مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد چشم انداز لغو مستند دانستن مردم را آلوده


‘تصمیم گیری های دشوار پیش رو”: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد چشم انداز لغو مستند دانستن مردم را آلوده چرا که “ما نمی توانیم این را دوست دارند” و “درمان نمی تواند بدتر از این بیماری’

  • رئیس جمهور سخنان خود را در طول جلسه توجیهی روزانه شنبه افزایش چشم انداز بازگشایی کسب و کار به زودی
  • “ما باید برای بازگشت به کار. ما نمی خواهید به انجام این کار برای ماه ها و ماه ها و ماه’ او گفت:
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ” در یک نقطه خاص از برخی سخت گیری در حال رفتن به باید در نظر مستند
  • او همچنین گفت: بنا به گزارش NFL کمیسر راجر Goodell که فوتبال فصل هنوز شروع در ماه سپتامبر در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه به عنوان رئیس جمهور ادعا کرد ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره’
  • اما Dr Birx هشدار داد برای جلوگیری از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه مگر اینکه ضروری است برای دو هفته
  • موارد COVID-19 افزایش یافته است توسط بیش از 100 ، 000 در سه روز گذشته; مرگ و میر در صدر 8,500
  • ‘این خواهد بود که احتمالا سخت ترین هفته. وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ’, مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده است و چشم انداز بلند کردن coronavirus مستندات در سراسر ایالات متحده استدلال ملت ایران را نمی توان نابود شده’ و ‘ما باید به عقب بر گردیم به کار’.

رئیس جمهور سخنان خود را در طول جلسه توجیهی روزانه شنبه افزایش چشم انداز بازگشایی کسب و کار و خدمات دانستن مردم را آلوده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما باید برای بازگشت به کار. ما نمی خواهید به انجام این کار برای ماه ها و ماه ها و ماه ها.’

رئیس جمهور گفت: بازگشایی خواهد شد یک تصمیم بزرگ’. او قبلا استدلال ‘درمان نمی تواند بدتر از این مشکل است.’

صحبت شنبه تهمت افزود: ‘کاهش کار می کند اما باز هم ما در حال رفتن به از بین بردن کشور ما است. ما به عقب بر گردیم. چون شما می دانید در یک نقطه خاص شما از دست دادن بیشتر مردم این راه را از طریق تمام مشکلات ناشی از شما خواهد شد با آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر است.

‘ما رفت و اضافی این دوره از زمان, اما من آن را گفت: از آغاز درمان نمی شود و بدتر از مشکل خود را. در یک نقطه خاص از برخی سخت گیری در حال رفتن به باید ساخته شده است.’

President Donald Trump answers questions in the press briefing room with members of the White House Coronavirus Task Force on April 4. The president has raised the prospect of lifting coronavirus lockdowns across the United States

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سوالات در نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در مارس 4. رئيس جمهور مطرح شده است و چشم انداز بلند کردن coronavirus مستندات در سراسر ایالات متحده

Bodies are seen inside a makeshift morgue outside Wyckoff Hospital in Brooklyn, NYC on Saturday. Confirmed cases of COVID-19 in the US have increased by more than 100,000 in the past three days as the death toll topped 8,500 on Saturday.

بدن دیده می شود در داخل یک سردخانه موقت در خارج ویکاف بیمارستان در بروکلین نیویورک در روز شنبه. تایید موارد COVID-19 در آمریکا از افزایش بیش از 100,000 در سه روز گذشته به عنوان تلفات در صدر 8,500 در روز شنبه.

The country set a grim global record on Saturday with the number of deaths from coronavirus leaping by 1,497 in just one day

کشور مجموعه ترسناک جهانی رکورد در روز شنبه با تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس جهش توسط 1,497 فقط در یک روز

As the nation looks on in despair, other states are fast on track to become the new deadly hotspots

به عنوان ملت به نظر می رسد در ناامیدی کشورهای دیگر به سرعت در مسیر تبدیل شدن به جدید مرگبار نقاط

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گزارش گفته NFL کمیسر راجر Goodell که فوتبال فصل هنوز شروع در ماه سپتامبر در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه به عنوان رئیس جمهور ادعا کرد ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره’.

رئیس جمهور بعد توییتی یک وعده به بازیکنان لیگ برتر است که آنها را به عقب در میدان بیس بال به زودی گفتن آنها را به قطع در آن وجود دارد’ پس از لیگ متوقف شد در ماه مارس ،

تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده افزایش یافته است توسط بیش از 100 ، 000 در سه روز گذشته به عنوان تلفات در صدر 8,500 در روز شنبه.

شهر نیویورک همچنان کانون کشور شیوع آن حداقل 2,624 مردم از دست داده اند زندگی خود را.

کشور مجموعه ترسناک جهانی رکورد در روز شنبه با تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس جهش توسط 1,497 فقط در یک روز.

آمریکا’ کانون برای شیوع است و در عین حال برای رسیدن به آن ‘راس’ اما آن بیمارستان و morgues در نزدیکی شکستن نقطه در حال حاضر.

ما باید برای بازگشت به کار. ما نمی خواهید به انجام این کار برای سال و ماه و سال.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه

رئیس جمهور هشدار داد شنبه از ‘سخت ترین زمان,’ گفتن به خبرنگاران گفت: ‘این خواهد بود که احتمالا سخت ترین هفته. وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه اما خیلی کمتر مرگ اگر این کار انجام نمی شود.’

تهمت بود در اصل می خواستم برای باز کردن این کشور توسط, عید پاک, اما روز یکشنبه تصمیم به نگه داشتن فدرال اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های در محل از طریق پایان ماه آوریل است.

در بالای ذهن خود را به حال شده است که آیا ‘درمان’ – بسته شدن تمام غیر ضروری شرکت های آمریکایی – بدتر از خود بیماری.

او هنوز هم کشتی با این انتخاب در طول چهار جلسه.

‘این کشور طراحی نشده بود بسته شود” او گله و شکایت از تریبون.

An empty Harlem on Saturday as residents remain under lockdowncontinues to be the epicenter of the nation's outbreak where 2,624 people have lost their lives.

خالی هارلم در روز شنبه به عنوان ساکنان باقی می ماند تحت مستند. شهر نیویورک همچنان کانون کشور شیوع آن 2,624 مردم جان خود را از دست

A virtually empty 42nd street in Manhattan on Saturday amid the coronavirus pandemic

تقریبا خالی 42nd street در منهتن در روز شنبه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

Donald Trump has raised the prospect of lifting coronavirus lockdowns across the United States, arguing the nation 'cant go on like this'. A mostly empty Grand Central Station in New York City is pictured Thursday

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده است و چشم انداز بلند کردن coronavirus مستندات در سراسر ایالات متحده استدلال ملت ‘در مثل این”. عمدتا خالی Grand Central Station در شهر نیویورک است که در تصویر پنج شنبه

در ظهر روز شنبه تهمت ملاقات با تمام لیگ های ورزشی در کمیسیون.

ESPN گزارش داد که او در تماس است که او پیش بینی کرد NFL فصل خواهد لگد کردن در زمان.

در این جلسه او حاضر به دادن یک زمانی ابراز مخالفت با او گفت اوت.

“من می خواهم طرفداران در عرصه” او گفت:. “هر زمان که ما آماده هستیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.’

رئیس جمهور سپس آن را پیش بینی خواهد بود زودتر از بعد.

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به ضرب گلوله به یک رکورد 6.6 میلیون – به عنوان اخراج افزایش در میان coronavirus همه گیر و ایالات تر اجرا stay-at-home سفارشات.

ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به 6.65 میلیون در هفته پایان مارس 28 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت کار در روز پنج شنبه.

تعدادی از اولین برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری دو برابر رکورد قبلی 3.3 میلیون ادعاهای جدید برای ثبت این هفته پایان مارس 21.

این بدان معنی است که حدود 10 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده و در زمینه بیکاری در این دو هفته که coronavirus آغاز شده به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

About 90 percent of Americans are now under some form of lockdown - up from less than 50 percent just a few weeks ago.

حدود 90 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تحت نوعی از مستند تا از کمتر از 50 درصد فقط چند هفته پیش.

Confirmed cases of COVID-19 in the United States have increased by more than 100,000 in the past three days

تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده افزایش یافته است توسط بیش از 100 ، 000 در سه روز گذشته

Confirmed cases of COVID-19 in the United States have increased by more than 100,000 in the past three days

تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده افزایش یافته است توسط بیش از 100 ، 000 در سه روز گذشته

حدود 90 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تحت نوعی از مستند تا از کمتر از 50 درصد فقط چند هفته پیش.

این جلسه روز شنبه توسط coronavirus اعضای گروه ضربت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس – که به یاد خبرنگاران گفت که یکی از مرگبارترین هفته از شیوع کروناویروس خواهد بود مسیحی هفته مقدس در سرب تا به عید پاک.

دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci نیز در دست که بود دکتر استفان هان غذا و دارو.

Dr Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد برای جلوگیری از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه مگر اینکه ضروری است برای دو هفته آینده برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

مشاوره کارگردانی شد به طور عمده در ساکنان پنسیلوانیا, کلرادو و واشنگتن که هنوز هم تنها در حرکت صعودی شیوع منحنی معنی آن ضروری است که مردم در خانه باقی می ماند و عمل اجتماعی فاصله در حال حاضر به کاهش ویروس’ تاثیر است.

Fauci, گرفتن روی سکو در اوایل این جلسه گفت که پزشکان دیده می شود که سیاست های اجتماعی فاصله را بررسی کرده و به در کند کردن روند گسترش ویروس.

‘من می خواهم به واقع فقط درخواست می کنم … به عنوان جدی و به عنوان مشکل این است آنچه که ما در حال انجام است که ساخت یک تفاوت’ Fauci گفت.

A medic of the Elmhurst Hospital Center medical team reacts after stepping outside of the emergency room, Saturday

یک طبیب از المهرست بیمارستان مرکز پزشکی تیم واکنش نشان می دهد پس از پله در خارج از اتاق اورژانس شنبه

Nurses pictured outside the Wyckoff Heights Medical Center in Brooklyn on Saturday

پرستاران تصویر خارج از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در بروکلین در روز شنبه

به عنوان ملت به نظر می رسد در ناامیدی کشورهای دیگر به سرعت در مسیر تبدیل شدن به جدید مرگبار نقاط.

میشیگان در حال حاضر بیشتر موارد از کالیفرنیا با 12,744 در میشیگان و 12,603 در کالیفرنیا است. در خارج از شهر نیویورک و دیترویت مترو منطقه با کمترین تلفات با 223 مرده در شهرستان Wayne.

لوئیزیانا تبدیل به یک نگرانی کلیدی آن را به عنوان گزارش یک پرش در مرگ و میر به 409 در روز شنبه.

به دولت های خلیج فارس و بزرگترین شهر نیواورلئان که در آن مردی Gras جشن در اواخر فوریه اعتقاد به کمک به گسترش این ویروس قبل از اجتماعی فاصله سفارشات تحمیل شده بود تبدیل به یک نقطه کانونی بحران بهداشت و درمان.

بیماران در نیواورلئان در حال مرگ هستند دو برابر نرخ سرانه به عنوان در نیویورک است.

فرماندار لوئیزیانا جان ادواردز گفت: او در صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز شنبه – و که او وعده داده شده اضافی 200 هواکش از ملی ذخایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im