مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی آمریکا ممکن است نظم و انضباط را رد کرد یک مقام امنیتی Vindmanدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت ارتش ممکن است در نظر انضباط الکساندر Vindman سابق شورای امنیت کاخ سفید رسمی که شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

Vindman ارتش سرهنگ ارائه شده است که برخی از مخرب ترین شهادت در خانه استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین حذف شد از کار کاخ سفید هفته گذشته است.

“فرستاديم و او در راه خود را به مکان های مختلف و نظامی رسیدگی می تواند او را در هر راه که آنها می خواهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اگر خواسته او نشان می دهد که Vindman چهره انضباطی اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که خواهد بود تا نظامی.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است … آنها در حال رفتن به, قطعا, من می خواهم تصور کنید نگاهی که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در شهادت Vindman و سپس شورای امنیت ملی را بالا اوکراین کارشناس گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست که اوکراین بررسی “2016 انتخابات Bidens و Burisma” – که می تواند افزایش تهمت انتخابات – بود “نامناسب و هیچ ربطی به امنیت ملی”.

یک خط از Vindman را شهادت در مورد حاکمیت قانون در ایالات متحده “در اینجا درست مسائل”, شد خودداری کنند در دموکراتها استیضاح پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. خواه رئیس جمهور بود تبرئه در حزب جمهوری خواه اکثریت سنا پس از استیضاح در دموکراتیک-کنترل خانه.

“من بدیهی است که با این کار او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Vindman. “اول از همه او گزارش غلط تماس … آنچه گفته شد در تماس بود و کاملا مناسب است.”

یکی از Vindman وکلا دیوید Pressman گفت: “هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است. Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت است.”

Vindman است که در خدمت به عنوان یک عضو ارشد شورای امنیت ملی وکیل بود همچنین به یاد می آورد هفته گذشته هر چند او را از خدمت به عنوان یک شاهد در استیضاح. این Vindman برادران خواهد بود reassigned به وزارت دفاع به گفته یک سخنگوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>