مغلوب ساختن پیشی جستن رد تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به موج تظاهرات برای عدالت نژادی در روز چهارشنبه با چیدن یک مبارزه بر میراث کنفدراسیون بیشتر برافروختن ملت فرهنگ جنگ در زمانی که تنش ها در حال حاضر بالا بعد از کشتن جورج فلوید و گسترده در خیابان تظاهرات علیه خشونت پلیس.

در همان روز که آقای فلوید برادر التماس کرد با کنگره برای مقابله با نژاد پرستی در ایالات متحده آقای ترامپ عموم سیلی پایین پنتاگون برای در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه افسران که در مبارزه علیه این اتحادیه در طول جنگ داخلی. کاخ سفید گفت: رئیس جمهور می خواهم تا آنجا که حاضر به امضای سالانه دفاع مجوز لایحه اگر کنگره سعی کردم به زور دست خود را.

در صحبت کردن از طرف مؤتلفه پایه نام رئیس جمهور موقعیت خود را حتی بیشتر بصورتی پایدار و محکم در برابر حرکت رو به رشد برای تغییر آن پدید آمده پس از آقای فلوید مرگ در بازداشت سفید مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده قتل او تاکید کرد یک قانون نظم و نرم افزار-پیام پلیس جذاب به خود سخت هسته ای پایه و رد شکایت از نژادپرستی نظاممند.

اما او به نظر می رسد به ضمیمه برابر محبوب جزر و مد به عنوان نظر سنجی نشان داد عمومی گسترده ای برای حمایت از معترضان در خیابان ها و نهادهای مختلف در جامعه را درهم برای نشان دادن همبستگی با گسترده تر هدف از تظاهرات. حتی برخی از بخش های زندگی آمریکایی است که آقای ترامپ catered برای شکستن بودند از جهت دیگر.

تنها دو ساعت پس از دفاع از مؤتلفه پایه نام نسکار اعلام کرد که بان کی مون مؤتلفه پرچم از آن مسابقه است. N. F. L. در حال حاضر معکوس, خود را به زانو در آغوش بازیکنان در اعتراض به نژادپرستی.

در کنگره سخنران نانسی پلوسی نامیده می شود برای حذف از 11 مجسمه های باقی مانده از مؤتلفه آمار و ارقام از جمله Jefferson Davis and Robert E. Lee روز پس از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ویرجینیا قول داد برای حذف مجسمه لی از طبقه بنای تاریخی در خیابان ریچموند زمانی مؤتلفه سرمایه است. مشابه دیگر نمادها بودند حذف و در جای دیگر در کشور است.

آقای ترامپ کشیده ساده لوحی دوباره در روز چهارشنبه در اصرار دارد که او انجام داده بیشتر برای آفریقایی-آمریکایی ها از تقریبا هر نوع دیگر رئیس جمهور با اشاره به حمایت و پشتیبانی مالی تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و قوانین به تعمیرات اساسی کیفری صدور حکم است. او دعوت شده در دوربین برای ضبط او در جلسه با نیم دوجین سیاه مشاوران و حامیان, به طور عمده به نظر می رسید به آنها را انعکاس شکایت خود است که او در حال درمان نسبتا توسط رسانه های خبری.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • خرید اینترنتی در حال گسترش است از ادارات پلیس به انتشار و فراتر از آن.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید سیاتل شهردار به ‘خود را به شهر’ از معترضان.
  • ‘آن را متوقف’: جورج فلوید برادر شهادت قبل از کنگره است.

اما رئیس جمهور با بیان هیچ همدردی با ایده تغییر نام 10 پایگاه ارتش که افتخار مؤتلفه ژنرال بودند که خائن به ایالات متحده و مبارزه در برابر نظامی آمریکا برای دفاع از slaveholding جنوبی. در میان آنها فورت براگ در کارولینای شمالی فورت هود در تگزاس و Fort Benning در گرجستان است.

“ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی” آقای ترامپ نوشت: در یک رشته از پیام های توییتر. “بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی. تاریخ ما به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!”

اما رئیس جمهور فوران خشم مقامات ارشد پنتاگون در زمانی که فرمانده کل قوا و بالا رهبران نظامی شده اند برخورد بیش از چگونه به پاسخ به تظاهرات خیابانی.

آقای ترامپ می خواستم به استناد قیام عمل 1807 به ارسال فعال-سربازان وظیفه به شهرستانها را بر غارتگران و تظاهر کنندگان تنها برای اجرا به گرم می شود و در نهایت در مکان مقاومت از وزیر دفاع Mark T. Esper و ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک.

با این شکاف هنوز unhealed آقای Esper و کلی Milley مضطرب بودند برای نشان دادن درک از خشم عمومی آن نیز آشکار خود را در میان کسانی که در یکنواخت. آنها در جلسات روز سه شنبه برای بحث در مورد شکاف در بین آن عمدتا سفید افسر سپاه و متنوع خود را داوطلب خدمت سربازی صفوف که در آن 43 درصد مردم از رنگ.

آقای Esper و کلی Milley مورد بحث در آینده با آنچه که مقامات به نام “طرح جامع” به آدرس پایگاه ارتش نام مؤتلفه نمادها در تاسیسات نظامی و بیگانگی است که بسیاری از اعضای خدمات که مردم رنگ می گویند که آنها آمده اند به احساس می کنید در یک نظامی که در آن بسیاری از رهبران ارشد هستند مردان سفید.

یکی وزارت دفاع رسمی که مانند دیگران اصرار بر گمنامی به بحث در مورد امور داخلی گفت: گفتگو فراتر رفت و فقط پایه نام و مقامات ارشد صحبت در مورد راه هایی برای متحد کردن سفید و سیاه و سفید خدمات اعضا در مورد مسائل است که باید تفرقه شده است.

اما آقای ترامپ رشد ناراحت زمانی که او را دیدم مقالات در مورد امکان تغییر نام پایگاه با توجه به دو مقامات دولت. علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد تشویق رئیس جمهور برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای تغییر نام, مقامات گفت.

آقای ترامپ تصمیم گرفتند برای ایجاد یک نمایش عمومی از overruling پنتاگون و آماده سازی شد برای تقویت خود توییتهایی هنگامی که او آنها ارسال شده است. برنامه ریزی جلسه با Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات شد و با تاخیر حدود 50 دقیقه تا توییتهایی آنلاین رفت و کاخ سفید اعضای هیات دست چاپ از پست ها به خبرنگاران گفت که این جلسه آغاز شد.

از تریبون خانم McEnany گفت: تغییر نام این پایگاه خواهد بود “توهین” به نیروهای نظامی که در خدمت وجود دارد و سپس فرستاده شدند به مناطق جنگی خارج از کشور. “به آنها بگویید که چه چیزی آنها را به سمت چپ بود ذاتا یک نژادپرست موسسه به دلیل نام آن را غیر قابل قبول به رئیس جمهور و به حق تا” او گفت:.

او افزود که آقای تهمت نمی خواهد سازش با قانونگذاران در این زمینه است. “رئیس جمهور نمی خواهد با امضای قانونی که تغییر نام امریکا قلعه,” او گفت:.

تکیه به استدلال خانم McEnany سپس گسترش در نقطه انتقاد HBO حداکثر برای اعلام این هفته که آن را به طور موقت حذف شده “بر باد رفته” از آن فروشگاه بیش از نگرانی در مورد این فیلم romanticization از slaveholding جنوبی.

“جایی که شما رسم خط در اینجا؟” خانم McEnany پرسید.

چیدن یک استدلال که آقای ترامپ ساخته شده است که او پیشنهاد کرد که چهره های مورد احترام مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون و فرانکلین D. روزولت می تواند “پاک شده از تاریخ” بعدی. او سپس آن را در زمان یک گام نشان می دهد که یک بزرگراه توقف کامیون پس از نام معاون سابق رئیس جمهور آمده است. این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می تواند تغییر نام داد چرا که او را برای پذیرش خود او با segregationist قانونگذاران زمانی که او برای اولین بار وارد مجلس سنا شدند و قدرت در دموکراسی پارلمانی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اهل نیویورک که اجتناب خدمات نظامی در طول جنگ ویتنام با استناد به مهمیز استخوان در پای خود تراز وسط قرار دارد خود را بارها و بارها با جنوب مدافعان مؤتلفه میراث مهمترین آنها در طول یک تظاهرات در سال 2017 در Charlottesville, Va., که جذب سفید supremacists و خشونت تبدیل شد.

در میان کسانی که می گویند آن است که زمان برای تغییر پایه نام ژنرال پترائوس David H. بازنشسته ارتش ایران در عراق و افغانستان خدمت کرده است در فورت براگ سه بار.

“طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است به کسی توجه,” او نوشت: در اقیانوس اطلس در روز سه شنبه. “در حال حاضر دیر است, لحظه ای برای ما به پرداخت چنین توجه است.”

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Paul D. ایتون یکی دیگر از افسر بازنشسته و فرمانده سابق در Fort Benning انتقاد آقای ترامپ برای امتناع خود را به در نظر گرفتن تغییر نام. “به جای حرکت این ملت بیشتر به دور از نژاد پرستی نهادینه شده او معتقد است ما باید چسبیده به آن و میراث خود را با نگه داشتن نام نژادپرستانه خائن روی دروازه ما پایگاه نظامی” آقای ایتون گفت.

تماس با خانم پلوسی دموکرات از کالیفرنیا به حذف باقی مانده مؤتلفه مجسمه از کنگره را مجبور خواهد کرد تا قانونگذاران در نظر گرفتن خانه خود را.

“در حالی که به اعتقاد من ضروری است که ما هرگز فراموش نکنید که ما تاریخچه مبادا ما آن را تکرار من نیز بر این باورند که وجود دارد هیچ جایی برای جشن خشونت تعصب از مردان کنفدراسیون در سالن های مقدس از کنگره ایالات متحده و یا در مکان های افتخار در سراسر کشور” خانم پلوسی در نامه ای نوشت به بالا قانونگذاران در کمیته مشترک در کتابخانه است که نظارت مجسمه مجموعه است.

نماینده Zoe Lofgren کالیفرنیا نماینده دموکرات کمیته بلافاصله تایید خانم پلوسی را پیشنهاد کرد و گفت در بیانیه ای اعلام کرد که مقامات “باید مصلحت حذف این نمادها از ظلم و ستم و تعصب از سالن های کنگره”. سناتور روی بلانت از میسوری بالا جمهوریخواه در پانل نظر نیست.

در طول اولین دوره تصدی به عنوان سخنران از 2007 تا 2011, خانم پلوسی نظارت جابجایی لی مجسمه از یک موقعیت ممتاز در ملی مجسمه سازی سالن به کنگره را crypt. کنگره اجازه متحده به ارائه دو مجسمه برای نمایش در کنگره آمریکا پس از سال 1864 و در سال 2000 به تصویب قانون جدید که اجازه می دهد متحده به مبادله یک مجسمه است.

اما اگر آقای ترامپ ممکن است دیدن لی رقم در کنگره اگر بلندگو طرح توجیهی تایید شده است او را پیدا خواهد کرد یکی دیگر از شباهت های مؤتلفه عمومی در روز شنبه زمانی که او بازدید از ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت به تحویل شروع آدرس.

لی وست پوینت فارغ التحصیل و بعد از آن سرپرست است و افتخار در سراسر آکادمی. نام او زینت دروازه یک جاده و یک سربازخانه شمارش نیست پرتره از او حلق آویز بر روی دیوار.

امیلی کوکران و اریک اشمیت کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>