مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد تا تماس برای Barr به تمیز کردن خانه’ در عدالت Dept.

واشنگتن — نادیده گرفتن درخواست از دادستان کل برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه تمدید حملات خود را در آژانس خواستار “عدالت” را برای خود و تمام رئیس جمهور آینده.

با یک سری از عکس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به پذیرش این پیشنهاد که دادستان کل William P. Barr “پاک مغازه” در گروه. و رئیس جمهور ترویج ایده نامگذاری یک مشاور ویژه به بررسی آنچه تام Fitton رئیس محافظه کار غیر انتفاعی قضایی سازمان دیده بان به عنوان یک “توطئه فتنه” در گروه و F. B. I.

یک روز قبل از آن آقای Barr بود با توجه به برخی از همکاران خود را با توجه به یک نوع متفاوت از فروشگاه تمیز کردن: اگر رئیس خود را متوقف نمی شود دخالت وزارت دادگستری تحقیقات او گفت: با توجه به توان خود در آینده.

برای بیش از یک هفته رئیس جمهور شده است برای عموم باز مورد نظر خود را از پرونده دیرین خود را دوست و مشاور Roger J. سنگ جونیور و این تصور که آقای Barr ممکن است ترک پست خود را بیش از آقای تهمت تفسیر به نظر نمی رسد برای آرام جمهور.

آقای سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از هفت جنایات برای مانع کنگره بررسی اینکه آیا تهمت کارزار روابط با روسیه است. در آن زمان آقای ترامپ گفت: او اعتقاد داشت مدارک و شواهد از یک استاندارد دوگانه در سیستم عدالت.

هفته گذشته یک روز پس از دادستان پرونده روال توصیه برای آقای سنگ محکومیت آقای ترامپ نام آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.” ساعت پس از آن آقای Barr مداخله برای کاهش محکومیت توصیه نقشه کشی ستایش عمومی از رئیس جمهور در حالی که طی روزهای اخیر و ترس است که وزارت دادگستری بود و رکوع به کاخ سفید نفوذ است.

این led چهار دادستان به ترک سنگ مورد طراحی یک شلاق از آقای ترامپ گفت که آنها “برش و اجرا” شد و بخشی از ویژه مشاور تیم “بررسی که غیر قانونی بود.”

در میان خشم و انزجار بیش از دادستان’ خروج آقای Barr در زمان فوق العاده ای گام از رفتن در تلویزیون ملی برای ارسال یک پیام به رئیس جمهور: “آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

آقای ترامپ نیز زیر سوال تصمیمات قاضی فدرال نظارت بر سنگ مورد. و در روز سه شنبه او صحبت کرد به شدت از آقای Barr یکپارچگی در حالی که به طور همزمان تضعیف اقتدار خود را. آقای ترامپ گفت: “من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون کشور است.”

آقای سنگ را صدور حکم است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

آقای Barr توانایی برای محافظت از وزارت دادگستری از آقای تهمت نفوذ نگرانی از منتقدان زمانی که آقای ترامپ اعلام نامزدی خود را.

پس از آن منتقدان می گویند آقای Barr همه اما ثابت خود ترس است. آقای Barr نظارت اداری-نقد و بررسی-تبدیل-جنایی تحقیق در ریشه های 2016 روسیه بررسی تحقیق و تفحص آقای ترامپ شده بود خواستار ماه. آقای Barr بررسی و تصمیم گرفت به دنبال جنایی ارجاع در مورد رئیس جمهور مالی مبارزات انتخاباتی نقض در مورد اوکراین معاملات که در نهایت به آقای تهمت استیضاح سال گذشته است. و آقای Barr خلاصه یافته های این مشاور ویژه تحقیق به رهبری رابرت S. مولر سوم در یک شیوه ای که مناسب بود به آقای ترامپ — ترک کردن جزئیات بیشتر در مورد نمونه هایی که در آن آقای ترامپ ممکن است مانع عدالت است.

آقای ترامپ اذعان کرد که روز سه شنبه خود را در حال اجرا در تفسیر سنگ مورد ساخت آقای Barr کار سخت تر اما او هیچ نشانه ای که او را به عقب.

مورد عفو آقای سنگ پس از رئیس جمهور اعطا بخشش به چند یقه سفید مجرمان در روز سه شنبه — تصمیم گیری او شد ساخته شده بر اساس مشاوره از دوستان و همکاران کسب و کار — آقای ترامپ گفت: “من به آن داده اند نه هر فکر.”

او افزود: “در عین حال او را به رفتن را از طریق یک فرایند است. اما من فکر می کنم او درمان شده بسیار ناعادلانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im