تهمت می بیند سخت روز پیش در coronavirus مبارزه با به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی مرده

واشنگتن — نزدیک به یک چهارم میلیون نفر در ایالات متحده می تواند به مرگ به عنوان یک نتیجه از coronavirus شیوع تهمت مقامات دولت روز سه شنبه گفت.

ترسناک است که پیش بینی شده است که بر اساس مدلهای آماری که در هدایت دولت را به واکنش شد که نمایش داده شده در روز سه شنبه در کاخ سفید نشست خبری از کروناویروس نیروی کار. در آنچه که ارائه شد به عنوان بهترین سناریو است که در آن میلیون ها نفر از شهروندان در سراسر کشور پایبند به ویژه اجتماعی فاصله دستورالعمل ترویج تهمت و دولت بين 100000 240,000 آمریکایی ها هنوز هم انتظار می رود به کشته COVID-19.

اما اگر دقیق بهداشت عمومی اقدامات نادیده گرفته تلفات می تواند بسیار بالاتر از این مقامات گفت.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانید به [آمریکا مرگ و میر] به طور قابل توجهی کمتر است که” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که بی محابا به شیوه ای ساخته شده است که او را به یک ستاره از coronavirus جلسات.

روز سه شنبه جلسه دوم در یک ردیف که در آن مقامات آشکارا در مورد احتمال که بیش از 100 ، 000 ساکنان ایالات متحده می تواند از دست دادن زندگی خود را با تشکر از COVID-19. یادآوری تن از کسانی که صحبت از اتاق جلسه تریبون بود نیروبخش خروج از روزهایی که رئیس جمهور تهمت بود در توصیف این بیماری به عنوان یک “بسیار مشکل کوچک” که خواهد برود به خودی خود. آن نیز بسیار پایین تر از 2.2 میلیون آمریکایی که یک مطالعه توسط امپریال کالج لندن پیش بینی شده کشته خواهد شد به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و اعتبار سه شنبه برای در نظر گرفتن اقدامات است که او گفت: تا به حال مانع مرگ میلیون ها اشاره کرد که برخی از خواص بود گفت: او را به “انجام هر کاری فقط سوار آن را و فکر می کنم از آن به عنوان آنفولانزا.” این یک ظاهری اشاره به رسانه های محافظه کار از جمله شخصیتهای Sean Hannity و راش Limbaugh که اعتبار اختصاص داده شده در طول یک دوره بحرانی در فوریه و اوایل مارس تا زمانی که ملت می تواند تهیه شده است برای این بیماری همه گیر — برای متقاعد کردن مخاطبان خود را و تهمت که کروناویروس نبود بیشتر و مضر تر از شایع آنفولانزا.

بسیاری از, اگر نه همه از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج مشاوران را پس گرفته coronavirus جدی تر — به عنوان او.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت پیش رو ، ما میخوایم از طریق یک راه بسیار سختی در دو هفته” رئيس جمهور گفت: در روز سه شنبه جلسه به طول انجامید که بیش از دو ساعت است. تعدادی از عفونت ها و مرگ و میر ناشی از COVID-19 پایین تر بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس انتظار می رود برای ادامه برای افزایش نسبت به یک apex حتی به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات گسترده تر و توسعه یافته و بیمارستان ها در حال حاضر نزدیک به ظرفیت مبارزه برای درمان بیماران است.

مزایای که جبران تلاش ممکن است آشکار برای برخی از زمان هر چند Fauci روز سه شنبه گفت که او با دیدن اولین نشانه های اجتماعی که فاصله تلاش شد آغاز به کار می کنند.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس در کاخ سفید در روز سه شنبه. (Alex براندون/AP)

هنوز, آن را نمی خواهد تا زمانی که ممکن است در اولین که آمریکایی ها شروع به بازگشت به کار. بر این اساس رئیس جمهور بارها و بارها تاکید کرد که این امر می تواند “بسیار دردناک دو هفته” و به نظر می رسید به توزیع با هر گذشته که ادعای مبارزه با کروناویروس خواهد بود برنده با سهولت. رفته بیش از حد او بود ادعای اینکه این نبرد خواهد بود برنده های عید پاک.

برای دو هفته گذشته کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده آمریکا بوده و در شهر نیویورک که در آن در حال حاضر کشته 1,096 نفر است. و اگرچه نشانه های دلگرم کننده است که این شهرستان در تلاش هستند اثبات موثر نیز وجود دارد — ناموفق — شواهدی وجود دارد که coronavirus آماده است برای نابود سایر نقاط کشور است.

در طول روز سه شنبه جلسه دکتر دبورا Birx برجسته عضو coronavirus وظیفه نیروی خاص شیکاگو و دیترویت و نیواورلئان به عنوان پتانسیل شیوع مکان در روزهای آینده و هفته. هدف او گفته بود که “سعی کنید تا مطمئن شوید هر یک از این شهرها عمل بیشتر مانند کالیفرنیا از نیویورک مترو منطقه است.”

در حالی که شهردار نیویورک, بیل د Blasio, در ابتدا تردید در نظر گرفتن اقدام تهاجمی برای متوقف کردن گسترش ویروس در, پرجمعیت ترین شهرستان, کالیفرنیا, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای شناخت تهدید زود و به سرعت اقدام به کاهش میزان عفونت است.

Birx همچنین تصریح کرد که از آنجا که واکسن و درمان هنوز هم در بسیاری از ماه دور آن است تا به فردی آمریکایی به تصمیم گیری که در سرکوب این بیماری همه گیر. “وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو. هیچ سحر و جادو واکسن یا درمانی” گفت: Birx که به دست آورده شهرت برای تلاش های خود را در برابر اچ آی وی/ایدز. “این فقط رفتار.” این رفتارها شامل تمرین های اجتماعی فاصله اجتناب از سفر و شستن دست.

برای بخشهایی از این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه برخی از لحظات خوش بینی امیدوار کننده است که جمعی coronavirus تب را بشکند به زودی به اندازه کافی. “به عنوان یک ملت ما به صورت یک مشکل چند هفته به عنوان رویکرد ما آن است که واقعا مهم روز که ما میخوایم همه چیز را ببینید بهتر است همه از ناگهانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با آن روز — هر زمان که آن را در نهایت می رسد به “انفجار نور است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im