مغلوب ساختن پیشی جستن میاد بار پس از دادستان ترک راجر سنگ مورددونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ستایش دادستان کل ویلیام بار در صبح روز چهارشنبه یک روز پس از برتر کشور قانون رسمی توصیه می شود برش پیشنهاد حکم تهمت کمپین عمل راجر سنگ یک حرکت که باعث استعفای این چهار دادستان در این مورد.

“تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است” رئیس جمهور توییتی اوایل روز شنبه. “در حال حاضر شواهد به وضوح نشان می دهد که مولر کلاهبرداری شد و نادرست آورده & آلوده. حتی باب مولر به دروغ کنگره!”

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به ویژه وکیل رابرت مولر که انجام این تحقیقات را به این اتهام که مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات توطئه با روسیه به نوسان آرا به این نتیجه رسیدند که سال گذشته است.

سنگ بود که مجرم در ماه نوامبر گذشته از هفت جرایم از جمله انسداد عدالت دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری چهره به هفت تا نه سال زندان خود را در آینده صدور حکم در هفته آینده برای آنچه که دادستان به عنوان “تحقیر برای این دادگاه و حکومت قانون”.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است. شواهد در حال حاضر به وضوح نشان می دهد که مولر کلاهبرداری شد و نادرست آورده & آلوده. حتی باب مولر به دروغ کنگره!

فوریه 12 سال 2020

اما در روز سه شنبه تهمت ادعا بدون شواهد که “جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

ساعت بعد جدید وزارت دادگستری دادگاه پرونده برش دادستان جمله توصیه و به دنبال مقابله با استدلال های خود را نشان می دهد که پیشنهاد حکم بیش از حد سخت بود.

چهار وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ 67 ساله سیاسی و در عمل خود توصیف کثیف و شیاد و ششم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار به محکوم موارد باعث مولر روسیه را بررسی و سپس استعفا داد و در اعتراض.

هارون Zelinsky جاناتان Kravis آدم Jed و مایکل Marando ترک مورد در حالی که دموکراتها خواستار تحقیقات مستقل به آنچه که آنها به عنوان یک خطرناکی سیاسی و فاسد وزارت دادگستری.

رشد جنجال می آفریند تازه سوالات بیش از نقش Barr, دادستان کل که مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان یک حزبی تهمت وفادار. بر ثابت شده شدید مدافع از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی این ادعا که مولر را بررسی تبرئه رئیس جمهور زمانی که گزارش نهایی پیشنهاد کرد در غیر این صورت.

در وزارت دادگستری تشکیل پرونده به مقامات استدلال می کرد که پیشنهادی جمله “مناسب نخواهد بود و یا در خدمت منافع عدالت در این مورد”.

در میان کاهش عوامل آن معتقد هستند سنگ “سن پیشرفته, سلامت, شرایط شخصی و فقدان سابقه کیفری”.

صبح روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر توییتی که سنگ را پیشنهاد حکم نسبت نامطلوب به کوتاه حکم صادره در سال 2018 به نام “باتلاق موجود” فکر به مراجعه به جیمز ولف سابق سنا کارمند به جرم دروغ گفتن به اف بی آی است. تهمت نیز اشاره فاکس نیوز در صدای جیر جیر.

کاترین Faulders
(@KFaulders)

“باتلاق موجود” جیمز ولف – سابق سنا اینتل کارمند بود که محکوم به دو ماه در دسامبر 2018 برای دروغ گفتن به اف بی آی https://t.co/uSoNYfBrw1

فوریه 12 سال 2020

صحبت کردن در دفتر بیضی با توجه به یک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد, صحبت به وزارت دادگستری در مورد پرونده اما ادعا کرد که او را “حق مطلق” را به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دادستان: “آنها باید شرمنده از خود … من فکر می کنم آن را شرم آور.” او کاهش یافته است می گویند که آیا او ممکن است در نظر رفت و آمد و سنگ را از جمله.

آخرین جنجال می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج استیضاح جلسات شاهد Lt ColAlexander Vindman از شورای امنیت ملی یک عمل است که بسیاری از تفسیر به عنوان یک عمل قصاص برای شهادت در مورد تهمت رفتار با اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد نشان داد که وزارت دفاع باید در نظر انضباط او. “نظامی رسیدگی می تواند او را در هر راه که آنها می خواهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. پرسید که آیا او توصیه انضباطی اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “آنها در حال رفتن به, قطعا تصور می کنم نگاهی به آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su