مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “مردم باید به آرام باقی می ماند’ در میان شیوع کروناویروس

آتلانتا — رئیس جمهور تهمت به دنبال بازی کردن شیوع کروناویروس در روز جمعه و ارائه رای اعتماد به محاصره مقامات بهداشت فدرال به عنوان عفونت گسترش یافته و بازارهای سقوط دوباره و مقامات درهم برای سرعت بخشیدن به در دسترس بودن تست کیت در سراسر کشور است.

“آن را به پایان خواهد رسید” آقای ترامپ گفت: در مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا مقر دولت فدرال در تلاش برای مبارزه با ویروس. “مردم باید به آرام باقی می ماند.”

او تاکید کرد که شیوع این بیماری در ایالات متحده بود در مقایسه با که در کشورهای دیگر و هشدار داد در برابر شدید اجتماعی تغییرات در مناطق بدون عفونت های عمده است. “من فکر می کنم این خوب است اگر آنها می خواهند به آن را انجام دهد او گفت:” آمریکایی ها در مورد لغو سفر کنوانسیون ها و رویدادهای دیگر از ترس از ویروس. “من فکر نمی کنم آن را یک واکنش افراطی. اما من نمی تواند به طور کلی تمایل به انجام آن است. من واقعا نمی بود.”

آقای ترامپ پرواز به آتلانتا پس از امضای $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه در کاخ سفید به سطح شیب دار تا تلاش ها برای مهار ویروس پذیرش پول بیشتر از حتی خود دولت درخواست کرده بود. اما سفر خود را به C. D. C. منعکس عدم اطمینان و ترس که در حال حاضر کشور در لبه. رئیس جمهور لغو سفر روز پنج شنبه شب پس از گفت که یک C. D. C. کارمند ممکن است coronavirus خودش و سپس شگفت زده کرد و حتی برخی از دستیاران توسط معکوس تصمیم خود را صبح روز جمعه بعد از آزمون نتیجه برگشتم منفی است.

عناصر دیگر از برنامه های خود را در روزهای آینده را نیز تحت تاثیر قرار شده شیوع. جهانی بهداشت کنفرانس در اورلاندو فلوریدا., که آقای ترامپ برنامه ریزی شده بود به آدرس در روز دوشنبه لغو شده است چرا که از coronavirus.

پس از سفر به آزمایشگاه در C. D. C. ستاد روز جمعه تاکید کرد که تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر در ایالات متحده باقی مانده محدود است و نرخ مرگ و میر نسبتا کم است.

آقای ترامپ گفت که او ترجیح می دهند که اجازه نمی 3,533 مردم در هیئت مدیره یک کشتی کروز برگزار شد در سواحل کالیفرنیا پیاده روی خاک آمریکا حتی اگر آنها قرار داده شده به قرنطینه در بخشی به دلیل آن که باد تعداد آمریکایی عفونت و وضعیت را بدتر. اما او اضافه کرد که او تا به حال حمایت کردن از این موقعیت و مجاز مقامات بهداشت فدرال برای تصمیم گیری این موضوع به عنوان آنها را مناسب دیدم.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“آنها می خواهم به مردم آمده است,” او گفت:. “من می خواهم به مردم باقی بماند. من به آنها گفتم به تصمیم نهایی. من نه — چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما. و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا. OK ؟ آن را تقصیر آنها هم نیست. و آنها عمدتا آمریکایی است.”

“بنابراین من می تواند زندگی می کنند در هر صورت, با آن,” او اضافه شده است. “من ترجیح می دهند که آنها را به ماندن در شخصا. اما من به طور کامل درک اگر آنها می خواهند به آنها را خاموش. من به آنها قدرت تصمیم گیری کند.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه اعلام کرد که 19 خدمه و دو مسافر آن کشتی است که معطل ماندن خاموش هزینه سان فرانسیسکو بود که تا کنون آزمایش مثبت برای coronavirus. یک برنامه ساخته شده بود کشتی به ارمغان می آورد به یک غیرتجاری پورت, او گفت:.

دکتر Robert R. Redfield های C. D. C. مدیر که به رهبری رئیس جمهور را در یک تور از امکانات او همراه با استیو مونرو مدیر دانشیار علوم آزمایشگاهی و ایمنی گفت: دولت هنوز هم امیدوار به کنترل شیوع این ویروس برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر. “این ملت را باید در مهار” دکتر Redfield گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به متضاد توضیحات از در دوباره خاموش-دوباره سفر در صبح روز جمعه. یک مقام کاخ سفید در ابتدا گفت: رئیس جمهور تا به حال لغو این سفر از آنجا که او نمی خواست به تداخل با کار در این مراکز به عنوان کارکنان آن درهم به گرفتن بر روی این ویروس است. اما پس از آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: آن نامیده می شد به دلیل مورد مشکوک به کروناویروس در C. D. C. خود را.

C. D. C. در رابطه فوق العاده از یک بحران به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 100,000. در پاسخ به شیوع سرمایه گذاران در حال آزادسازی سهام, کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی در حال لغو کنوانسیون مسافران در حال مکالمه خاموش رخصتی بهار, تعطیلات, خطوط هوایی و هتل ها در حال آماده کردن کارگران و مدارس در حال تعلیق تحصیل در خارج از کشور برنامه های خود را.

همانطور که از جمعه شب به مقامات گزارش شده بود بیش از 300 coronavirus موارد در ایالات متحده و حداقل 17 نفر کشته شده اند. اولین موارد در نزدیکی پایتخت کشور گزارش شد پنج شنبه در مریلند در حومه.

C. D. C. پاسخ به ایجاد نگرانی و انتقاد در میان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان که شکایت کرده اند که این سازمان بود و به کندی واکنش نشان می دهند به گسترش عفونت و تحمیل بیش از حد محدود دستورالعمل زود در مورد کسی که می تواند آزمایش می شود. آقای ترامپ خود را در این آتش سوزی نیز هست. در میان کسانی که صف خود را در مسیر کاروان موتوری در آتلانتا بودند مردم نگه داشتن نشانه هایی است که گفت: “ایمان به علم” و “ما نیاز به یک واکسن علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.”

حتی در حال حاضر تست باقی مانده است یک چالش بزرگ است. مقامات گفته آقای ترامپ که حدود 700,000 تست کیت در حال حاضر حمل می شود و این امر رشد به چهار میلیون تا پایان هفته آینده. “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” رئيس جمهور گفت: پس از جلسه.

در یک کنفرانس خبری عصر روز جمعه در کاخ سفید با معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت پاسخ نمی خواهد مرتکب به که اما گفته پزشکان درمان بالقوه علامتی آمریکایی ها می تواند در تماس با مقامات محلی و دولت های آزمایشگاه, انجام تست.

آقای ترامپ رد هر گونه پیشنهاد که C. D. C. بود نه عمل به شدت به اندازه کافی ارائه مقامات به خبرنگاران برای توصیف چگونه آنها به سرعت نقل مکان کرد به منظور توسعه یک تست تشخیصی زمانی که چین در گزارش خود outbreak. “آنها مردم باور نکردنی,” او گفت: از دانشمندان “و صادقانه شما باید به آنها اعتبار فوق العاده ای. آنها انجام یک کار فوق العاده ای.”

آقای ترامپ شدت انتقاد کرد در رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که با انتقاد از رئیس جمهور رهبری در coronavirus و ملاقات روز پنج شنبه با آقای پنس.

“به من گفت: Mike نه به افتخاری که فرماندار چرا که فرماندار یک مار” آقای ترامپ گفت.

“اجازه دهید من فقط به شما بگویم که ما یک مقدار زیادی از مشکلات با فرماندار,” او اضافه شده است. “بنابراین مایک ممکن است خوشحال اما من باشه؟”

در راه به گرجستان آقای ترامپ متوقف در تنسی به بازرسی ویرانی از گردباد مرگبار این هفته که به کشته شدن بیش از بیست نفر زخمی های بسیاری از و در سمت چپ یک راه باریک از تخریب به صورت مایل است.

رئیس جمهور با پوشیدن کاخ سفید, ژاکت, شلوار خاکی و قرمز “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه بیس بال نشان داده شده است یک محله از خانه های پهن توسط طوفان به غرب کوکویل. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اطراف نگاه برای دیدن تخریب خانه ها, بی خانمان, درختان, اتومبیل های شکست و شمع باقی مانده است. “این یک جنگ منطقه” ریکی شلتون شهر شهردار به او گفت.

قابل مشاهده در خرابه در Hensley رانندگی شد و باقی مانده از آرام زندگی روستایی — گل آبی لباس یک اسباب بازی حیوانات با چاشنی بیرون آمدن از آن پاره بیرونی یک کودک red wagon یک لت و پار دوچرخه خرد عکس از لبخند زدن زن و شوهر — در سمت چپ گل. نزدیک کسی تا به حال نصب یک پرچم آمریکا در موقت قطب مد از دو قطعه چوب بسته شده با هم. آقای ترامپ گفته شد که یک پسر جوان شده بود در خارج از خانه توسط گردباد و دمیده صدها نفر از, پا, دور, در حالی که پدر و مادر او کشته شدند.

در یک بسیار سرد و باد می وزد روز, رییس جمهور در دیدار با بازماندگان برخی از آنها پیچیده شده در پتو. “آنها در حال محو آنها هیچ چیز و بسیاری از مردم درگذشت” آقای ترامپ گفت. پیام خود را به او اضافه شده بود که او را به انجام آنچه او می تواند برای کمک به. “من آنها را بسیار دوست دارم همین دلیل است که من اینجا هستم,” او گفت:. “ما قصد داریم تا با آنها تمام راه را.”

پس از آتلانتا آقای ترامپ رهبری به فلوریدا برای کمپین صندوق جمع آوری حوادث و به صرف تعطیلات آخر هفته در دریا یک لاگو و مستغلات.

نوح Weiland کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>