مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش جدید در اعتراض به حکم خود اظهارنامه مالیاتی

روز پس از دادگاه عالی ایالات متحده تحویل داده و یک شکست به رئیس جمهور تهمت پاکسازی راه را برای دادستان منطقه منهتن خود به دنبال اظهارنامه مالیاتی وکلای او در چهار شنبه تمدید تلاش خود را برای جلوگیری و یا حداقل محدود کردن دسترسی به سوابق.

آقای تهمت وکلا در نامه ای به قاضی فدرال در منهتن که در اصل به ریاست این مورد گفت: برنامه ریزی برای آنها استدلال می کنند که دادستان منطقه احضاریه بود بیش از حد گسترده و با انگیزه های سیاسی.

اخیر تصمیم دیوان عالی کشور زده رئیس جمهور قبلی استدلال که او نمی تواند با عنوان جرم جنایی مورد بررسی قرار گرفت. در تشکیل پرونده جدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا اشاره کرد که این تصمیم به او اجازه افزایش اعتراض دیگر: که حکم “است که با انگیزه های تمایل به آزار و اذیت و یا انجام شده است در ایمان بد” است و آن را مانع خود را در قانون اساسی وظایف.

رئیس جمهور و دادستان منطقه کوروش R. ونس جونیور یک دموکرات قفل شده در یک نبرد بیش پرونده برای تقریبا یک سال.

دادستان منطقه با صدور احضاریه برای رئیس جمهور شرکت حسابداری در ماه اوت گذشته به دنبال هشت سال از خود شرکتی و شخصی اظهارنامه مالیاتی به عنوان بخشی از تحقیقات به صدا در نیاوردن پول پرداخت شده برای یک فرد بالغ بازیگر فیلم, که گفت که او تا به حال یک امر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است این امر است.

آقای ترامپ جنگیدند درخواست برای پرونده های مالی خود را با این استدلال که رئیس جمهور نشسته بود و ایمنی از یک دولت تحقیقات جنایی.

در روز پنج شنبه دادگاه عالی رد استدلال خود را توسط یک 7-تا-2 رای, اما آن را به سمت چپ باز احتمال این که او می تواند بالا بردن اعتراض به آقای ونس را احضاریه در دادگاه پایین تر است.

سراسیمگی قانونی فعالیت بیش از چگونه به سرعت آقای ونس را دادستان قادر خواهد بود برای به دست آوردن دسترسی به تمام یا بعضی از سوابق و تا چه حد آقای تهمت می تواند آنها را بلوک — پس از پایین-قاضی دادگاه ویکتور ماررو خواسته هر دو طرف را به او اطلاع از اینکه آیا اقدام دیگری مورد نیاز بود در دیوان عالی کشور نقطه عطفی در تصمیم گیری است.

در همان زمان که آقای تهمت وکلا گفت: برنامه ریزی برای آنها استدلال می کنند که حکم باید مسدود شود آقای ونس را گفت قاضی که این موضوع تا به حال تا حد زیادی تصمیم گرفته شده است. دفتر خواستار بازگشت دوستیابی برای سال 2011.

قاضی ماررو تنظیم شده است به برگزاری یک جلسه در روز پنج شنبه برای بحث در مورد یک برنامه برای بیشتر استدلال. او نمی رود نه به حکومت در محاسن هر دو طرف موقعیت در احضاریه خود را.

Michael D. Cohen رئیس جمهور پیشین وکیل پرداخت می شود خانم دانیلز $130,000 به خرید و سکوت او در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و بعد التماس کرد گناه را به فدرال مالی مبارزات انتخاباتی نقض برای نقش خود در آن معامله و دیگری hush-پول پرداخت.

آقای کوهن که در حال گذراندن سه سال حبس در یک زندان فدرال در Otisville, n. y., دخیل رئیس جمهور گفت: در دادگاه است که او در عمل آقای تهمت سفارشات.

پس از دادستان فدرال در نتیجه تحقیقات خود را در سال گذشته آقای ونس شروع بررسی این که آیا ایالت نیویورک قوانین شکسته شده بود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بازپرداخت آقای کوهن. احضاریه صادر شد که بخشی از آن پرس و جو.

در ماه اکتبر قاضی ماررو در 75 صفحه نظر را رد کرد و آقای تهمت استدلال که او مصون از تمام تحقیقات خواستار آن را “منفور به این کشور ساختار دولتی و ارزش های قانون اساسی.”

پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنل به اتفاق آرا تایید حکم رئیس جمهوری به دنبال بررسی در دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im