مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیم $4.8 tn بودجه پیشنهادی وجود ندارد از آن عبورمغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده به کنگره آن 2021 بودجه پیشنهاد یک $4.8 tn طرح است که هیچ شانسی برای عبور به قانون است و به جای آن صرفا سیاسی و ورزش طراحی شده برای قرار دادن نور روز بین جمهوری خواه رئیس جمهور و هر کدام نامزد حزب دموکرات او را در انتخابات در ماه نوامبر.

به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر رویداد در انتخابات ریاست جمهوری مرحله است که در حال حاضر انتخاب مجدد زمین به رای دهندگان. دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب را انتخاب کنید بیش از بودجه طرح های پیشنهادی برای خط حمله از بیخ و بن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در لیست آرزوی شامل $700bn افزایش بیش از هزینه های دولت فدرال در سال 2018 و نشان دهنده به صورت واضح یک بیانیه از حزب جمهوری خواه به عنوان اولویت های دولت است به احتمال زیاد به تولید است. این شامل میلیاردها بیشتر برای دفاع و یک ماموریت به مریخ در کنار عمیق پیشنهاد کاهش کمک های خارجی و حفاظت از محیط زیست و محدودیت های جدید بر رفاه اجتماعی برنامه های خود را.

در شنبه تهمت توییتی یک وعده است که “ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر در مالی 2021 بودجه”.

این پیشنهاد در روز دوشنبه منتشر خواهد با این وجود قطع پزشکی هزینه در حدود $920bn بیش از 10 سال, کاهش نرخ رشد منتقدان هشدار می دهند می تواند به طور موثر کاهش بودجه به ده ها تن از رفاه اجتماعی برنامه های خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز قطع بیش از 20 درصد بودجه برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی که شامل آژانس به اتهام مبارزه با گسترش coronavirus.

کاهش نیز شامل کاهش مواد غذایی تمبر هزینه — یک کلید برنامه برای کم درآمد آمریکایی – دلار 181bn بیش از یک دهه. اصلاحات به پزشکی مسئولیت و چگونه بیمارستان ها برای پرداخت بیمه مراقبت نیز پیشنهاد هر چند هزینه های چنین برنامه هایی است که هنوز هم پیش بینی افزایش بیش از یک دهه.

جان Yarmuth دموکراتیک صندلی از خانه کمیته بودجه گفت: بودجه شامل “تغییرات مخرب … در حالی که گسترش [تهمت] و کاهش مالیات برای میلیونر و ثروتمند و شرکت های بزرگ”.

مجلس با نانسی پلوسی به نام بودجه “بیانیه ای از ارزش ها” اضافه کرد: “یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باعث می شود آن را به شدت روشن چقدر جمهور ارزش های خوب, سلامت, مالی, امنیت و رفاه در امریکا زحمتکش خانواده است.”

بودجه پیشنهاد غیر دفاعی کاهش هزینه از 5 ٪ به $590bn و نظامی صرف افزایش 0.3% به $740bn.

آن شامل 12 درصد افزایش به پیشنهاد ناسا برای سفر به مریخ و $2bn برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار در مرز آمریکا و مکزیک کاهش قبلی درخواست. مقامات ادعا کرده اند این پروژه نزدیک به 80 درصد از نیاز بودجه و گفت: 400 کیلومتر از حصار جدید را تکمیل شده توسط پایان سال.

در کل پیشنهاد کاهش یک 8 درصد کاهش به آموزش و پرورش صرف 13 درصد کاهش به داخل بخش 15 درصد کاهش برای وزارت مسکن و توسعه شهری و 26 درصد کاهش به بودجه سازمان حفاظت محیط زیست.

حفاظت از محیط زیست موسوم به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست کاهش “کاملا غیر قابل قبول است”.

“برای چهارمین سال متوالی رئیس جمهور تهمت به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست بودجه که تضعیف نیم قرن از بهداشت عمومی و محیط زیست سود و رهبری این سازمان توانایی برای محافظت از سلامت مردم و جهان طبیعی است که ما حفظ,” محیط زیست لابی بدن در بیانیه ای گفت.

“تضعیف نیم قرن از بهداشت عمومی و محیط زیست سود و رهبری این سازمان توانایی برای محافظت از سلامت مردم است و طبیعی جهان که ما را حفظ.”

اگر گذشت تهمت بودجه خواهد تاثیر کمی بر کسری بودجه فدرال که دولت وعده داده است برای از بین بردن توسط 2028 هدف آن در حال حاضر sidestepped برای سومین بار در سال های بسیاری است.

مقامات کاخ سفید ادعا کرد که بودجه خود را پیشنهاد می دید کسری 2035. حتی خواهد بود که بعید است اگر بودجه تا کنون به اثر رفت از آن نیاز به اقتصاد آمریکا به رشد در 3 ٪ به مدت پنج سال نرخ آن شده است و نه آمار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست بالونی بدهی های دولت. در سال 2017 او گفت که او با هدف برای یک کسری بودجه از $456bn 2021. این کمبود در حال حاضر بیش از دو برابر این رقم است.

با توجه به بگمارند دفتر بودجه کنگره کسری پیش بینی شده است برای رسیدن به $1.02 tn این سال به عنوان هزینه از $4.6 tn جلبک $3.6 tn در مالیات بر درآمد.

در طول باراک اوباما سال گذشته با کسری بودجه کمتر از $600bn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>