تهمت قرار می دهد کوبا پزشکان در خط آتش به گرما تبدیل شده تا در جزیره اقتصادیک پزشکی کوبا برنامه ای است که کمک کرده است تا برخی از جهان فقیرترین جوامع تبدیل شده است و آخرین هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را افزایش تلاش برای فشار هاوانا را متزلزل اقتصاد است.

لقب “کوبا پزشکان” را جشن گرفتند – اگر بحث برانگیز – انسانی ماموریت پزشکی تاسیس شد و بیش از نیم قرن پیش پس از فیدل کاسترو انقلاب در بخشی به افزایش بین المللی کشور را تحت تاثیر قرار.

در حال حاضر فعال در بیش از 60 کشور جهان در این طرح ارائه مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان از بومی آمازون مردم به زاغه نشينان در آفریقا به قربانیان هائیتی در سال 2010 زلزله.

در حال حاضر کار خود را تحت تمدید آتش از طریق ترکیبی از اتهامات به رهبری واشنگتن است که متهم به هاوانا با استفاده از پزشکان به تضعیف دموکراسی نه در ونزوئلا – که میزبان یکی از بزرگترین ماموریت های.

هاوانا نیز متهم شده است – در دعاوی گرفته تا واشنگتن از “بهره برداری” کارکنان پزشکی فرستاده شده در ماموریت. یک گزارش پیشنهاد کار شرایط حقوق کم و اجبار به مبلغ “برده داری مدرن”.

در پاسخ کوبا مقامات و تحلیلگران که باید از نزدیک مورد مطالعه در کار پزشکی, ماموریت, متهم کردن ما با استفاده از این ادعا به عنوان پوشش برای سیاست خود را از خفه کردن اقتصاد کوبا به این امید از آسیب رساندن به جناح چپ رژیم در حالی که هشدار دهنده است که فقیر و بیماران خواهد بود که بزرگترین قربانیان.

با توجه به کوبا وزارت امور خارجه بیش از 600,000 کوبا کادر پزشکی اعم از پزشکان و پرستاران و تکنسین های فرستاده شده اند به بیش از 160 کشور پس از دهه 1960 است.
Hundreds of doctors with backpacks loaded with medications meet in in the Karl Marx theatre in September 2005, in Havana, Cuba.

در حالی که برخی از ده ها ماموریت های ارائه شده رایگان از هزینه توسط هاوانا کشورهای دیگر که در آن پزشکان مستقر هستند پرداخت کوبا برای خدمات پزشکی در آوردن $6.3 میلیارد دلار (£4.8 میلیارد دلار) در سال, هاوانا, بزرگترین منبع ارز خارجی.

آمریکا علیه کوبا پزشکان تشدید کرده است در میان تغییرات سیاسی اخیر در امریکا که منجر به اخراج این ماموریت از چندین کشور از جمله بولیوی و برزیل که در جناح چپ دولت جایگزین شده است توسط جناح راست رژیم نزدیک تراز وسط قرار دارد با تهمت و واشنگتن است.
A man wearing a shirt depicting the US flag walks along a street of Havana, on December 10, 2019.

در خط مقدم از اتهامات است وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, که هر دو به تصویر کشیده استقرار پزشک کوبایی در کشور از ونزوئلا به برزیل و اکوادور به عنوان شوم دخالت در امور خود و تبریک گفت کشورهایی مانند بولیوی – که باید اخراج آنها.

Pompeo شده است و حمایت دیگر مقامات ارشد امریکا و سازمان از جمله معاون وزیر امور خارجه مایکل کوزاک که همچنین ضامندار اخیر ادعا می کند در مورد پزشکان شرایط کار.

“کاسترو رژیم می فرستد تا 50000 کوبا کارکنان پزشکی در خارج از کشور برای کار در شرایط سخت. داستان سوء استفاده وجود دارد. رژیم جیب 75 درصد از پزشکان حقوق و با استفاده از (sic) آنها را به نگه داشتن متحد رژیم در قدرت” Kozak توییتی قبل از کریسمس.

اصلی ما توسعه آژانس USAid نیز وزن در ارائه به صندوق سازمان کمک به افشای جنبه های منفی از این طرح است. آنها را متهم به کوبا از “بهره برداری[ing] آن متخصصان پزشکی … با استفاده از آنها به خرید بین المللی مالی و حمایت سیاسی و حفظ آن مبارزه اقتصادی شناور در حالی که جیب اکثریت این کارگران حقوق و در معرض آنها را به شرایط بد زندگی ثابت نظارت و تهدید کسانی که مایل به ترک ماموریت خود را”.

ادعای اطراف پزشکان شرایط کار شد و سوخت با گزارش سال گذشته توسط NGO زندانیان مدافعان که ادعا می کرد به مصاحبه با بیش از 100 پزشکان اتهامات صورت گرفته توسط گزارشگران سازمان ملل متحد.

منتقدان می گویند واشنگتن علیه پزشکان که شامل تلاش برای متقاعد کردن آنها به نقص است کمی بیش از تلاش برای خفه مقدار خارجی درآمد که آنها را در مقدار است که شخم زده دوباره به کوبا بهداشت و خدمات اجتماعی.

در دسامبر Johana Tablada معاون مدیر آمریکای شمالی در کوبا وزارت امور خارجه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شده بود فشار دولت های آمریکای لاتین برای پایان دادن به حمایت های پزشکی, برنامه های صدمه زدن به بهداشت و درمان در آن کشور است.

“دولت از رئیس جمهور تهمت به عبور از خط قرمز نجابت با در نظر گرفتن روابط خارجی ایالات متحده به سطح نفاق و استانداردهای دوگانه است که هیچ یک از پیشینیان خود را انجام داده اند” Tablada گفت.

در حالی که کوبا پزشکان مورد انتقاد قرار گرفته است در گذشته نه توسط کسانی که می گویند آنها تضعیف کشورهای فقیر توسعه خود سیستم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کنونی ما فشار بر برنامه همزمان با انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را آشکار تعيين معکوس گرم شدن روابط بین آمریکا و کوبا صورت گرفت که در دولت اوباما.
Cuban doctor Ralfis Carbort looks at a map of the world before leaving to help with the devastation caused by Hurricane Idai.

“[در آمریکا] است که با هدف قرار دادن دو منبع اصلی خارجی درآمد برای کوبا گردشگری برای اولین بار و در حال حاضر خدمات پزشکی توضیح داد:” پاول ویدال Alejandro یک کوبا متولد علمی در Xavierian در دانشگاه کلمبیا.

“پزشکی و خدمات نمایندگی حدود 60 درصد از کوبا مجموع درآمد خارجی,” او گفت: نگهبان. “این پیر سیاست اعمال فشار اجاق گاز استراتژی به امید آن تولید خواهد شد تظاهرات های اجتماعی. که اتفاق نمی افتد در گذشته و نه اکنون اتفاق می افتد.”

جان کرک علمی در دانشگاه دالهوزی در نوا اسکوشیا که در مصاحبه چند صد کوبا پزشکان نیز شک و تردید در مورد برخی از ادعا می کند که او معتقد است که “اغراق آمیز” و در مورد دلایل واقعی برای هدف قرار دادن کوبا پزشکان.

“بیش از 12 سال گذشته من در مصاحبه 270 پزشکان و پرستاران و تکنسین ماند و با آنها در ماموریت” او گفت:.

و, Kirk گفت: در حالی که روشن است که برخی از پزشکان در ماموریت های انجام نقص و یا شکایت در مورد شرایط کار حقوق و سیاسی فشار خود را تصور شده است که بسیاری از آنها انگیزه برای پیوستن به ماموریت و خوشحال هستند در این فرصت برای کسب درآمد به مراتب بیشتر از آنها خواهد تمرین پزشکی در کوبا.

“این در DNA این ایده از یک شغل,” او اضافه شده است. “یک چیزی که پزشکان همیشه به من گفت که چگونه آنها می توانند بیش از کسب درآمد در کوبا. یکی دیگر از انگیزه ذکر شد تجربه آنها به دست آمده در برخی از این اماکن که در آنها شرح داده شده به عنوان یک زندگی پزشکی و متن کتاب. آنها را به مکان های دیگران نمی خواهد.”

کرک ذکر Mais Médicos (بیشتر پزشکان) برنامه در اصل مجموعه ای در برزیل توسط رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva و به پایان رسید که جناح راست عوام فریب و تهمت حامی Jair Bolsonaro به قدرت رسید در سال گذشته است.

“اگر شما در این وضعیت در برزیل, Mais Médicos آورده بهداشت و درمان به جمعیت بومی به مکان هایی مانند آمازون که هرگز ندیده پزشکان قبل از.

“و آنچه را نیز از دست رفته [در نقد] این است که این برنامه به ارمغان می آورد پول به شروطي کوبا بهداشت و درمان.”

نگهبان مصاحبه با پزشک کوبایی که خدمت در پزشکی, ماموریت, از جمله کسانی که تعطیل در بولیوی و برزیل به تصویر کشیده شده به مراتب متنوع تر داستان از آن به تصویر کشیده شده توسط آمریکا و برخی از منتقدان.

در حالی که بسیاری ترجیح می دهم به نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را و لذت بردن از شرایط کار بهتر است آنها را تکذیب کرد آنها احساس مانند “برده”.

در عوض,, برای,,,, Dr Yoandra Muro تا زمانی که به تازگی سر از اخراج ماموریت در بولیوی تهدیدات آمد و به جای آن از جناح راست دولت قدرتمند که جناح چپ اوو مورالس رئیس جمهور. او گفت: آنها متهم به “بودن سفید با پوشش ارتش”.

“[به سوی پایان ماموریت] پلیس وارد خانه های ما و در زمان وسایل از همکاران ما. اینها همان افرادی که ما می خواهم به بهداشت و درمان به. آن را بسیار دشوار است برای درک اینکه چگونه یک شبه شما را از یک پزشک به یک تروریست است.

“ما در 35 بیمارستان که در آن اکثر حرفه ای های ما بودند و متخصصان است. این به این معنی وجود دارد 35 بیمارستان– که در آن کودکان متولد می شود که در آن عمل جراحی فوری نیاز است – که امروز ندارد و کسانی که حرفه ای است.

“شما می توانید تصور کنید که آنها احساس ناامنی. وجود دارد مقدار زیادی از بیماران که گریه وقتی که ما به سمت چپ که احساس درد خود را از دکتر رفتن که گفت: “آنچه من می خواهم به انجام در حال حاضر ؟ خواهد شد که درمان من در حال حاضر?”

او افزود: “آنچه که یک تناقض! یا ما قربانیان و یا ما تهدید هستند.”

Yanet Rosales, 32, خانواده, دکتر, در کوبا که به اتمام رسانده است دو خارجی پزشکی ماموریت از جمله با Mais Médicos . مانند بسیاری از, او گفت: توانایی کسب درآمد به مراتب بیشتر از یک دکتر در کوبا یک عامل ایجاد انگیزه.

“از یک شخصی, نقطه نظر, من همیشه می خواستم برای رفتن به برزیل و این برای من فرصتی بود. نیز وجود دارد که عامل اقتصادی. آنها از ما خیلی بیشتر بود به طوری که این عامل بود.

“دولت برزیل پرداخت حدود €6,000 (£5,091) در ماه برای خدمات ما [پزشکان] که ما را به خانه €1,500. دولت کوبا در زمان استراحت برای خرید تجهیزات پزشکی و بهبود بهداشت در اینجا.

“من هرگز احساس استفاده قرار گیرد.بر خلاف … اما ما نه کاملا در توافق با آن است. ما آنهایی که در کار و دور از خانواده. البته ما باید برای کمک به کشور ما وجود دارد با تشکر از دولت ما. ما آگاه هستند که ما پزشکان با تشکر از دولت اما ما موافق نیست با درصد ما گرفتن. ما فکر می کنم آن را باید 50-50.

“اما در همان زمان اگر ما به طور کامل در توافق با قرارداد ما نمی رفته اند. آنها با قرار دادن این شرایط به ما قبل از ما رفت و بنابراین ما نمی توانیم شکایت یا نه.”

برای کرک چشم انداز نگران کننده است. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود و انتخاب مجدد همه شرط هستند ، سیاست آمریکا این است که یک فرایند مداوم. مرگ یک هزار کاهش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>