مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ کس نمود و راجع به روس ها کمک ساندرز کمپین


مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: هیچ کس با همتایان او در مورد روس ها در تلاش برای کمک به ساندرز مبارزات انتخاباتی و ادعای آدام شیف به بیرون درز داستان به این دلیل که حزب دموکرات “نمی خواهم سوسیالیستی را به نفع خود – گفت: ” آن را مانند 2016 همه دوباره – اما برای برنی’

  • رئیس جمهور تهمت تبریک گفت برنی ساندرز در پیروزی او در نوادا قفقاز
  • او پیش بینی کرد ساندرز خواهد برنده نامزدی حزب دموکرات ‘اگر آنها نمی, تقلب او را از آن’
  • او گفت که او نمی داد که روسیه در تلاش بود برای کمک به Sanders

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده و گفت شدن به مقامات اطلاعاتی است که روسیه دخالت در سال 2020 مقدماتی و زیر انفجاری گزارش در مورد یک جلسه کنگره در روسیه نیت.

‘هیچ کس گفت: آن را به من در همه’ مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران کاخ سفید روز شنبه به عنوان او را ترک برای سفر به هند خواست اگر او شده است در جریان است که روسیه در تلاش است برای کمک به Sanders.

تهمت نیز لعنتی خانه هوش رئیس کمیته Rep. Adam Schiff, که در خدمت به عنوان رهبری خانه استیضاح مدیر و که کمیته کردم یک جلسه با یک مقام اطلاعاتی که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به لباس پایین خروجی مدیر هوش یوسف مگوایر.

U.S. President Donald Trump speaks to the media on the South Lawn of the White House in Washington, U.S., before his departure to India, February 23, 2020. REUTERS/Yuri Gripas

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به رسانه ها در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده آمریکا, قبل از خروج خود را به هند 23 فوریه سال 2020 است. رویترز/یوری Gripas

“آنها به بیرون درز آن – Adam Schiff و خود را از آنها به بیرون درز آن به مقالات به عنوان معمول است. آنها باید به بررسی آدام شیف برای نشت اطلاعات است. او نباید نشت اطلاعات از هوش. آنها باید به بررسی Adam Schiff,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد نامزدی حزب دموکرات مبارزه می آید به عنوان رهبران حزب دیدن یک مسیر پیروزی برای مستقل از ورمونت و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی با برخی از هشدار آن می تواند له دموکرات ها در حال اجرا پایین در بلیط.

آن است که یک حزب rift که تهمت مشتاق به بهره برداری. پرسید: اگر ساندرز خواهد بود که نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من فکر می کنم – مگر اینکه آنها تقلب او را خارج از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد هوش جلسات تکرار شد معاون رئیس جمهور مایک پنس را رئیس ستاد مارک کوتاه گفت که ‘فاکس نیوز یکشنبه’: ‘جامعه اطلاعاتی است و نه به ما گفت که روسیه در تلاش است برای انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.’

Trump congratulated Sen. Bernie Sanders on his win in Nevada

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک سناتور. برنی ساندرز در پیروزی خود را در نوادا

Trump is departing on a trip to India along with First Lady Melania Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن است خروج در سفر به هند همراه با بانوی اول Melania Trump

'I hope they treat him fairly,' Trump said of Democratic leaders and the Sanders campaign

“من امیدوارم که آنها او را درمان نسبتا,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از رهبران دموکرات و ساندرز کمپین

Trump accused Rep. Adam Schiff of leaking information about a classified briefing on Russian intentions for 2020

تهمت متهم تشکر. Adam Schiff از نشت اطلاعات در مورد طبقه بندی جلسه توجیهی در نیت برای سال 2020

اما کوتاه نیز تایید کرد که تهمت لعنتی مگوایر بیش از این جلسه با هوش کمیته که در آن دستیار مگوایر گفت: نمایندگان مجلس در طول بازجویی که روسیه در نظر گرفته شده برای دخالت در انتخابات مقدماتی حزب با توجه به نیویورک تایمز.

گفت: کوتاه: ‘رئيس جمهور هم سوال از آنجا که او گفت:” چرا آنها در یک جلسه مطبوعاتی قبل از من ؟ ” گفت ،

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با تبریک ساندرز در برنده شدن در نوادا قفقاز.

“من امیدوارم که آنها او را درمان نسبتا,’ Trumps گفت. “من امیدوارم که آن را نمی خواهید به تقلب در معامله به دلیل وجود دارد بسیاری از چیزهای بد در رفتن او گفت: بدون توضیح.

خواست اگر او در مورد دخالت در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن به جای صحبت در مورد تلاش های او فکر می کند که دموکرات ها در حال انجام به محروم ساندرز این حزب نامزدی.

“من فکر می کنم آنچه در آن می تواند دموکرات ها در حال درمان برنی ساندرز بسیار ناعادلانه. و آن را به من تلفن های موبایل مانند یک نشت از آدام شیف چرا که آنها نمی خواهند برنی ساندرز به نمایندگی از آنها,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این برای تلفن های موبایل مانند آن را ’16 همه را دوباره و دوباره برای برنی ساندرز. و او به دست آورد او تا به حال یک پیروزی بزرگ روز گذشته است. اما شما می دانید چه چیزی اتفاق می افتد شما می توانید با دست خط بر روی دیوار, ” او اضافه شده است.

تهمت نیز نظرات نشان می دهد مگوایر بود را رد کرد و بر او خشم خود را در مورد روسیه جلسه. “او بسیار خوب ، زمان خود آمد تا او مجبور به ترک در مارس 11,’ او گفت: با اشاره به مگوایر اقدام وضعیت به عنوان مدیر اطلاعات ملی.

در مورد خواسته ها و افکار در یک پتانسیل عفو دیرین مشاور راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: داوران آلوده شد – با اشاره به داور بود که او توییتی در مورد این پرونده و فرار به عنوان یک دموکرات برای کنگره در سال 2012.

“من دیده ام بسیار غم انگیز چیزی که با توجه به راجر سنگ,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. ‘شما باید یک داور که بدیهی است آلوده.’

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im