مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد عدم تست دیگر مشکل. فرمانداران اختلاف نظر دارند.

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و گفت: فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز دوشنبه که او “شنیده می شود مورد آزمایش در هفته” نشان می دهد که کمبود مزمن کیت به صفحه نمایش مردم برای coronavirus شد و دیگر مشکلی نیست.

اما فرمانداران رنگ های مختلف تصویر بر روی زمین است.

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا حزب دموکرات گفت که مقامات در وزارت امور خارجه در تلاش بودند به “تماس با ردیابی” — ردیابی کردن افرادی که در تماس با کسانی که آزمایش مثبت — اما که آنها در تلاش بودند به دلیل “ما کافی ندارد, آزمون,” با توجه به ضبط صدا از این گفتگو به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

“به معنای واقعی کلمه ما یک روز دور اگر ما نمی کیت های آزمایش از C. D. C., که ما نمی خواهد بود قادر به انجام تست در مونتانا” آقای بولاک گفت.

ظهر تماس یکی از تعداد انگشت شماری که آقای ترامپ برگزار شد با فرمانداران برخی از آنها sparred با رئیس جمهور بیش از دولت فدرال در پاسخ به گسترش coronavirus. دیگران محاسبه شده است که از آن خواهد شد آسان تر برای به دست آوردن نیازهای خود را متحده انجام شده توسط ستایش آقای ترامپ که به دنبال اعتبار و تاکید در بسیاری از فعل و انفعالات.

در روز شنبه تماس آقای بولاک — که دولت به شدت روستایی — سعی استرس اختلاف مونتانا چهره ها در تلاش برای کاهش گسترش ویروس به دلیل عدم وجود تست.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا در مورد مشکل در گرفتن دسترسی به کروناویروس آزمون در یک کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور تهمت و دیگر فرمانداران.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می تواند به پاسخ این سوال اما پس از آن به سرعت ارائه rejoinder. “من شنیده ام در مورد تست در هفته” رئیس جمهور گفت:. “ما تست کردم در حال حاضر بیشتر از هر کشور در جهان است. ما باید از این آزمون و ما در حال بیرون آمدن با یک سریع تر این هفته است.” تکرار کرد و خود را به نقطه آقای ترامپ افزود: “من شنیده ام در مورد تست یک مشکل است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • مدل های پیش بینی انتظار می رود گسترش این ویروس در ایالات متحده به رنگ یک تصویر تیره و تار.
  • آسیا چهره یک موج دوم از عفونت از غرب است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد coronavirus تست دیگر مشکل. فرمانداران اختلاف نظر دارند.

بسیاری از افرادی که علائم این ویروس هستند و هنوز هم پیدا کردن آن را دشوار است به آزمایش می شود و بسیاری از کسانی که تست شده اند در حال انتظار بیش از یک هفته برای دریافت نتایج. شکست دولت فدرال به اندازه کافی توسعه تست تجهیزات برای سرایت مستند شده توسط نیویورک تایمز و دیگر رسانه های خبری گزارش کرده اند که rankled آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر چه تست برداشت تا پس از یک سری از موانع به سمت چپ ایالات متحده پشت فرمانداران باید در ادامه به هشدار می دهند در روزهای اخیر که پاسخ خود را است هنوز هم مانع کمبود از جمله از لوازم اساسی مانند سواب. رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن یک دموکرات با سی ان ان گفت در روز یکشنبه که “ما از جان گذشته نیاز برای تست کیت.” و رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ویرجینیا نیز از حزب دموکرات هشدار داد در هفته گذشته است که وجود دارد کمبود تست مواد در خود دولت است.

رئیس جمهور به تازگی گرفته شده به با اشاره به این دوره از آزمون که تجویز شده است — گمراه کننده شکل چرا که به گفته کارشناسان بهداشت و درمان بیشتر مربوط به شکل است که چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش سرانه. در این راستا ایالات متحده هنوز هم نشدم و در پشت کشورهای دیگر مانند کره جنوبی.

دیگر فرمانداران نیز روشن ساخته است به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها نیاز به تجهیزات بیشتری اگر تا حدودی بیشتر با ظرافت. رژیم صهیونیستی. Roy کوپر کارولینای شمالی از حزب دموکرات گفت: آقای ترامپ: “تا آنجا که شما می توانید برای ما ارسال بسیار قدردانی است.”

که باعث شد رئیس جمهور به یاد داشته باشید که “ما بسیاری از هواپیماها در آینده” و “بوئینگ داد ما خود را, بزرگ, هیولا هواپیمای باری; این بزرگترین هواپیمای باری جهان است.”

در نقطه دیگری در تماس است, وقتی کسی پرسید: اگر فرماندار یوتا در خط آقای ترامپ ترک خورده بود که او احتمالا بازدید از میت رامنی دولت junior سناتور شده است که در قرنطینه پس از آمدن به تماس با سناتور رند پال جمهوری خواه از کنتاکی که تست مثبت برای coronavirus.

کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley توصیف این راه: “فرمانداران ستایش رئیس جمهور تهمت رهبری کمک و اقدام سریع برای رسیدگی به این بحران ملی و رئیس جمهور گفت: فرمانداران او را مطمئن شوید که هر آنچه که آنها ممکن است نیاز او را مستقیم تیم خود را فراهم کند.”

و روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه بعد از ظهر آقای ترامپ توصیف تماس به عنوان یک فرصت برای فرمانداران برای تشکر از دولت او.

“من فکر می کنم برای اکثر آنها شد و گفت: با تشکر از شما برای انجام یک کار بزرگ است.”

در ضمن آقای Inslee روز دوشنبه گفت که او شوکه شده بود به گوش رئیس جمهور انتقال فقدان آگاهی در مورد تست نگرانی و که او امیدوار جمهور خواهد نگاه به مسئله است.

“این امر می تواند تکان دهنده به من که اگر هر کسی که تا به حال دسترسی به هر روزنامه و رادیو و شبکه های اجتماعی و یا هر گونه ارتباطی دیگر نمی خواهد دانش مورد نیاز برای آزمون کیت” آقای Inslee گفت. “من می توانید مطمئن باشید که کاخ سفید به خوبی می داند که در مورد این از جان گذشته نیاز به کیت های آزمایش.”

آقای Inslee گفت: دولت مواجه شد یک “وخیم” کمبود کیت ترک چوک نقطه در تلاش به سطح شیب دار تا تست. او توضیح داد که چگونه در یک مورد کارگران در دولت, وزارت بهداشت تا به حال به درایو ساعت در سراسر واشنگتن به انتخاب کنید تا کیت و آنها را به شهر یاکیما به کمک آزمون در شیوع وجود دارد.

دولت است که به دنبال در همه جا از آن می توانید برای پیدا کردن کیت های آزمایش آقای Inslee گفت: اما او می خواهم برای دیدن دولت فدرال جهت کسب و کار در سراسر کشور به تولید آنها به کمک ایالات منابع آنها نیاز دارید.

“این واقعا می تواند استفاده از فدرال رهبری این کار انجام می شود” آقای Inslee گفت.

در حالی که واشنگتن انجام داده است ده ها هزار نفر از آزمون تا کنون شاید بیشترین سرانه پشت, نیویورک, آقای Inslee گفت: مقامات مورد نیاز خیلی بیشتر برای کمک به راهنمای تصمیم گیری و مهار استراتژی.

جاناتان مارتین گزارش از واشنگتن مگی Haberman از نیویورک و مایک بیکر از سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im