مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در “بازنده” انواع به عنوان مخالف جمهوری خواه آگهی می شود در زیر پوست خودسیاسی ad انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus همه گیر باعث شده است تا یک رشته از نام angry توییتهایی از رئیس جمهور که در آن او به تمسخر منتقدان خود را به عنوان “بازنده ” نوع”.

در حالی که توییتر مطالب مشترک برای رئیس جمهور این سری دارای عطر و طعم از شخصی کینه. آگهی, نام عزاداری در امریکا تولید شد توسط یک گروه ضد برگ برنده جمهوری خواهان برجسته شرکت تاسیس توسط شوهر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاوران.

آگهی ریف در سابق رئیس جمهور رونالد ریگان کلاسیک 1984 re-election, آگهی, صبح, در امریکا, یک دقیقه تجاری که در آن جوان آمریکایی ازدواج, خرید خانه و بالا بردن پرچم.

در مقابل عزاداری در امریکا نشان می دهد یک زن ضعیف و ناتوان کارخانه بدن چرخ دور در gurney و آمریکایی ها پوشش باران در ماسک احتمالا به کروناویروس آزمون.

جورج کانوی نجیب کمیته صندلی
(@gtconway3d)

عزاداری در امریکا است. https://t.co/3KLPq117tM

4 مه سال 2020

آگهی تولید شد مستقل و گروه های سیاسی شناخته شده به عنوان یک سوپر پک به نام لینکلن پروژه. این گروه تشکیل شده بود ضد برگ برنده جمهوری خواهان و مهمتر جورج T کانوی سوم افرادی که به ارشد کاخ سفید مشاور کلیان کانوی.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

یک گروه از RINO جمهوری خواهان که شکست خورده بد 12 سال پیش پس از آن دوباره 8 سال پیش و پس از آن رو به شدت مورد ضرب و شتم من سیاسی اولین بار 4 سال پیش کپی کرده (بدون تخیل) مفهوم تبلیغ از رونالد ریگان “در آمریکا” انجام همه چیز ممکن است به….

5 مه سال 2020

دولت فدرال در پاسخ به Covid-19 همه گیر شده است به نگهبان در اوایل گزارش به عنوان “یکی از بزرگترین شکست های اساسی حکومت و اساسی رهبری در دوران مدرن”.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

….حتی برای همه بسیاری از خود را شکست. شما ببینید این بازنده انواع اهمیتی نمی دهند در مورد 252 جدید فدرال قضات 2 دیوان عالی کشور یک دژ نظامی حفاظت شده 2nd Amendment بزرگترین تا کنون مالیاتی و مقررات کاهش و خیلی بیشتر. من از استفاده از هر یک از آنها….

5 مه سال 2020

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

….از اوان “McMuffin” McMullin (به من). استیو اشمیت و نی گالوین از دست داده و برای جان مک کین رامنی مدیر کمپین (?) از دست داده و به “O” و جنیفر شاخ پرتاب کردم از نیوهمپشایر حزب جمهوری خواه. آنها همه بازنده اما آبه لینکلن از حزب جمهوری خواه است که همه لبخند!

5 مه سال 2020

اوایل عدم اجازه تست این ویروس به گسترش و تبدیل شدن به شایع از طریق شهرهای آمریکا برای شش هفته. کمبود آزمون ادامه به مانع دولت پاسخ.

با وجود عدم آزمایش و عدم تماس با ردیابی برای جلوگیری از شیوع آینده برخی از کشورهای عمدتا جمهوری خواه کنترل آنهایی که شروع به بازگشایی شده است.

این ویروس گذاشته لخت دیرینه اجتماعی نابرابری در جامعه آمریکا به طور نامتناسبی هدف قرار دادن افراد کم درآمد و مردم از رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de