است که تصمیم گیری تقسیم بین بایدن و Buttigieg در اصطلاح معتدل لین خواهد هموار کردن راه برای بلومبرگ به رفت و برگشت در 11 ساعت به عنوان یک نوع از شکست گزینه: استقرار آخرین و بهترین شانس برای جلوگیری از Sanders.

او را “تکنوکرات میلیاردر به دنبال همه صالح و توانا انتظار در بال” نیل melissa sweet نیویورک-بر اساس عمل که با وابسته نیست و هر گونه انتخابات ریاست جمهوری گفت: Politico. و این که “به نظر می رسد حتی بیشتر جذاب به حفظ و ناآرام دموکرات” بعد از آیووا.

بلومبرگ موقعیت بهبود یافته پس از او وارد مسابقه در ماه نوامبر گذشته. در زمان او بود که رای گیری در 4 درصد در سراسر کشور با توجه به صبح مشورت کنید; در اوایل این ماه همان pollster او را یافت و در 14 درصد — به مراتب جلوتر از Buttigieg و گره خورده با الیزابت وارن سوم. در ضمن بلومبرگ خالص favorability امتیاز در میان دموکرات اولیه رای دهندگان سر به فلک کشید از ناچیز +5 درصد در ماه نوامبر به یک قوی +33 درصد امروز. به چه دلیل ؟ پنجاه و نه درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال در ماه گذشته که آنها تا به حال دیده بلومبرگ آگهی در تلویزیون و یا رسانه های اجتماعی — بیش از دو درصد که تا به حال دیده می شود تبلیغات از Sanders, بایدن یا وارن و بیش از پنج بار در صد که تا به حال دیده یک آگهی از Buttigieg. شرط بندی سایت Predictit در حال حاضر می دهد بلومبرگ بهتر شانس برنده شدن نامزدی از بایدن.

بلومبرگ پس از یک مبارزه انتخاباتی در کامپتون کالیفرنیا در روز دوشنبه. (اسکات Varley/MediaNews گروه/Torrance Daily Breeze طریق گتی ایماژ)

اما همراه با بلومبرگ است مزیت عمده — یعنی $315 میلیون او صرف شده تا کنون — آن را به ارزش با توجه به معایب چند. این اولین بار است که شور و شوق: تنها 12 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفت: NBC/WSJ آنها خواهد بود “مشتاق” در مورد بلومبرگ به عنوان نامزد (پایین ترین تعداد در میان ردیف بالا نامزدهای); 16 درصد گفتند که آنها خواهد بود “بسیار ناراحت کننده” (کمترین تعداد در ردیف بالا). برای مقایسه اکثریت دموکرات ها گفتند که هر دو مشتاق و یا خیلی راحت با ساندرز (69 درصد) بایدن (70 درصد) وارن (66 درصد) و یا Buttigieg (51 درصد). تنها 45 درصد گفت: همان مورد بلومبرگ.

که ما به ارمغان می آورد به مغول دوم نقطه ضعف عمده. تا کنون استراتژی خود را شده است به زاویه اولیه برای یک پیروزی با انجام چه مقدار به کلی انتخابات در مبارزات انتخاباتی. “من در حال اجرا نیست در برابر برنی ساندرز” بلومبرگ گفت: در کامپتون کالیفرنیا. “من در حال اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” تیم خود را به تبلیغ خود نوسان-دولت صرف با ایسنا خودش را مسخره دموکرات’ تمرکز بر چهار متحده به عنوان بازی توسط “پیر قوانین است.” او و مبارزات انتخاباتی خود را trolled تهمت بی وقفه راه اندازی تبلیغات در مورد رئیس جمهور را “دور” و توصیف او در اظهارات به عنوان “یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.” بدترین چیز بلومبرگ بوده است مایل به می گویند در مورد رقبای دموکرات است که آنها را “سخت به اندازه کافی برای رفتن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این رویکرد دارای قدرت پردازش آن: بلومبرگ نظرسنجی و همچنین بایدن در سر-به-سر matchups با تهمت و بهتر از دیگر نامزدهای دموکرات. اما به نفع نامزدی شما لازم نیست که به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن; شما باید به ضرب و شتم دیگر دموکرات ها. و ممکن است هیچ ریاضی قابل قبول راه برای بلومبرگ به نفع خود بدون پاره شدن حزب دموکرات در دو — و شاید به ضرب آسیب رساندن به چشم انداز آن در ماه نوامبر.

چرا ؟ زیرا 40 درصد از نمایندگان را در حال حاضر اهدا می شود پس از سه شنبه در مارس 3, و با توجه به Buttigieg موفقیت در آیووا و بایدن به احتمال زیاد موفقیت در کارولینای جنوبی (که رای شده است buoying او تمام چرخه) هر دو از آنها را تقریبا به طور قطع چوب در اطراف در حداقل است که طولانی است. در نوبت دیگر ضد ساندرز رای است divvied بین چند تا میانه های سخت تر از آن می شود برای هر نامزد به جمع آوری 1,990 متعهد نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی. که بدان معنی است که حتی اگر بایدن و Buttigieg شکست در مارس و حتی اگر بلومبرگ ظهور به عنوان استقرار شوالیه سفید — بزرگ ifs برای شروع با تنها او می تواند به احتمال زیاد ضرب و شتم برنی خواهد بود در یک رقابت کنوانسیون.

می گویند هیچ نامزد می شود اکثریت در اولین رای گیری در میلواکی است. سپس دموکراتیک superdelegates — این 771 مقامات منتخب حزب بزرگان و فعالان که به معنای واقعی کلمه تعریف استقرار — مجاز گام و نکته به مقیاس در دور دوم.

پس از یک قوی در آیووا برنی ساندرز مبارزات در میلفورد, N. H. (پرستون Ehrler/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

برای یک حس از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر این superdelegates انتخاب میلیاردر بلومبرگ بیش پوپولیستی ساندرز — به خصوص اگر ساندرز می رسد در این کنوانسیون پیش نماینده count — فقط نگاه کنید که چگونه Bernieworld است در واکنش به اخیر کمیته ملی حزب دموکرات قوانین تغییر خواهد کرد که به احتمال زیاد کمک بلومبرگ واجد شرایط برای نوادا بحث در اواخر این ماه.

“ما باید شرمنده که آمریکایی ها به عنوان افرادی که به دموکراسی اعتقاد دارند که الیگارشی — اگر شما پول بیشتر شما می توانید خرید خود را از راه” گفت: نینا ترنر ملی co-صندلی ساندرز مبارزات انتخاباتی.

در ضمن در توییتر ساندرز speechwriter دیو sirota را از دست صرف شنبه حمله به بلومبرگ به عنوان “یک” پاره وقت ساکن’ خارجی پناهگاه های مالیاتی” است که “کل صنعت روزنامه نگاری” را در زیر انگشت شست خود را.

به عبارت دیگر یک دوم انتخابات superdelegate پیروزی بلومبرگ در میلواکی نمی خواهد بیش هست. “بسیاری از مردم … در حال رفتن به بسیار ناراحت اگر آنها احساس می کنید مانند انتخابات به سرقت رفته بود از آنها را با یک دوز و کلک از شرکت انواع” جف ویور ساندرز بالا استراتژیست به تازگی از اقیانوس اطلس گفت. اضطراب مترقی گروه در حال حاضر توطئه “متحد کنوانسیون استراتژی” است که شامل وارن باقی مانده در مسابقه فقط به طوری که او می تواند دستور او نمایندگان را برای رای دادن Sanders.

خط پایین این است که مگر بلومبرگ می توانید با استفاده از پول خود را و داده های خود را به شکل یک راه برای تامین امنیت یک نماینده اکثریت قبل از میلواکی او خطر ایجاد مشکلات بسیار نامزدی خود را قرار بود برای حل: بیشتر تقسیم حزب دموکرات و مردها دوره دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

شاید رئیس جمهور مشاوره “را [او] در … ASAP” نبود کاملا طعنه آمیز.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • شش نتایج ممکن از آیووا قفقاز

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونگی و زمانی که سنا محاکمه به پایان خواهد رسید

  • به عنوان استیضاح محاکمه تساوی به پایان سیرک خارج بسته آن کیسه

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>