مغلوب ساختن پیشی جستن پرس مدارس برای بازگشایی

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت خواستار آن شدند که روز سه شنبه برای بازگشایی مدارس از لحاظ جسمی در پاییز فشار دادن درایو خود را به این کشور در حال حرکت دوباره حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رسید از طریق بسیاری از ایالات متحده و تهدید به پایمال کردن برخی امکانات مراقبت های بهداشتی.

در یک daylong سری از تماس های کنفرانس و رویدادهای عمومی در کاخ سفید با رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و دیگر مقامات ارشد باز هماهنگ کمپین تکیه بر فرمانداران شهرداران و دیگران به سر کلاس های حضوری سال پس از بیش از 50 میلیون کودک به طور ناگهانی خارج از ساختمان مدرسه در ماه مارس است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او استدلال کرد که اجتماعی و روانی و آموزشی هزینه های نگهداری کودکان در خانه دیگر خواهد بود بدتر از این ویروس خود را. اما آنها ارائه پیشنهادات جدید و یا کمک های مالی به دولت ها و محلات در تلاش برای بازسازی دانشگاهی تنظیمات کارکنان و برنامه هایی است که هرگز در نظر گرفته شده برای حفظ کودکان شش فوت از هم جدا و یا مقابله با الزامات مبارزه با یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

“ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس به آنها باز” آقای ترامپ گفت: در یک فروم در کاخ سفید است. “این بسیار مهم است. آن را بسیار مهم برای کشور ما است. این بسیار مهم است برای رفاه دانش آموز و پدر و مادر. بنابراین ما در حال رفتن به قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر خود را باز مدارس در پاییز.”

آموزش و پرورش شده است یک مسئله محلی کنترل منطقه مدرسه تخته و دولت superintendents. در واقع آقای ترامپ مبارزات انتخاباتی در سال 2016 در برابر تلاش ها برای ملی آموزش و پرورش از طریق برنامه هایی مانند استانداردهای دولتی هسته مشترک. بنابراین فراتر از jawboning آن بود معلوم نیست چه قدرت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به زور سیاستگذاران’ دست. او را متوقف کوتاه از تهدید به خودداری از بودجه فدرال یک برنامه به طور بالقوه موثر اما خطرناک اهرم.

به جای رئیس جمهور استفاده می شود خود را قلدر منبر است که با نفوذ در فرمان نقاط کشور که در آن او را پشتیبانی می کند. آقای ترامپ را نشانه رفته تمسخر در دانشگاه هاروارد برای “بسته می شود” این سقوط. در واقع دانشگاه هاروارد گفت: عمدتا دانش آموزان سال اول و برخی از دانش آموزان در شرایط خاص می شود دعوت به پردیس در پاییز و سپس سالمندان را جایگزین آنها در بهار. “من فکر می کنم این مسخره” آقای ترامپ گفت. “من فکر می کنم این یک راه آسان و من فکر می کنم آنها باید شرمنده از خود اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

در اوایل کنفرانس با فرمانداران خانم DeVos رنگ و لعاب به مدرسه دولت است که باید انجام شود “بعدی به هیچ چیز” برای آموزش به دانش آموزان در طول بیماری همه گیر. او همچنین با انتقاد مناطق خاص “بازی هر دو پارادایم” در برنامه ریزی ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین برای پاییز singling از Fairfax County, Va., در حومه واشنگتن.

“چند ساعت در هفته آنلاین مدرسه درست نیست و یک انتخاب از دو روز در هفته در کلاس درس است نه یک انتخاب در همه,” خانم DeVos گفت: با توجه به ضبط تماس به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

رئیس جمهور تمرکز در مدارس و کالج ها freighted با کمپین-فصل سیاست آمد که ایالات متحده در صدر سه میلیون coronavirus عفونت و اکثریت قریب به اتفاق متحده بودند تجربه جدید خوشه. در فلوریدا بیش از 40 بیمارستان گزارش بدون داشتن تخت های بیشتر در بزرگسالان بخش های مراقبت ويژه. در اوهایو فرماندار دستور داد ساکنان در هفت شهرستان به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی از جمله کسانی که حاوی کلمبوس سینسیناتی کلیولند.

مشتاق برای قرار دادن ویروس خود را در آینه و تمرکز سرزنش در جای دیگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز سه شنبه اعلام کرد که آن را به حال به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل متحد که ایالات متحده خروج از سازمان بهداشت جهانی در سال آینده در اقدامی تلافی جویانه برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر. و در یک حرکت به فشار کالج ها و دانشگاه ها است که بستگی کامل شهریه-پرداخت بین المللی دانش آموزان برای درآمد دولت از نقل مکان به نوار دانشجویان خارجی از بازگشت به ایالات متحده, و اگر خود را در مدارس با کلاس های آنلاین تنها.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان ایالات متحده عبور 3 میلیون ویروس موارد Birx می گوید که گسترش آن در میان جوانان غیر منتظره بود.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن خم در مقامات محلی که کنترل مدارس برای بازگشایی آنها را در پاییز.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می فرستد رسمی اطلاع رسانی است که ایالات متحده خواهد برداشت از W. H. O. سال آینده.

خواستار از سرگیری مدارس آقای ترامپ waded به یکی از مهمترین و پر مقابله با مسائل کشور به آن چنگ زدن با کشنده ترین بیماری های همه گیر در یک قرن. بسیاری از مربیان و پزشکان از جمله آکادمی آمریکایی اطفال خواسته اند که مدارس برای بازگشایی شده است. اما نگرانی باقی می ماند بالا به ویژه در میان معلمان که به موجب سن می تواند آسیب پذیر تر از دانش آموزان است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

این موضوع عواقب زیادی برای اقتصاد و همچنین انتخابات آینده. با کودکان در خانه بسیاری از والدین قادر به ادامه کار مانع از تجدید حیات اقتصادی آقای ترامپ امیدوار به حرکت قبل از نوامبر. 3 رای. و به این ترتیب مانند پوشیدن ماسک موضوع بازگشایی مدارس تبدیل به یک میدان نبرد در سوریه جنگ ایدئولوژیک است که تقسیم امریکا است.

آقای ترامپ خار افزایش ویروس موارد اشاره و در عوض به کاهش نرخ مرگ و مشخص می شود کسانی که تمایلی به بازگشایی مدارس به عنوان پارتیزان در تلاش برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی در ارتفاع ناظران سیاسی این سقوط. “آنها فکر می کنم آن را به خوبی برای آنها را به لحاظ سیاسی به طوری که آنها نگه داشتن مدارس بسته شده,” او گفت:. “به هیچ وجه.”

منتقدان آقای ترامپ یکی از بازی سیاست مایل به قمار سلامت دانش آموزان و معلمان برای نجات یک فوریتی پیشنهاد برای دور دوم.

“واقعیت این است که هیچ کس نباید گوش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بتسی DeVos وقتی که می آید به آنچه که بهترین است برای دانش آموزان گفت:” لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین معلمان اتحادیه. او افزود: “همه چیز در مورد انتخاب مجدد او. ما اولویت شماره 1 است که ما را از دانش آموزان ما امن است.”

او سازمان پیوست و چندین نفر دیگر از جمله ملی پدر و مادر و معلم انجمن و فدراسیون معلمان آمریکا در یک بیانیه مشترک گفت که بدون یک طرح جامع برای ایمنی “ما می تواند با قرار دادن دانش آموزان و خانواده ها و مربیان در خطر است.”

دکتر Robert R. Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: آژانس هرگز توصیه مدارس به سراسر هیئت مدیره. اما در ماه مارس C. D. C. صادر ارشاد توصیه تعطیلی مدارس از دو تا هشت هفته در پاسخ به تایید موارد بالا و غيبت و یا به عنوان بخشی از یک استراتژی کاهش. در اوایل ماه مارس این سازمان به طور ناگهانی لغو یک تماس با هزاران نفر از superintendents فقط چند دقیقه قبل از آن را به ارائه وضوح بیشتر. از آن زمان به بعد این سازمان صادر شده است متضاد هدایت به سرخوردگی مربیان که در نهایت با تکیه بر رهبران دولت ،

خانم DeVos را وزارت آموزش و پرورش اعطا شده چشم پوشی از فدرال حکم مانند تست استاندارد و صادر راهنمایی برای چگونه به صندوق خصوصی مدارس و آموزش دانش آموز با معلولیت. اما تا به حال او تا به حال تا حد زیادی به سمت چپ تصمیم گیری ایالات متحده حتی به عنوان مربیان خواسته اند برای مشاوره از دولت فدرال است.

پس از آنچه به مبلغ یک متغیر و تا حد زیادی قانع سراسر کشور آزمایش در آموزش از راه دور در بهار گذشته بسیاری از مناطق به دنبال راه هایی برای بازگشایی در پاییز شاید از طریق یک مدل ترکیبی با تکیه بر هر دو آنلاین و حضوری یادگیری از جمله شهر نیویورک بزرگترین کشور منطقه مدرسه. تا کنون تگزاس و فلوریدا اعلام کرده اند که فرد در آموزش خواهد بود اجباری گزینه در پاییز.

در نصب فشار خود را در مبارزات انتخاباتی مقامات دولت با اشاره به دستورالعمل از آکادمی اطفال آمریکا و دیگر تحقیقات نشان می دهد که خطرات ناشی از این ویروس به کودکان بسیار کمتر برای آمریکایی ها در حالی که مزایای حضور فیزیکی در مدرسه حیاتی هستند.

“کودکان بسیار بیشتر از آموزش و پرورش از مدرسه” دکتر گفت: سالی Goza آکادمی رئیس جمهور که در پیوست آقای ترامپ برای رویداد خود را. “دور شدن از همسالان و معلمان مدرسه خدمات دارای اثرات ماندگار برای کودکان است.”

در تماس با خبرنگاران مقامات دولت گفت: آنها اصرار مدارس به برنامه ای که پیش بینی موارد در حالی که به حداقل رساندن خطر از گسترش و نیاز به تعطیلی مدارس. مقامات گفت: بزرگترین خطر با بازگشایی مدارس و کالج ها خواهد بود آلوده به دانش آموزان انتقال ویروس به کسی که بیشتر آسیب پذیر است.

در میان آسیب پذیر هستند و معلمان: نزدیک به یک سوم از این کشور را معلمان مدارس دولتی هستند 50 ساله یا مسن تر با توجه به فدرال تجزيه و تحليل داده ها توسط گروه تحقیقاتی کودک روند که همچنین نشان داد که معلمان باید بیشتر ارتباطات اجتماعی از معمولی بزرگسالان به دلیل زمان صرف آنها با دانش آموزان است.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

خانم DeVos گفت: آموزش و پرورش رهبران نیاز به “بررسی داده های واقعی و وزن خطرات” که او گفت: آنها هر روز در شرایط عادی و در ادامه به استناد خطرات دیگر مانند گسترش دستاورد شکاف های ناشی از طولانی مدت تعطیلی.

“در نهایت این ماده اگر مدارس نیاز به باز کردن این موضوع که چگونه” خانم DeVos گفت.

آموزش و پرورش گروه های منتشر شده مجموعه ای از طرح ها برای با خیال راحت بازگشایی مدارس و برآورد برخی از آنها نیاز به حداقل 200 $میلیارد دلار بودجه اضافی برای دیدار با بهداشت عمومی مورد نیاز و دفع و اخراج های دسته جمعی و برنامه ریزی کاهش است.

کسانی که درخواست ها متوقف شده در کنگره است. اما در طول کنفرانس تلفنی با فرمانداران خانم DeVos گفت که از $13.5 میلیارد دلار است که اختصاص داده شده به مدارس از طریق فدرال coronavirus نجات بیل تنها 1.5 درصد و یا $195 میلیون دلار بوده است استفاده شده توسط ایالات متحده.

خانم DeVos گفت که او “نا امید رک و پوست کنده در مدارس و مناطق که نمی فهمم چگونه به خدمت به دانش آموزان و یا که فقط داد و سعی نمی کند” در طول بیماری همه گیر.

او با نام بردن از کانتی فیرفکس یکی از ثروتمندترین مناطق در کشور با 3 میلیارد دلار بودجه برای ارائه پدر و مادر انتخاب برخی از کلاس های حضوری و یا با در نظر گرفتن تمام دوره های خود را آنلاین در پاییز پس از تماس با آنها از راه دور آموزش این بهار یک “فاجعه است.”

“این نمی تواند اتفاق می افتد دوباره این سقوط” او گفت:. “این امر واقعا شکست همه از امریکا است و آن را خواهد شکست مالیات دهندگان که در حال پرداخت مالیات بالا برای آموزش و پرورش است.”

در یک بیانیه مدارس عمومی کانتی فیرفکس گفت: آن را زیر محلی و ایالتی و فدرال ارشاد در حال توسعه آن بازگشت به مدرسه برنامه ریزی و کار سخت برای اطمینان حاصل شود که F. C. P. S. دانش آموزان دریافت خواهد کرد معنی دار آموزش — هر دو تقریبا و در فرد است.”

“همه ما ترجیح می دهند به مدرسه ما سال را به عنوان “عادی” در سال تحصیلی” در منطقه بیانیه ای گفت:. “با این حال سلامت و ایمنی کارکنان ما دانش آموزان ما و جامعه ما باید بیشتر از همه عوامل دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im