مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “بنابراین مردم سفید’ وقتی پرسیده شد که در مورد سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس

رئیس جمهور تهمت که دوباره چشم انداز انتخابات را پوشیده به عنوان آمریکایی ها سوال خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس و روابط در شنبه دامن زده نژادی نارضایتی دوباره با یک سری از اظهارات تکان دهنده درباره مؤتلفه پرچم قربانیان خشونت های پلیس و یک سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی توسط خانه خود را.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او اضافه رکورد طولانی از لحاظ نژادی التهابی نظرات در مصاحبه با رادیو فردا که در او خار کردن یک سوال در مورد سیاه و سفید نفر توسط ماموران پلیس گفت که مردم در حال کشته شدن تعداد بیشتر است.

آقای ترامپ واکنش نشان داد و با عصبانیت وقتی پرسیده شد که در مورد این مسئله است که منجر به سراسر کشور تظاهرات خواستار عمده اجرای قانون و تغییرات.

“چرا آفریقایی-آمریکایی ها هنوز هم در حال مرگ در دست اجرای قانون در این کشور ؟” مصاحبه کاترین Herridge از CBS اخبار رئیس جمهور خواسته.

“چه وحشتناک سوال” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “بنابراین مردم سفید. بیشتر مردم سفید با راه.”

آمار نشان می دهد که در حالی که بیشتر سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس بیش از همه مردم از رنگ ها کشته در نرخ بالاتر است. فدرال مطالعه است که به بررسی نیروی کشنده استفاده می شود توسط پلیس از سال 2009 تا 2012 را در بر داشت که اکثر قربانیان بودند اما قربانیان نامتناسب ، مردم سیاه و سفید تا به حال نرخ مرگ و میر در دست افسران پلیس که 2.8 بار به عنوان بالا به عنوان که از مردم سفید.

در یک مصاحبه جداگانه منتشر شده در روز سه شنبه با سایت محافظه کار Townhall.com آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که یک زن و شوهر در سنت لوئیس که مواجه صلح آمیز راهپیمایان خارج از خانه خود را با اسلحه شده بود در آستانه بودن مورد ضرب و شتم و داشتن خانه خود را سوزانده است.

“رفتن آنها به ضرب و شتم بد و خانه بود و کاملا غارت و احتمالا سوخته” آقای ترامپ گفت.

تصویری از حادثه ای که تبدیل به یک نقطه اشتعال در کشور بیش از بحث های نژادی و نابرابری نشان داد که معترضان در هیچ نقطه جسمی در معرض تهدید است.

رئيس جمهور در سخنان شد و آخرین نمونه از امتناع خود را به اذعان تبعیض نژادی است که حتی بسیاری را در خود گفته اند که باید رسیدگی شود. اما آقای ترامپ که به تازگی ترجمه تصویری یک حامی فریاد “سفید قدرت” و گفت که مخالفت هر دو حزب تلاش در کنگره برای حذف مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی نمایش داده شده به هیچ وجه قصد تلاش برای پل کشور و نژادی تقسیم.

خواسته در CBS مصاحبه او چگونه احساس خود را در مورد استفاده از مؤتلفه نبرد پرچم در تنظیمات عمومی مانند مسابقات نسکار رئیس جمهور گفت: “با من آن را آزادی بیان. بسیار ساده است. آن را مانند آن را دوست ندارم, آن را آزادی بیان.”

پرسید: اگر او می دانست که پرچم شد, دردناک نماد برای بسیاری از مردم به عنوان یک یادآوری از برده داری آقای ترامپ گفت: “خب مردم آن را دوست دارم و من مشاهده نمی — من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری.” او افزود: “من فقط فکر می کنم آن را آزادی بیان, اینکه آیا این مؤتلفه پرچم یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد.”

چهار ماه به یک بیماری همه گیر است که هزینه بیش از 136,000 زندگی در ایالات متحده و نزدیک به دو ماه پس از قتل یک مرد سیاه پوست توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس این کشور فوران خشم بیش نژادی و بی عدالتی آقای ترامپ هنوز هم تنها اشاره به ندرت درد که هر دو بحران باعث شده است بسیاری از آمریکایی ها. به جای ارائه همدردی و شفقت او باعث و حملات.

نظرات خود را در مصاحبه روز سه شنبه — یک روز که فلوریدا دوباره پیشی گرفتن آن رکورد قبلی برای coronavirus مرگ و میر در حالی که جمهوری خواهان فشرده پیش رو با برنامه های خود را نگه دارید کنوانسیون در جکسون در ماه آینده — آمد و به عنوان او با استفاده از یک کنفرانس خبری که ظاهرا برای اعلام قانون جدید با هدف قرار دادن چین به کتک زدن حریف خود را معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

“دستور کار خود است که افراطی ترین پلت فرم از هر رشته ای نامزد حزب تا کنون در تاریخ آمریکا” آقای ترامپ گفت: آقای بایدن حرفه ای یک “هدیه به حزب کمونیست چین.”

در طول دوره از زمان کوتاه به عنوان یک ملی شخصیت سیاسی آقای ترامپ استفاده کرده است و نژاد و مذهب و قومیت تقسیم آمریکایی است. پنج سال پیش او اعلام کرد که او به دنبال ریاست جمهوری با بدنام کردن مهاجران مکزیکی به عنوان متجاوزان و قاتلان. به عنوان یک نامزد او سپس به نام “یک کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده است.”

او در ابتدا حاضر به رد حمایت از سابق Ku Klux Klan رهبر دیوید دوک. او توهین کرده است, هوش سیاه, ورزشکاران حرفه ای و سوال خود را میهن پرستی.

پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس او حمایت نمی کردن اما دو برابر پایین در ساخت نواخته تفرقه و گاهی آشکارا نژادپرستانه نظرات. او به نام کروناویروس “کونگ آنفولانزا.” او به دروغ متهم به یک راننده نسکار از ارتکاب جعل برای گزارش که طناب دار به سمت چپ شده بود در نزدیکی اتومبیل خود و انتقاد از مسابقه حق رای دادن برای منع مؤتلفه پرچم در آن حوادث — در حالی که همچنین این ادعا را انجام داده اند “بیشتر به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها در واقع بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده” با “ممکن است استثنا” از آبراهام لینکلن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im