مغلوب ساختن پیشی جستن میاد دادستان کل برای مداخله در سنگ مورد

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه تبریک دادستان کل خود برای مداخله برای کاهش وزارت دادگستری صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور دیرین, دوست, Roger J. سنگ جونیور گسترش نگرانی هایی است که در بخش واگذاری استقلال خود را به کاخ سفید نفوذ است.

وزارت دادگستری در روز سه شنبه گفت: سنگ مورد بود که مورد بحث با هر کسی در کاخ سفید است. تصمیم به نادیده گرفتن توصیه می شود جمله ساخته شده بود توسط مقامات دادستان کل William P. Barr و معاون دادستان کل دفاتر.

در ماه نوامبر آقای سنگ محکوم شد از مانع یک تحقیق کنگره توسط مجلس کمیته اطلاعات به دخالت در انتخابات 2016 دروغ گفتن به محققان تحت سوگند و تلاش برای جلوگیری از شهادت یک شاهد که در معرض او نهفته است.

رئيس جمهور در نظرات آمده کمتر از 24 ساعت پس از چهار حرفه دادستان انصراف از سنگ مورد پس از این بخش رد خود را توصیه می شود هفت تا نه سال برای آقای سنگ یک جمله آقای ترامپ بود علنا انتقاد قرار داد.

از چهار دادستان که ترک سنگ مورد روز سه شنبه یک وکیل به طور کامل استعفا از وزارت دادگستری که در آن او به عنوان یک وکیل در یکپارچگی بخش است.

دادستان کل سابق Eric H. دارنده جونیور که در خدمت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما آن را به نام “بی سابقه است.”

اولیه صدور حکم توصیه برای آقای سنگ واصل شد در اواخر روز دوشنبه. در روز سه شنبه آن اصلاح شد و refiled بیان کرد که نسخه های قبلی “را با دقت منعکس کننده وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این زمینه است.” وزارت دادگستری به جای آن پیشنهاد نامشخص مدت است.

بخش های اکشن روز سه شنبه به دنبال یک فاکس نیوز گزارش در توصیه و توییتر پست توسط آقای ترامپ که انتقاد “وحشتناک و بسیار ناعادلانه” مجازات برای آقای سنگ.

رئیس جمهور به طور معمول اجتناب از مداخله در وزارت دادگستری تصمیم گیری برای جلوگیری از اتهامات نادرست و نفوذ هر چند وجود قانون در برابر آن است. آقای ترامپ علنا وارد شده خود را به چند وزارت دادگستری مسائل در برخی موارد برای حفاظت از دوستان مثل آقای سنگ و برای هدایت تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

رئیس جمهور همچنین خواستار وفاداری از کسانی که او را احاطه کرده و از او خشنود شده است با آقای Barr رهبری گروه. آقای ترامپ اخراج اولین دادستان کل که نه دخالت در یک مشاور ویژه رسیدگی به اینکه آیا تهمت کارزار هماهنگ با روسیه است. ویژه مشاور توصیه نیست توطئه اتهامات در نتیجه گیری از بررسی اما پرونده آقای سنگ ناشی از روسیه درخواست.

این عمل نادر از overruling تصمیمات حرفه ای دادستان به خصوص در چنین سیاسی متهم مورد تقویت نگرانی های دموکرات و دیگران که آقای تهمت بود اوج مقیاس عدالت در حمایت از منافع خود.

Walter M. Shaub جونیور رئیس سابق دفتر دولت اخلاق تشبیه سهشنبه اقدامات به کسانی که در کشورهای با رژیم های اقتدارگرا.

“فاسد استبدادی و سرسپردگان خود را در حال دست وزارت دادگستری به عنوان یک سپر و یک شمشیر برای رقبای سیاسی” آقای Shaub گفت: روز شنبه در توییتر ارسال. “این غیر ممکن است به گزافه گویی خطر است.”

دموکرات ها باید نام کامل و ارزیابی مستقل از فرایند تصمیم گیری.

سناتور چاک شومر از نیویورک ، رهبر حزب دموکرات با ارسال نامه ای به وزارت دادگستری بازرس کل خواستار او را به “بلافاصله بررسی کند.”

نماینده Adam B. شیف سابق دادستان فدرال خود را که چراغ خانه استیضاح تیم استدلال که رئیس جمهور باید از اتاق گفت: کاخ سفید مداخله در آقای سنگ مورد “خواهد بود آشکار سوء استفاده از قدرت اگر رئیس جمهور تهمت است و در واقع مداخله به معکوس توصیه های حرفه ای دادستان در وزارت دادگستری است.”

آقای شیف دموکرات از کالیفرنیا نیز منجر به خانه هوش کمیته که آقای سنگ به اعدام محکوم شد مانع.

جمهوری خواهان با این حال بی حرکت بودند.

در مورد تحولات روز سه شنبه بیش از شش سناتور جمهوریخواه گفت: آنها آشنایی با وزارت دادگستری موقعیت و نمی تواند نظر.

“من نمی باید یک نظر بر روی آن” سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت به خبرنگاران گفت: در کنفرانس خبری هفتگی خود.

سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه از فلوریدا در دفاع از وزارت دادگستری ،

“من هیچ نظری ندارم اگر تغییر در آثار در حال حاضر و یا آنها در واکنش به رئیس جمهور توييتها” آقای روبیو گفت: در روز سه شنبه. “اما آن را غیر معمول نیست برای خط مقدم دادستان به آمده تا با یک توصیه و مافوق خود و یا در بسیاری از موارد قاضی خود می آید در با چیز دیگری.”

آقای دارنده بود که آقای اوباما در اولین دادستان کل گفت: در توییتر پست فقط بعد از نیمه شب روز چهارشنبه “این بر حکومت قانون و احترام به آن است. بی سابقه است.”

او گفت: “آیا دست کم گرفتن خطر از این وضعیت: سیاسی انتصاب در D. O. J. هستند مربوط به خود را در یک روش نامناسب در موارد مربوط به متحدان سیاسی رئیس جمهور است.”

نیکلاس Fandos و Catie Edmonson کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>