مغلوب ساختن پیشی جستن ریل علیه آشفته’ دشمنان به عنوان آیووا رالی درگیری با استیضاح محاکمهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل محاکمه خود به یک punchline در روز پنج شنبه به عنوان او برگزار شد یک کمپین تجمع در آیووا پیش از این برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز اعلام کرد: “ما این استیضاح-lite’.”

در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است که ارائه بسیاری از تقسیم صفحه نمایش چند شد دراماتیک تر از این دوگانگی از رئیس جمهور flippantly شلاق جمعیت به دیوانگی در یک بسکتبال آرنا در حالی که قاضی جان رابرتز نظارت حزن انگیز استیضاح محاکمه در سنا مجلسی.

“در حالی که ما با افتخار در ایجاد شغل و کشتن تروریست ها و دموکرات کنگره در حال مصرف حزبی با خشم و با وسواس آشفته جادوگر-شکار جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استخراج بوس و شست حرکات از حامیان در Des Moines. “ما با داشتن احتمالا بهترین سال ما تا به حال در تاریخ کشور ما – و من فقط استیضاح!”

رئیس جمهور خود را گسترش سلاح گسترده ای در ناباوری. “باور می کنید این مردم ؟ من استیضاح. آنها استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن! بهترین معاملات تجاری قوی ترین ارتش من در زمان مراقبت از دامپزشکان – ما رو انتخاب کردم پاسخگویی برای دامپزشکان و پاسخگویی! – ما همه این چیزها و آنها را استیضاح رئیس جمهور.”

او هشدار داد: “در حال حاضر که به کار نمی رود. سازمان دیده بان. فقط تماشا کنید. آنها می خواهند برای خنثی کردن برگه های رای خود را سم, ما دموکراسی و سرنگونی کل سیستم از دولت است. که اتفاق می افتد من می توانم به شما بگویم که. واشنگتن دموکرات ها باید در سه سال گذشته صرف تلاش برای سرنگونی انتخابات است. چرا من نه نگران ؟ من باید نگران بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن mused در اندرو جانسون ریچارد نیکسون و بیل کلینتون impeachments. با استادانه درست شده و حرکات دست او گفت: “آنها می گویند که بسیار تاریک دوره است. این یک دوره مبارک برای ما. واقعا….” جمعیت فوران در کف زدن سوت و شعارهای “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت: “این یک دوره مبارک به دلیل تماس با ما این استیضاح-lite’.” حامیان او فوران در خنده.

این سبک سری کاملا در تضاد با خلق و خوی یک هزار مایل دور در واشنگتن که در آن استیضاح دادگاه زمین با سناتور’ سوالات. رابرتز کاهش یافته است به خواندن یک سوال از سناتور رند پل از کنتاکی که تلاش عمومی را به اتهام نام whistleblower که برای اولین بار جلب توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است.

به عنوان شب عینک سناتور لامار الکساندر متعهد به مسدود کردن شاهدان در دادگاه به این معنی است که روز جمعه رای به انجام این کار است به احتمال زیاد به شکست – توزیع تهمت حیاتی کردند. در سخنرانی پرشوری به اتاق, Adam Schiff, سرب, خانه استیضاح مدیر هشدار داد که درس واترگیت بودند که فراموش شده است. “این است که normalisation از بی قانونی,” او گفت:.
Trump supporters cheer during a live feed outside the rally.

اما در Des Moines, مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در حزب دموکرات از کالیفرنیا jeering: “دیوانه شیف. با تدبیر شیف. او یک بیمار توله سگ. اما شما می دانید آنچه که امروز من آمار بالاترین نظرسنجی شماره از آنجایی که من انتخاب کردم به این دلیل که مردم آمریکا و رک و پوست کنده به مردم سراسر جهان می دانم که این یک جعل است. آنها آن را درک کنند. آنها می دانند که این یک جعل است.”

و پیش نمایش خود همه اما برخی از تبرئه توسط حزب جمهوری خواه اکثریت سنا تحت میچ مک کانل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما باید یک حزب بزرگ حزب جمهوری خواه. آنها می دانند که چه خبر است. آنها می دانند که چه خبر است و آنها در حال رفتن برای درمان ما بسیار منصفانه.

“اما دموکرات ها در حال تلاش برای سرنگونی انتخابات است. ما مطمئن شوید که آنها چهره دیگری شکست خرد کردن – راست? – در سال 2020 است.”

این تجمع که از نزدیک به مرکز آن حدود 7000 ظرفیت نیز یک تلاش آشکار برای منحرف کردن اذهان از مبارزات دموکراتیک حوادث اتفاق می افتد در سراسر دولت است. (خواه قفقاز روز دوشنبه خواهد بود نه رقابتی.)

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کنتراست رکورد خود را با نامزدهای دموکرات. “اگر ما برنده مزارع خود را در حال رفتن به جهنم,” او گفت:. “آیووا نرخ بیکاری رسیده است پایین ترین سطح خود در تاریخ است. که بد نیست که بد نیست. ‘بیایید رای Pocahontas, اجازه دهید برای رای دادن برنی, اجازه دهید برای رای دادن خواب آلود جو – او را در خواب کاهش یافته است.’

“چگونه در مورد اما-Edge-لبه ؟ آنها او را شهردار پیت. شما می دانید چرا ؟ هیچ کس نمی تواند تلفظ نام او.”

سبز قرارداد جدید او هشدار داد “را از بین ببرد ما فوق العاده گاو”. در عجیب و غریب, ریف او افزود: “آنها می خواهند برای کشتن گاو ما. که بدان معنی است که شما بعد.”

تهمت نیز مطرح خود شعارهای نژادپرستانه در مورد مهاجرت غیر قانونی, گفتن تصویب جمعیت: “بسیاری از آنها خوب مردم و همه, که, اما برخی از آنها سنگ سرد متجاوزان و قاتلان و مردم کشورهای خود را نمی خواهم.”

استراحت مورد برای انتخاب مجدد او گفت: “نگاه, شما می دانید که: من می توانم سخنرانی واقعا کوتاه است. همه من باید انجام دهید این است که می گویند, ‘Hello, آیووا, شما هیچ چاره ای: شما باید به رای بدید. در غیر این صورت همه چیز را که شما ساخته شده و در تمام زندگی خود را خواهد رفت. خداحافظی آیووا, یک روز خوب است.’ به جای من کار من تا اینجا OK؟”

جمعیت شوربا آن است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده بودند و به عنوان مردم فیلتر فرانک سیناترا راه من پر از تخلیه آرنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>