مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus همه گیر می تواند در یک رکود اقتصادی

واشنگتن — به عنوان بسیاری از ملت رفت و به lockdown mode رئیس جمهور تهمت وعده داده شده یک ماه طولانی تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که او به نام “نامرئی دشمن” با یک شخص ظرفیت به سلامت و کشتن. این یک استارک خروج از رئيس جمهور در اظهارات اولیه در شیوع بیماری که ویروس بود بدتر از شایع آنفولانزا و خواهد برود به خودی خود.

پرسید که آیا این کشور به عنوان یک رکود اقتصادی رئیس جمهور گفت: “ممکن است” اگر چه او همچنین گفت که او انتظار می رود برای بهبود اقتصاد به سرعت یک بار بهداشت و درمان اضطراری عبور می کند.

اما که می تواند برخی از زمان در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان در نشست خبری که خبرنگاران نشسته بودند در ردیف مبهوت به نگه داشتن فاصله خود را آماده این کشور برای ماه تلخ اقدامات است. “آنها فکر می کنند اوت آن می تواند در ماه جولای می تواند طولانی تر است که او گفت:” صحبت از آنچه کارشناسان شده بود گفتن او را.

پرسیده شده توسط یک روزنامه نگار آنچه که او شده بود گفتن پسر جوان خود را بارون, رئیس جمهور قرار دادن همه چیز به سادگی: “این بد است. این بد است.”

به این منظور تهمت مقامات دولت هستند خواستار تشدید پاسخ به دو هفته گذشته. در صورتی که رعایت اکثریت جمعیت آمریکا, آنها بر این باورند که ایالات متحده می تواند فرار از یک فاجعه شبیه به یکی از در حال حاضر اتفاق می افتند در ایتالیا و کشورهای دیگر.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. به نام او برای مردم به جمع آوری در گروه های بیشتر از 10 خواسته برای همه تحصیل را در خانه و به صورت غیر سفر ضروری محدود شود.

کسانی که توصیه های بخشی از دستورالعمل جدید صادر شده در روز دوشنبه در کاخ سفید “15 روز به سرعت گسترش یافته است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری در روز دوشنبه. (اوان Vucci/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن که دارای پاسخ خود را به کروناویروس در “10,” فاصله خود را از اظهارات فاکس نیوز با نزدیک خود را متحد تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا که به خواست آمریکایی به سرپرستی رستوران. باعث سوال از یک خبرنگار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که نظرات “عوارض جانبی به چه حرفه ای می گویند.”

و واقعا کارهایی حرکت او ستایش اعضای رسانه ها كه در گذشته تمسخر به عنوان “دشمنان مردم است.” در حال حاضر او و دیگران آنها را به عنوان ضروری پیامآوران بهداشت عمومی دستورات.

“من فکر می کنم بسیاری از رسانه ها واقع شده است بسیار عادلانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم مردم در حال کشیدن هم در این است. من واقعا فکر می کنم رسانه ها شده است بسیار عادلانه است.”

آن بود که رئيس جمهور در چهارمین روز متوالی صحبت از کاخ سفید در یک نشانه جدی دولت این است که در حال حاضر مصرف این بیماری همه گیر است که بیمار 4200 و کشته شدن بیش از 70 آمریکایی است. مقامات بهداشت عمومی در حال مسابقه برای پیاده سازی در سراسر کشور coronavirus تست رژیم است که آهسته به رفتن. یک ماساچوست شرکت در روز دوشنبه آغاز شد بشر آزمون در یک coronavirus واکسن اما آن را به ماه — به احتمال زیاد از یک سال و یا بیشتر کارشناسان پیش بینی کرده اند — قبل از واکسن در دسترس است ،

جوامع باید در پاسخ هدایت مردم به عقب نشینی از تقریبا تمام جنبه های زندگی عمومی است. مدارس بسته در سراسر کشور. قطار اجرا کمتر. کتابخانه ها توقیف. چراغ در برادوی شده اند تاریک است.

گسترش مستند تا به حال قابل پیش بینی اثر سوء بر بازارهای مالی که باز این هفته با یک شیرجه شیب دار. میانگین صنعتی داو جونز که رکورد-تنظیم عملکرد شده است به طور منظم موضوع از مغلوب ساختن پیشی جستن دارای بیش از چند سال گذشته است که در حال حاضر در چند صد امتیاز از آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، شدید اقدامات انجام شده قبلی توسط فدرال رزرو باید تا کنون به حال خود در نظر گرفته شده calmative اثر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که وجود دارد بیشتر نگرانی از داو جونز در دست است. “بازار خواهد شد مراقبت از خود,” او گفت: هنگامی که ویروس خود را شکست داد.

پیروزی بیش از coronavirus, اما ممکن است هنوز بود ماه دور. در حال حاضر برای آزمایش مردم برای عفونت است که مقامات بهداشت عمومی’ هدف اصلی است. دانستن که بیمار است و ساده ترین راه برای جلوگیری از بیماری از گسترش.

مغلوب ساختن پیشی جستن با Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان. (اوان Vucci/AP)

صحبت در دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی معاون وزیر بهداشت برت Giroir که قرار داده شده در شارژ از تست جنبه از coronavirus پاسخ گفت که “ما واقعا در حال ورود به یک مرحله جدید از تست.” او گفت: با آزمایشگاه های خصوصی و تشخیصی شرکت های مشغول به کار در کنسرت حدود 1.9 میلیون آزمون مستقر خواهد شد تا پایان این هفته. مقامات قول داده بود در هفته گذشته که 1.5 میلیون آزمون در دسترس خواهد بود با امروز اما تاخیر باید مانع شد که وعده از اینکه متوجه شدم.

جدید CDC دستورالعمل در نظر گرفته شده برای نگه داشتن این بیماری از گسترش در حالی که آزمایشات در حال تولید و توزیع شده است.

“اگر شما بیمار هستید و مهم نیست که شما هستند لطفا در خانه بمانند,” دکتر گفت: دبورا Birx HIV/AIDS متخصص که خود را بخشی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار. Birx اشاره کرد که افراد جوان که ممکن است تبدیل به بیمار خود می تواند با تصویب این ویروس به آمریکایی های قدیمی تر که می تواند پس از مرگ از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“ما در حال حفاظت از ‘بزرگترین تولید نسل در حال حاضر” Birx گفت. در یک نقطه او اشاره تلاش های او در طول 1980s برای مبارزه با اچ آی وی است. “اپیدمی ایدز حل شد, توسط, جامعه,” او گفت:.

“ما می خواهیم که همان حس جامعه به گرد هم می آیند و ایستادن در برابر این ویروس,” او اضافه شده ، “و اگر همه در امریکا چه می کند, ما برای بیش از 15 روز آینده خواهیم یک تفاوت چشمگیر” در گسترش این بیماری است.

اوان Vucci/AP

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چه تهمت جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی چیست برای آمریکایی ها در خارج از کشور

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • هنگامی که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن و کسی که آن را دریافت خواهد کرد ؟

  • ‘360’: است, آموزش آنلاین, آینده آموزش عالی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de