مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان وخیم اقتصادی منتشر شدهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه صبح شناور ایده تاخیر در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در توجیه این پیشنهاد فوق العاده با تکرار ادعای نادرست او را که گسترده رای گیری توسط ایمیل از صفحه اصلی را در “جعلی” است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا پیشنهاد کاهش یافته بود در یک شنبه صبح, صدای جیر جیر به عنوان ما بود وضعیتی وخیم از بد اقتصادی موجب مرگ و میر از 150,000 شده رسیده در coronavirus همه گیر و آماده شدن برای تشییع جنازه Congressman John Lewis در آتلانتا. در آن او ادعا کرد بدون شواهدی وجود دارد که “جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری” منجر به “ترین های نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ”.

همچنین همزمان با آماده سازی برای عقب نشینی با اجرای قانون فدرال عوامل از پورتلند اورگان است که به نام یک “نیروی اشغالگر” و “مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای” دولت فرماندار پس از فرستاده شدن به مقابله با اعتراضات مداوم روزانه از کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس در ماه مه است که موجب شده در سراسر کشور تظاهرات و تازه افزایش پشتیبانی برای زندگی مهم جنبش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن pontificating که نتیجه این خواهد بود “خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا” مطرح شده چشم انداز به تعویق افتادن. “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” او در توئیتر خود نوشت.

قانون اساسی ایالات متحده کمک های مالی قدرت به تعیین تاریخ انتخابات کنگره و نه رئیس جمهور و متعدد اپوزیسیون بلافاصله رد تهمت پیشنهاد, آیا به عنوان یک کمیسر با ما فدرال کمیسیون انتخابات الن Weintraub.

مایکل Beschloss یک مورخ از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در توئیتر خود نوشت: “هرگز در تاریخ آمریکا و حتی در طول جنگ های داخلی و جنگ جهانی دوم–شده است وجود دارد یک حرکت موفق به “تاخیر انتخابات” برای رئیس جمهور.”

الن L 😷 Weintraub
(@EllenLWeintraub)

نه آقای رئیس جمهور. هیچ. شما لازم نیست که قدرت به حرکت کرد. و نه باید آن را نقل مکان کرد. متحده و محلات در حال درخواست شما و کنگره برای بودجه به طوری که آنها می توانید به درستی اجرا امن و انتخابات همه آمریکایی ها می خواهند. چرا شما در کار است ؟ https://t.co/mCLeS3yjbw

جولای 30, 2020

کنگره جمهوری خواهان به سرعت به دنبال فاصله خود را از رئیس جمهور بیش از پیشنهاد او. سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل گفت کنتاکی ایستگاه تلویزیونی که تاریخ انتخابات بود “در سنگ”.

سناتور مارکو روبیو یک وفادار در اکثر مسائل گفت: “من آرزو می کنم او تا به حال گفت که اما آن را نمی خواهید به تغییر: ما در حال رفتن به یک انتخابات در ماه نوامبر است.”

لیندزی گراهام به طور معمول یک مشوق برای رئیس جمهور با سی ان ان گفت او فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد انتخابات بود “در خصوص ایده خوبی است”.

دموکراتیک نماینده Zoe Lofgren که صندلی خانه کمیته نظارت بر تامین امنیت انتخابات را رد کرد و این ایده از یک تاخیر.

“تنها کنگره می تواند تغییر تاریخ انتخابات ما” Lofgren گفت: در ایمیلی به خبرگزاری رویترز اضافه کرد: “تحت هیچ شرایطی از نظر ما انجام این کار به جای رئیس جمهور را بی منطق و اتفاقی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و یا دادن اعتبار به دروغ و اطلاعات غلط او گسترش می یابد با توجه به شیوه ای که در آن آمریکایی ها می توانند با خیال راحت و ایمن صندوق های رأی رفتند.”

دولت واشنگتن و دادستان کل باب فرگوسن با صدور بیانیه ای گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که پست الکترونیکی-در برگه های رای افزایش تقلب انتخابات.

او گفت: “رئیس جمهور تهمت بیانیه آمده است که او ممکن است غیرقانونی تاخیر نوامبر انتخابات غیر دموکراتیک سازمان ملل متحد-آمریکا و متاسفانه به طور کامل قابل پیش بینی است.'”

و افزود: “برای من تیم حقوقی شده است آماده سازی برای امکان وجود دارد که رئیس جمهور ممکن است تلاش برای غیرقانونی تاخیر انتخابات. اگر که اتفاق می افتد ما را ببینید جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه – و ما پیروز خواهیم شد.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود که ظاهر می شود قبل از کمیته روابط خارجی سنا در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن جیر رفت به دنبال طفره رفتن از سوالات در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تا به حال قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

“من قصد ندارم وارد یک حکم قانونی که در پرواز” Pompeo, یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل گفت. “وزارت دادگستری و دیگران را که قانونی تعیین.”

وزارت دادگستری نیست و باید از این قدرت برای تغییر تاریخ انتخابات.

این ایده که رئیس جمهور ایالات متحده باید پیشنهاد تاخیر در رای گیری که تصمیم می گیرید که آیا یا نه او باقی می ماند در کاخ سفید برای چهار سال دیگر قطعی است به شعله ور ترس است که او در حال آماده شدن برای نبرد شدید است که می تواند تهدیدی برای یکپارچگی ما دموکراسی است. نظرسنجی های اخیر او را به سقوط به طور قابل توجهی پشت سر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشان داد که او ممکن است قبول بایدن پیروزی در انتخابات روز 3 نوامبر. در مصاحبه اخیر خود با رادیو فردا یکشنبه او کاهش یافته است به ارتکاب به مطیع نتایج.

این ایده که رای دادن از خانه در میان coronavirus همه گیر خواهد منجر به یک انفجار از تقلب در حال رشد تبدیل شده تم برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اکثر کشورهای دارای سابقه طولانی از اداره پست الکترونیکی-در رای گیری بدون هیچ گونه توجهی بروز تقلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را و بسیاری از اعضای دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس رای داده اند از طریق پست.

Ari برمن
(@AriBerman)

16 تهمت مقامات رای داده شده توسط پست الکترونیکی و یا درخواست رای غیابی:

مغلوب ساختن پیشی جستن
پنس
Barr
McEnany
کانوی
Ivanka
Melania
آذر
راس
DeVos
McDaniel
کوشنر
Glassner
Stepien
Ayers
Parscale

ایران تنها مخالف پست الکترونیکی رای گیری در هنگام استفاده از Dems itpic.twitter.com/rBOKnJUoNe

جولای 30, 2020

تهمت بود اما “فقط بالا بردن یک سوال” سخنگوی برای مبارزات انتخاباتی خود با سی ان ان گفت.

“رئیس جمهور این است که فقط بالا بردن سوال در مورد هرج و مرج دموکرات ها ایجاد کرده اند با اصرار خود در تمامی پست الکترونیکی-در رای گیری” مبارزات انتخاباتی خود را سخنگوی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت: با توجه به تلویزیون, کابل شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im