مغلوب ساختن پیشی جستن بر میاد برای رد مجازات توصیه می شود برای سنگ

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت تبریک دادستان کل William P. بار در روز چهارشنبه برای مداخله برای کاهش وزارت دادگستری صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور دوست دیرین Roger J. سنگ جونیور تماس خود را تعقیب “رسوایی” که او سزاوار یک عذرخواهی.

در به شدت دقت کنید توییتهایی و نظرات به خبرنگاران گفت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد انتقاد که وزارت دادگستری بود رها سنتی خود استقلال با پاسخ به ناخشنودی خود را با این توصیه که آقای سنگ خدمت به نه سال زندان برای مانع یک تحقیق کنگره.

“تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. او در مقایسه با سنگ مورد به روسیه بررسی به رهبری رابرت S. مولر سوم ویژه مشاور.

“در حال حاضر شواهد به وضوح نشان می دهد که مولر کلاهبرداری شد و نادرست آورده & آلوده. حتی باب مولر به دروغ کنگره!” آقای ترامپ گفت: هر چند او توضیح نمی دهد که اتهام علیه آقای مولر سابق F. B. I. مدیر.

آقای ترامپ را به کمتر از 24 ساعت پس از چهار حرفه دادستان انصراف از سنگ مورد پس از مقامات ارشد در وزارت رد هفت تا نه سال مدت آنها توصیه کرده بود آقای سنگ دریافت خواهید کرد. یکی از دادستان نیز استعفا از وزارت دادگستری که در آن او کار می کرد در یکپارچگی بخش است.

واکنش توسط دادستان و رئیس جمهور بعدی دیدگاه roiled واشنگتن برای دومین روز به عنوان قانونگذاران دموکرات سابق مقامات اجرای قانون و اخلاق ناظر گروه متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت خود را به نفوذ وزارت دادگستری در ادامه پرونده جنایی.

Eric H. دارنده جونیور که به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به نام وضعیت “بی سابقه است.” Walter M. Shaub جونیور, مدیر سابق دفتر دولت اخلاق تشبیه سهشنبه اقدامات توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت دادگستری به کسانی که در کشورهای با رژیم های اقتدارگرا.

“فاسد استبدادی و سرسپردگان خود را در حال دست وزارت دادگستری به عنوان یک سپر و یک شمشیر برای رقبای سیاسی” آقای Shaub گفت: روز شنبه در توییتر ارسال. “این غیر ممکن است به گزافه گویی خطر است.”

آقای سنگ به اعدام محکوم شده در نوامبر مانع خانه هوش کمیته بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 با دروغ گفتن به محققان تحت سوگند و تلاش برای جلوگیری از شهادت یک شاهد که در معرض او نهفته است.

اولیه صدور حکم توصیه برای آقای سنگ واصل شد در اواخر روز دوشنبه. در روز سه شنبه آن اصلاح شد و refiled بیان کرد که نسخه های قبلی “را با دقت منعکس کننده وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این زمینه است.” این گروه به جای آن پیشنهاد نامشخص مدت است.

این اداره اقدام به دنبال یک فاکس نیوز گزارش در توصیه و توییتر پست توسط آقای ترامپ که گفت: “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

تصمیم به نادیده گرفتن توصیه می شود جمله ساخته شده بود توسط مقامات از دفاتر آقای Barr و معاون دادستان کل. وزارت دادگستری گفت: در این مورد بود که مورد بحث با هر کسی در کاخ سفید است.

صحبت با خبرنگاران در دفتر بیضی قبل از ملاقات با رئیس جمهور Lenín مورنو از اکوادور روز چهارشنبه آقای ترامپ خود را تکذیب کرد و صدای جیر جیر در مورد آقای Barr سیاسی بود و به نام محاکمه آقای سنگ “یک رسوایی است.”

پرسید که آیا او را عفو آقای سنگ جمهور گفت: “من نمی خواهم بگویم که هنوز, اما من به شما بگویم چه: مردم آزار وحشیانه و به شدت با این افراد فاسد.”

او اضافه کرد که آن را ناعادلانه بود که دادستان توصیه می شود که آقای سنگ بود محکوم به نه سال زندان که James B. Comey سابق F. B. I. مدیر نشده است زندانی شده است. او گفت که دادستان “باید عذر خواهی به او.”

“شما قاتلان و معتادان به مواد مخدر که آیا به نه سال” رئیس جمهور گفت:. “نه سال برای انجام کاری که هیچ کس حتی می توانید تعریف آنچه که او انجام داد.”

“در ضمن Comey پیاده روی ساخت کتاب معاملات” آقای ترامپ اظهار تاسف کرد.

رئیس جمهور باید به طور معمول اجتناب از مداخله در وزارت دادگستری تصمیم گیری برای جلوگیری از اتهامات نادرست و نفوذ هر چند وجود قانون در برابر آن است. آقای ترامپ علنا وارد شده خود را به چند بخش مهم در برخی موارد برای حفاظت از دوستان مثل آقای سنگ و برای هدایت تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

رئیس جمهور همچنین خواستار وفاداری از زیردستان خود است و بارها و بارها مورد ستایش آقای Barr رهبری گروه.

اما مرحله غیر معمول از overruling تصمیمات حرفه ای دادستان به خصوص در چنین سیاسی متهم مورد تقویت نگرانی های دموکرات و دیگران که آقای تهمت بود اوج مقیاس عدالت در حمایت از منافع خود.

“من را در موقعیت مناسب زندان برای آقای سنگ اما می توان آن را آشکار سوء استفاده از قدرت اگر رئیس جمهور تهمت است و در واقع مداخله به معکوس توصیه های حرفه ای دادستان در وزارت دادگستری گفت:” نماینده Adam B. شیف حزب دموکرات کالیفرنیا که چراغ خانه را استیضاح رئیس جمهور.

آقای شیف همچنین رئیس خانه هوش کمیته که آقای سنگ به اعدام محکوم شد مانع.

آقای هولدر گفت در توییتر پست فقط بعد از نیمه شب روز چهارشنبه “این بر حکومت قانون و احترام به آن است.”

“دست کم نگیرید خطر از این وضعیت: سیاسی انتصاب در DOJ هستند مربوط به خود را در یک روش نامناسب در موارد مربوط به متحدان سیاسی از رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

نیکلاس Fandos و Catie Edmondson کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su