مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می تواند تنزل رتبه فدرال رزرو صندلی پاول خطر بیشتر آشفتگی بازار

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او تا به حال قدرت برای حذف یا تنزل رتبه جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی تمدید طولانی مدت تهدید علیه بانک مرکزی این کشور رهبر در یک زمان هنگامی که آن را می تواند بیشتر roil بازارهای فرار.

آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید که برکناری آقای پاول بود نه خود طرح فعلی اما که او “شاد با تغذیه” به خاطر آن بود که “زیر” و “ما باید منجر شود.” او گفت که او تا به حال حق به حذف آقای پاول به عنوان صندلی “قرار داده و او را در یک موقعیت به طور منظم قرار داده و شخص دیگری مسئول” اما افزود: “من ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری در آن است.”

در حالی که این یک آشنا تهدید از یک رئیس جمهور است که به طور مستمر مورد ضرب و شتم آقای پاول از آن ساخته شده بود در میان نگرانی رو به رشد است که گسترش coronavirus می تواند نکته ایالات متحده آمریکا به رکود اقتصادی است.

صرف تذکر است که آقای تهمت می تواند آتش آقای پاول و یا تنزل رتبه او را به یک تغذیه فرماندار خطرات بیشتر بی ثبات کردن بازار با نگرانی سرمایه گذاران که در حال حاضر فرسایش بیش اقتصادی خرید اینترنتی از تعطیل کردن کسب و کار قرنطینه کارگران و فعالیت محدود.

سرمایه گذاران به دنبال شده است به بانک فدرال برای کمک به مهار اقتصادی خرید اینترنتی و آقای پاول led همکاران خود را در کاهش نرخ بهره توسط نیم درصد در یکی از قدیمیترین جهانی بانک مرکزی در پاسخ به coronavirus. فدرال رزرو نیز فعال شده است در تسکین دهنده نظم بازار طی هفته گذشته.

“اگر او برداشته جروم پاول آن خواهد بود بسیار بی ثبات به بازار” گفت: Ernie Tedeschi, سیاست, اقتصاددان در Evercore ISI در واشنگتن است. “بازار تراست جروم پاول به آنچه که سیاست های پولی می تواند انجام دهد. جروم پاول آن می شود.”

به عنوان coronavirus موارد کوه جهان upending زنجیره تامین لغو سفر برنامه تخلیه رستوران ها و بسته شدن دفاتر تحلیلگران مدادکاری در به طور فزاینده ای شدید اقتصادی. برخی از در حال حاضر انتظار می رود ایالات متحده به سقوط به یک رکود اقتصادی در این سال است.

که باعث چشمگیر فروش در سهام و حرکت در سراسر شرکت های بزرگ و دولت مرکزی. فدرال رزرو بوده است مداخله برای حفظ سیستم مالی عملکرد هموار.

بانک مرکزی سیاست-تنظیم کمیته در دیدار این هفته در واشنگتن است و به طور گسترده ای انتظار می رود به کاهش نرخ بهره — شاید نزدیک به صفر — در و یا قبل از آن جمع آوری است. آن را نیز می تواند تمدید خرید اوراق قرضه و یا رول از دیگر برنامه های اضطراری به منظور ایجاد ثبات در عملکرد داخلی از بازارهای مالی اقتصاددانان انتظار دارند.

آقای ترامپ احتمالا ندارد اختیارات قانونی به آتش آقای پاول که او نامزد دریافت جایزه در سال 2017, اما کسانی که به تایید کنگره است. کمتر مشخص است که آیا رئیس جمهور می تواند تنزل رتبه او, اما اگر او سعی کرد که کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو — که مجموعه نرخ بهره — هنوز هم می تواند انتخاب آقای پاول به عنوان رهبر آن ارائه هر صندلی جدید اکثرا بی ربط.

این اولین بار نیست که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است پخش این ایده از بین بردن دست خود را-انتخاب تغذیه صندلی. در دسامبر سال 2018 پس از فدرال رزرو افزایش نرخ رئیس جمهور به صورت خصوصی صحبت در مورد اخراج آقای پاول گفتن مشاوران که فدرال رزرو صندلی خواهد “مرا به هوور” یک مرجع به افسردگی دوران پرزیدنت هربرت هوور. این اظهارات باعث وحشت در وال استریت.

میک Mulvaney که اخیرا نام اقدام کاخ سفید رئیس ستاد گفت: در آن مصاحبه تلویزیونی که آقای ترامپ “در حال حاضر متوجه او نیست و باید قدرت به آتش” فدرال رزرو صندلی.

این زمان در اطراف آقای Tedeschi گفت که او شک رئیس جمهور خواهد سعی کنید به تنزل رتبه آقای پاول بود و احتمالا فقط در تلاش برای استخوان فک بانک مرکزی پیش از آن جلسه این هفته است.

“من فکر می کنم مردم به آن استفاده می شود, در این نقطه,” او گفت:. “اما آن را احتمالا کمک نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im