مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر فشار برای وادار کردن شرکت ها به کروناویروس لوازم

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و مشاوران او در حال مقاومت در برابر تماس از دموکرات کنگره و تعدادی از فرمانداران برای استفاده از یک قانون فدرال به بسیج صنعت برای ارائه به شدت مورد نیاز منابع برای کمک به توقف گسترش coronavirus روز پس از رئیس جمهور گفت: او را در نظر بگیرید که با استفاده از قدرت.

دفاع از قانون حفاظت از کمک رئیس جمهور قدرت فوق العاده ای به نیروی آمریکایی در صنایع تولید تجهیزات پزشکی و مواد و تجهیزات است که مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند در حال وخیم کمبود در بیمارستان در سراسر کشور است.

“و آن را می تواند انجام بسیاری از چیزهای خوب اگر ما به آن نیاز دارید” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

اما برخی از آقای تهمت مشاوران بخش خصوصی گفت: آنها در حال پیوستن به دیرینه محافظه کار مخالف دولت بزرگ نمایی است که منعکس کننده دولت در تضاد نمایش از چگونه آن را باید رسیدگی به بحران بر خلاف مدرن جمهور مواجه شده است.

“اول از همه فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار و انجام می دهند بسیاری از این کار” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت در روز پنج شنبه. “دولت فدرال قرار است به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل. شما می دانید ما در حال حمل و نقل کارمند.”

اما وجود دارد یک گروه کر در حال رشد از درخواست از قانونگذاران دموکرات و فرمانداران به استفاده از این قانون به افزایش تولید ماسک های هواکش و سایر لوازم. و جمعه صبح به نظر می رسید مانند آنها ممکن است از طریق گرفتن.

سناتور چاک شومر از رهبر اقلیت سنا صحبت با رئیس جمهور و خواست او را به استناد قانون و با توجه به جاستین سالار سناتور سخنگوی رئیس جمهور “گفت: شومر او خواهد و فریاد زد: به کسی که در دفتر خود را در حال حاضر.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • در نیروی کار جلسه: مرز تعطیلی و هشدار در برابر مهاجرت.
  • نیویورک فرماندار دستور دولت ساکنان به ماندن در خانه و اکثر کسب و کار به نگه داشتن کارگران در خانه.
  • با بحرانی منابع در حال اجرا پایین تهمت می گوید بدون جزئیات است که او با استفاده از فدرال قدرت به سرعت تولید خود را.

وقتی پرسیده شد که در مورد تماس خود را با آقای شومر در جلسه اوایل بعد از ظهر جمعه آقای ترامپ ادعا کرد که پس از استناد به این قانون روز پنج شنبه آغاز شده بود با استفاده از آن زمانی که دولت دستور داد میلیون ها نفر از ماسک ها و لوازم دیگر.

“ما میلیون ها نفر از ماسک است که در آینده و توزیع خواهد شد به کشورهای” آقای ترامپ گفت. “قانون بسیار خوبی برای چیزهایی مثل این.”

رئیس جمهور نگفت که چگونه این بود که متفاوت از دولت قبلی تلاش برای تشویق تولید ماسک در همکاری با شرکت های خصوصی از جمله شرکت Honeywell و 3-M.

شهردار بیل د Blasio از شهر نیویورک در حال صحبت برای بسیاری از دموکرات ها.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک رئیس جمهور است که اساسا انجام چه هربرت هوور را در آغاز افسردگی و به حداقل رساندن خطر و امتناع از استفاده از در دسترس فدرال اقدام و مردم در حال رفتن برای مردن و آنها نباید آنها ندارد و اگر ما می تواند پشتیبانی که ما در حال درخواست برای,” او در مصاحبه با WNYC در روز جمعه.

جمهوری خواهان شده اند آشکارا انتقادی اما برخی از فرمانداران بوده است صریح و روشن در توصیف خود را مشکل در توجه به بخش خصوصی برای تجهیزات پزشکی.

در یک تماس برگزار شد با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مدیریت اضطراری فدرال مقر آژانس در روز پنج شنبه یک گروه از فرمانداران تاکید کرد به او که آنها در تلاش بودند به آدرس متناوب تقاضا برای تجهیزات و لوازم.

در یک نقطه رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem جمهوری خواه از داکوتای جنوبی, رشد نا امید او به عنوان بیان شده به رئیس جمهور و اعضای نیروی کار است که مقامات دولتی مشغول به کار بود ناموفق خصوصی با تامین کنندگان.

“من نیاز به درک چگونه شما triaging لوازم” خانم Noem گفت. “ما برای دو هفته شد درخواست معرف برای ما بهداشت عمومی آزمایشگاه از C. D. C. تحت فشار قرار دادند که ما به خصوصی تامین کنندگان که نگهداری لغو سفارشات بر ما. و ما را نگه داشته و ساخت درخواست قرار دادن دستورات.”

او افزود: “من نمی خواهم به کمتر از یک اولویت است چرا که ما یک دولت کوچکتر یا کمتر از جمعیت.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او وعده داده است که “هرگز” اتفاق می افتد قبل از اینکه خانم Noem را خط تلفن قطع بود.

دفاع تولید, قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 1950 در آغاز جنگ کره اعطا رئیس جمهور ترومن قدرت برای تحریک تولید آلومینیوم و تیتانیوم و سایر مواد مورد نیاز در زمان جنگ. پس از آن استفاده شده است برای پیشگیری از تروریسم و برای آماده شدن برای بلایای طبیعی است.

قانون را به دولت قدرت را به نادیده گرفتن شرکت قراردادهای موجود و مستقیم منابع به نقاط گرم مانند شهر نیویورک و سیاتل. آن را نیز می تواند کمک به بسیج منابع مالی برای تجهیز نشدن کارخانه refitting داروخانه درایو-throughs به تست سایت و ramping تا تولید نهایی واکسن.

این هفته به عنوان آقای ترامپ اعلام کرد که او با استناد به قانون باید او نیاز به آن را به او ارجاع شده به خود را به عنوان “حس زمان جنگ رئیس جمهور.”

در عین حال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تردید به این نوع اقدامات لازم در زمان جنگ.

نه همه از آقای تهمت مشاوران مشترک شدن در این نظریه که دولت فدرال باید به دست کردن به عنوان امکان پذیر است. برخی از دستیاران خود را باور وجود دارد نیاز به یک تغییر جهت به سمت استفاده از این قانون و پیشنهاد به رئیس جمهور.

به عنوان تهدید از coronavirus بدتر شده و مقامات برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ مقاومت کرده اند تعیین اولویت در حمایت از اجازه دادن به شرکت های خصوصی خود را تعیین کنند نقش یک موضع است که سر در گم آقای تهمت منتقدان اما آن مقامات می گویند که یک دولت رویکرد است که رئیس جمهور مشاوران ترجیح می دهند.

اما افراد آشنا با اقدامات دولت است گفت دولت هنوز در تلاش برای کشف چگونه صنعت زنجیره تامین کار که شرکت می تواند تولید محصولات اضافی و چه نوع یارانه آنها ممکن است نیاز به ارائه.

رئیس جمهور مشاوران می گویند آنها نقش دولت فدرال به عنوان تسهیل کننده به عنوان تولید کننده اصلی و ملی فرماندار. آنها تلاش کرده اند برای تشویق متحده به دریافت آنچه آنها می تواند نشان می دهد وجود خواهد داشت پشتیبانی از دولت فدرال اما این نباید اولین گزینه است. و آنها باید امیدوار بود که شرکت های خصوصی خواهد بود و موجب افزایش تولید توسط رئیس جمهور اظهارات.

“ما در واقع تشویق کرد که با همکاری بخش خصوصی می تواند جلسه بسیاری از این نیاز دارد” گفت: Marc کوتاه, رئیس ستاد معاون رئیس جمهور مایک پنس در گفتگو با خبرنگاران در صبح روز جمعه.

در عمل دولت تلاش کرده است برای استفاده از این ماده به استخوان فک شرکت ها به مصرف اقدام داوطلبانه در حالی که برگزاری بیش از آنها این احتمال که دولت فدرال خواهد دخالت کند.

“رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است دفاع تولید قانون شود و تنها در صورت لزوم و تا کنون داوطلبانه پاسخ از شرکت های خصوصی شده است زیبا” پیتر ناوارو بالای کاخ سفید تجارت, مشاور در مصاحبه ای گفت:. “و ما انتظار داریم که همچنان ادامه دارد.”

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که جنرال موتورز تا به حال ارائه شده خود را به استفاده از فضای کارخانه به تولید هواکش. نوشتن در توییتر تسلا بنیانگذار Elon Musk نیز برای ارائه شرکت خود را به هواکش اگر کمبود وجود دارد.

اما آقای ناوارو اضافه شده است که برخی از کارگزاران شده بود جمع اوری منابع از ماسک در انبارها و تلاش برای فروش آنها را در قیمت های گزاف.

“است که یک دفاع تولید قانون عمل اتفاق می افتد در انتظار” او گفت:. “اگر کسی فکر می کند که آنها در حال رفتن به نشستن بر ضروری و مورد نیاز تامین و سودجوی از این بحران, آنها در حال رفتن برای پاسخ به این نیروی پر از تهمت و دولت.”

به عنوان موارد گزارش شده از این ویروس در ایالات متحده افزایش می یابد, رئیس جمهور, است که شناخته شده برای جذب ورودی از انواع خارج از مشاوران گرفتن مشاوره متضاد. و هجوم بخش خصوصی صدای با دسترسی مستقیم به رئیس جمهور و برترین مشاوران — ویژه او پسر در قانون و مشاور Jared کوشنر — اضافه شده اند رقابت بینش به یک خطر ناک در حال حاضر روند مقامات می گویند.

مایکل طلا کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im