مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها #FireFauci برچسب عنوان او بازدید در پشت سر CDC


مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها #FireFauci و می گوید که او ممنوع چین پرواز طولانی قبل از مردم صحبت کرد تا به عنوان بالا immunologist گفت: مشاوره برای خاموش ما را در ماه فوریه نادیده گرفته شد اما می ام و زندگی را نجات داد

  • ملت immunologist Dr Anthony Fauci گفت: صبح روز یکشنبه که بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قفل کردن ملت هر چه زودتر
  • ‘وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را به عقب پس از آن,’ Fauci گفت:
  • مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن دستورالعمل های اجتماعی فاصله و قفل شده است و ما در اواسط ماه مارس
  • گزارش وجود دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن اما می دانستم که در مورد تهدید از coronavirus طولانی قبل از او تعطیل کشور
  • یکشنبه شب با مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حفاری در Fauci توسط retweeting #FireFauci
  • رئیس جمهور نه تنها بازتوییت در توییتر اما او خود توضیح: ‘متاسفانه خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد’
  • اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به مردم نهفته COVID

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمار در Dr Anthony Fauci یکشنبه شب توسط retweeting این #FireFauci برچسب و ادعا کرد که او ممنوع پرواز از چین, طولانی قبل از مردم صحبت کرد تا فقط چند ساعت پس از برتر کشور immunologist گفت: پیشنهاد خود را برای ما تعطیل در ماه فوریه نادیده گرفته شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پست از سابق کنگره و نامزد دیانا لورن نوشت که: ‘Fauci در حال حاضر گفت که تا به حال تهمت گوش به کارشناسان پزشکی قبل از او می تواند ذخیره کرده اید را بیشتر زندگی می کند.

‘Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده و هیچ تهدیدی برای آمریکا ، زمان به #FireFauci.’

رئیس جمهور نه تنها ترجمه لورن, صدای جیر جیر, اما او نظر خود: ‘متاسفانه خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.’

در پایین حرکت به صورت تصویری

President Donald Trump hit out at at Dr Anthony Fauci by retweeting the #FireFauci hashtag (pictured) Sunday night, just hours after the nation's top immunologist said he received a lot of pushback for recommending a United States shutdown in February

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمار در در Dr Anthony Fauci توسط retweeting این #FireFauci هشتگ (تصویر) یکشنبه شب فقط چند ساعت پس از برتر کشور immunologist گفت: او موفق به دریافت تعداد زیادی از پوش بک برای معرفی یک ایالات متحده shutdown در ماه فوریه

Dr Anthony Fauci

Donald Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن (راست) آشکار حفاری در Fauci (سمت چپ) آمد و تنها چند ساعت پس از دکتر پیشنهاد کرد صبح روز یکشنبه که بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده و اگر تهمت بود آغاز coronavirus خاموش شدن زودتر از اواسط ماه مارس

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وزیر بهداشت الکس آذر و تجارت مشاور پیتر ناوارو را هشدار نمی دهند او در مورد کوروناویروس قبل از چین پرواز ممنوع

در یک سری از توییت یکشنبه شب رئیس جمهور به نام چند نفر از جمله دکتر Anthony Fauci و آذر دو مقامات بالا که می گویند آنها هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ویروس چندین هفته قبل از دولت او قرار داده و از دستورالعمل های اجتماعی فاصله در اواسط ماه مارس.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان نیویورک تایمز برای یک قطعه منتشر شده در این روزنامه در روز شنبه مدعی شد که رئیس جمهور بارها و بارها بازی کردن جدیت ویروس و هشدار داده شده بود در مورد قدر از ویروس چندین بار با مقامات کاخ سفید.

او سپس ادعا کرد که آذر گفت: او هیچ چیز تا پس از ممنوعیت پرواز از چین است.

کلمه ویروس گنجانده شد در چندین رئیس جمهور هوش جلسات اما تهمت نیست به طور کامل در جریان این تهدید تا آذر به نام با یک به روز رسانی در تاریخ 18 ژانویه در حالی که رئیس جمهور بود در خصوصی Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش زیادی را صرف گفتگو مایل به بحث در مورد vaping; او با توجه به سیاست جدید محدود کردن استفاده از آن.

که در آن زمان رئیس جمهور بود و همچنین بنا به گزارش ها بیشتر نگران خود را پس از آن-در جریان استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به ناوارو در یکشنبه شب صدای جیر جیر. اخیرا نشان داد که ناوارو صادر اول خود را تیره و تار هشدار در یادداشت مورخ ژانویه 29 – تنها چند روز پس از اولین COVID-19 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

رئیس جمهور قبلا ادعا کرد که او نمی دریافت یک یادداشت از ناوارو در آن زمان است.

در ماه ژانویه تهمت بود علنا کم اهمیت جلوه دادن خطر که ویروس های مطرح شده به آمریکایی ها – هر چند هفته بعد او ادعا که هیچ کس نمی تواند پیش بینی خرابی های امروز دیده می شود.

ناوارو گذراند دوم یادداشت حدود یک ماه بعد در فوریه 23, که در آن او هشدار داده است که به عنوان بسیاری از دو میلیون آمریکایی می تواند مرگ ناشی از این ویروس به عنوان آن را محکم گرفتن آن بر روی کشور است.

در دوم جیر تهمت ناودان نیویورک تایمز برای یک قطعه منتشر شده در این روزنامه در روز شنبه که ادعا می کند که رئیس جمهور بارها و بارها بازی کردن جدیت ویروس و هشدار داده شده بود در مورد آن چندین بار با مقامات کاخ سفید.

‘به @nytimes داستان جعلی است, درست مثل “کاغذ” است. من انتقاد برای حرکت با سرعتی بیش از حد زمانی که من صادر چین ممنوعیت طولانی قبل از دیگران می خواست به انجام این کار’ مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور سپس نوشت: “@SecAzar به من گفت که هیچ چیز تا بعد و پیتر ناوارو یادداشت شد همان Ban (نگاه کنید به اظهارات خود را). خبر جعلی!’ رئیس جمهور اضافه شده است.

او همچنین گفت که پیتر ناوارو را یادداشت شد همان Ban (نگاه کنید به اظهارات خود را). خبر جعلی!’

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به ژانویه 29 یادداشت از مقامات ارشد کاخ سفید مشاور ناوارو که به دقت پیش بینی برخی از چالش های مواجه شده توسط ما از آنچه که تبدیل به یک بیماری همه گیر هر چند او به سختی برای اولین بار به صدای زنگ.

در ژانویه 30, سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در حالی که تهمت برگزار شد بسته بندی شده, کمپین تجمع در آیووا.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع ورود به آمریکا توسط اتباع خارجی که به چین سفر کرده در گذشته 14 روز به استثنای اعضای خانواده از شهروندان آمریکایی یا مقیم دائم.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدل دهید آن را به عنوان اقدام جسورانه اما در ادامه به صحبت کردن به شدت تهدید. با وجود ممنوعیت نزدیک به 40 ، 000 نفر رسیده اند و در آمریکا پرواز مستقیم از چین از آن تاریخ با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز.

رئیس جمهور حفاری در Fauci آمد تنها چند ساعت پس از دکتر پیشنهاد کرد صبح روز یکشنبه که بیشتر زندگی می تواند ذخیره شده و اگر تهمت بود آغاز coronavirus خاموش شدن زودتر از اواسط ماه مارس.

Fauci گفت بیشتر می تواند انجام شده است که به طور بالقوه کاهش گسترش و کاهش انشعابات از شیوع کروناویروس در آمریکا.

‘بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می توانید زندگی را نجات داد, بدیهی است,’ Fauci سی ان ان گفت دولت از اتحادیه.

‘هیچ کس در حال رفتن به انکار که” او ادامه داد: اما اضافه شده ‘وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را به عقب و سپس”.

چندین گزارش می دهد که مقامات امنیتی گفته کاخ سفید بود که یک ویروس تهدید آینده از چین در اوایل ماه نوامبر نشان می دهد که رئیس جمهور دانست و در مورد کوروناویروس زودتر از او اجازه دهید در.

“شما می دانید, جیک به من گفت: چند بار ما به آن نگاه کنید از یک خالص و سلامت نظر’ Fauci گفته سی ان ان جیک Tapper. “ما یک پیشنهاد است. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را ندارد.’

اما آن چه در آن است ” او ادامه داد. “ما که در آن ما در حال حاضر است.’

Trump also claimed that he was 'criticized for moving too fast when I issued the China Ban, long before most others wanted to do so'

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که او ‘انتقاد برای حرکت با سرعتی بیش از حد زمانی که من صادر چین ممنوعیت طولانی قبل از دیگران می خواست به انجام این کار’

The president said that Alex Azar, the US Secretary of Health and Human Services 'told me nothing until later'

رئیس جمهور گفت که الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی ‘به من گفت که هیچ چیز تا بعد’

در طول یک وظیفه نیروی جلسه در اتاق وضعیت در مارس تهمت پیشنهاد به Fauci که آنها فقط اجازه coronavirus ‘شستن بیش از ما به جای صدور قوی فدرال پاسخ با توجه به یک گزارش از واشنگتن پست.

دو منبع آشنا با این جلسه گفت: این پست که مکالمه اتفاق افتاد همان روز دولت بود و با اضافه کردن ایرلند و انگلستان به آن محدودیت های مسافرتی.

“چرا ما نمی اجازه دهید این شستن بیش از کشور؟’ مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته از Fauci, منابع ادعا.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست شد immunologist چرا یک گله ایمنی’ یک ایده بد بود.

اگر ما در زمان یک گله ایمنی’ رویکرد آن اجازه می دهد coronavirus به رفت و برگشت در سراسر کشور با اعتقاد به این که کسانی که جان سالم به در برده بود ایمنی بدن را به این بیماری است.

‘آقای رئیس جمهور بسیاری از مردم می میرند,’ Fauci گفت: با توجه به این دو نفر در جلسه.

Fauci (right, on CNN's State of the Union) said more could have been done that would have potentially slowed the spread and lessened the ramifications of the coronavirus outbreak in the US

Fauci (راست در سی ان ان دولت از اتحادیه) گفت: بیشتر انجام شده می تواند که به طور بالقوه کاهش گسترش و کاهش انشعابات از شیوع کروناویروس در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران این مسئولیت خود را به کروناویروس ‘تست برنامه ها و دستگاه کامل’

تهمت نیز گفت: فرمانداران در روز یکشنبه که در آن مسئولیت خود را به کروناویروس تست ‘کامل’ پس از چند متحده شکایت کرده است که کیت ارائه شده توسط کاخ سفید بودند که توانایی جهش به طور مداوم.

‘فرمانداران خود را دریافت متحده تست برنامه ها و دستگاه کامل,’ تهمت دستور داد در یک صدای جیر جیر. ‘آماده شود چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. هیچ بهانه ای!

‘دولت فدرال وجود دارد برای کمک به. ما در حال آزمایش بیش از هر کشور در جهان است. همچنین چرخ دنده با ماسک صورت’ او ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات آمده روز پس از اینکه دولت فدرال خریداری سریع coronavirus دستگاه های تست – که قادر به ارائه نتایج در 15 دقیقه به جای روز – و شروع به توزیع آنها در سراسر کشور در هفته گذشته.

هر دولتی به جز آلاسکا داده شد 15 دستگاه بدون در نظر گرفتن جمعیت آن و یا شدت آن شیوع.

اما شور و هیجان در میان فرمانداران که تا به حال مورد تحسین قرار گرفته چشم انداز قادر به اجرای بیش از 3000 تست در هر روز به سرعت از بین می رود پس از مدت کوتاهی ماشین آلات وارد شده است.

سرخوردگی احزاب گفت: این ماشین آلات در واقع بیکار نشسته چرا که آنها داده بودند منابع به اندازه کافی برای استفاده از آنها با بسیاری از ماشین آلات ورود تنها با 120 کارتریج به اندازه کافی برای حدود 100 تست.

تا کنون بیش از 22 ، 000 نفر در ایالات متحده پس از عقد قرارداد coronavirus و وجود بیش از 560,000 موارد که از یکشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب موجب اقتدار خود را در پاسخ به همه گیر ستایش دولت برای قطع سفر از چین در اوایل شیوع.

رئیس جمهور همچنین در ادامه به فشار برای بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به kickstart یک رنج اقتصاد است.

بیکاری در سطح رسیده و تمام زمان بالا به بیش از 15 میلیون جدید برنامه های کاربردی برای مزایای ارسال شد در چند هفته گذشته به عنوان غیر ضروری کسب و کار تعطیل و چندین شرکت از طریق رفت و دور از اخراج.

نیروی کار در ابتدا نورد از 15 روز برنامه ریزی برای جلوگیری از گسترش آن خواهد انجام شده در پایان ماه مارس و اگر آن را توسعه یافته توسط دولت برای 30 روز تا مارس 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای جدید و ایده آل برای این کشور به بازگشایی از مستند در مارس 1, که برخی از کارشناسان ادعا می کنند آن را “بیش از حد به زودی’ به بگویید و کمی خوش بینانه است.

Fauci یک موسسه ملی بهداشت متخصص بیماری های عفونی که در خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او معتقد است وجود دارد می تواند حیات این ویروس در پاییز.

“من نمی خواهم به بدبین فرد – همیشه این احتمال وجود دارد که – به عنوان ما به پاییز آینده و آغاز زود هنگام فصل زمستان که ما می توانید ببینید ارتجاعی,’ Fauci سی ان ان گفت از یک پتانسیل برای ویروس’ شدت به بازگشت در چند ماه بعد از دیدن یک قطره.

دولت را مستند دستورالعمل و چند دولت, احکام بسته اند همه غیر ضروری کسب و کار و فشار افراد تنها به ترک خانه به صورت کاملا ضروری است دلایل مانند خرید مواد غذایی و یا رفتن به دکتر.

There are more than 550,000 confirmed coronavirus cases in the US with 21,715 deaths

وجود دارد بیش از 550 ، 000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده با 21,715 مرگ و میر

این مستند همچنین ممنوع درگیری های اجتماعی از بیش از 10 نفر و در برخی از ایالت ها حتی خوب افراد برای میزبانی چنین رویداد.

Fauci سی ان ان گفت این کشور ممکن است قادر به شروع به سهولت اقامت در خانه اقدامات در ماه آینده گفت: ‘نورد re-entry’ را به اتفاق می افتد و ادعا نیست یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد است.

‘آن را به عنوان یک سوئیچ نور,’ Fauci گفت: Tapper. “این بستگی دارد که در آن شما در کشور است.’

او همچنین اشاره کرد که برای اولین بار از سربازان ارتش آمریکا در موارد وجود داشته است کمتر ICU پذیرش در نیویورک از روز قبل.

‘آن آغاز شده و به نوبه خود گوشه ای’ Fauci اضافه کرد: “این خوشبینی محتاطانه است که ما شاهد هستیم که کاهش”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>