مغلوب ساختن پیشی جستن طوفان, New Hampshire در آستانه اولیه به دنبال ‘لرزش تا Dems’

در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر رئیس جمهور تهمت برگزار شد کمپین تجمع روز شنبه در منچستر, که در آن او را تشویق هواداران خود به او رأی برای “ضعیف ترین نامزد” دموکراتیک زمینه به طوری که برای ایجاد بیشتر عدم قطعیت در مسابقه را انتخاب کنید حریف خود را در سال 2020 است.

“من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی برای دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می توانید برای ضعیف ترین نامزد است.”

رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان اعلام نشده می تواند رای در هر دو حزب اصلی در نیوهمپشایر. با توجه به نیوهمپشایر وزیر امور خارجه وجود دارد 415,871 اعلام نشده رای دهندگان در این ایالت بیشتر از کسانی که ثبت نام به صورت دموکراتیک (276,385) و یا جمهوری خواه (288,464).

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در منچستر, N. H. روز دوشنبه. (اوان Vucci/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات در جمهوری های اولیه اما چهره تنها نشانه مخالفت. دموکراتیک مسابقه حداقل پنج نامزد جدی مشاجره به علاوه یک تعداد به احتمال زیاد نیز-rans. تهمت نمی خود را اعلام اولویت برای حریف اما ضمنی او می خواهم به اجرا در برابر سناتور. برنی ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت است که پیشرو در نیوهمپشایر نظر سنجی.

“امریکا هرگز سوسیالیستی کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه اعلام کرد.

فقط به عنوان او در آیووا برگزار شد جایی که او یک تجمع روز قبل از دولت قفقاز در فوریه. 3 تهمت به دنبال ویژه در منچستر و نمی پنهان کردن قصد خود را به “لرزش تا Dems کمی.”

در 57 دقیقه سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سوزن دموکرات ها بیش از این شکست شرم آور از یک برنامه تلفن هوشمند است که منجر به تاخیر یک هفته ای توسط حزب دموکرات آیوا در اعلام برنده قفقاز.

“آنها نمی دانند که آنچه آنها انجام می دهند آنها حتی نمی تواند شمارش آرا خود را,” او گفت:.

بعد از آن در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به قفقاز. “آیا کسی می داند که برنده آیووا از او پرسید: او جمعیت اضافه “تلنگر یک سکه و آنها در حال رفتن به اجرای مراقبت های بهداشتی خود را.”

“در واقع من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای آن را به دور از برنی دوباره,” او گفت: انجام بهترین خود را به استوک سیتی خصومت بین ساندرز و حامیان و رهبران حزب دموکراتیک ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار داشتن بیشتر شرکت کنندگان در راهپیمایی خود را در SNHU عرصه — که ظرفیت بیش از 11,000 — از همه تظاهرات برگزار شده توسط نامزدهای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری ترکیب شده است.

“ما بزرگترین عرصه در کشور گفت:” تعهد به “پیروزی نیوهمپشایر در یک زمین لغزش.”

آن تهمت را اولین تجمع خود را پس از تبرئه توسط سنا در دو مقاله از استیضاح به ارمغان آورد خانه.

“چپ افراطی شده است به هدر رفتن امریکا هم با این بد اخلاق جعل او گفت:” از استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که مجلس نانسی پلوسی بود “من من کننده وحشتناکی” پشت سر او در طول دولت از آدرس اتحادیه. جمعیت پاسخ با شعار از “قفل و او!”

در طول دولت از اتحادیه تهمت اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری به رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh که در سال 2008 تشویق شنوندگان خود را به راه اندازی “عملیات هرج و مرج” است که در آن رای دهندگان جمهوری خواه خواهد متقاطع و رای برای باراک اوباما در انتخابات مقدماتی حزب.

“من در حال حاضر معتقدم که او خواهد بود که پایین ترین قیمت از حزب دموکرات نامزد” Limbaugh گفت: اوباما در آن زمان است. او اشتباه بود.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • تهمت می افزاید: شش کشور جدید به لیست ممنوعیت سفر

  • رامنی و مغلوب ساختن پیشی جستن را-در حال اجرا رابطه عشق و نفرت

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • در حال حشرات غذای آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im