مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به باد کردن Covid-19 گروه ضربت آمریکا در صدر تلفات 70,000دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی برای باد کردن کاخ سفید coronavirus گروه ضربت حتی به عنوان ما مرگ و میر را در صدر 70,000 و کارشناسان هشدار می دهند که بدترین هنوز به آمده است.

مایک پنس معاون رئیس جمهور و گروه ضربت صندلی و گفت: با هماهنگی همه گیر پاسخ را می توان منتقل شده به آژانس های فدرال در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

اما در پی یک داخلی به بیرون درز کاخ سفید گزارش نشان می دهد که روزانه به ما تلفات صعود خواهد کرد به 3000 در روز در ماه ژوئن در حرکت است به احتمال زیاد به سوخت نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما رها بهداشت عمومی استراتژی را به نفع الزامات اقتصادی.

“من نمی گویم هر چیزی کامل است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک سفر به آریزونا – میدان نبرد دولت در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری در روز سه شنبه. “اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

هیلاری کلینتون به عنوان وزیر امور خارجه سابق و ریاست جمهوری 2016 نامزد در توئیتر خود نوشت: “به نظر می رسد این طرح است که, کشید, به هیچ برنامه. آمریکایی ها رنج می برند. ما باید به جای این اداره در ماه نوامبر است.”

دیوید اکسلراد رئیس سابق استراتژیست برای باراک اوباما اضافه شده در توییتر: “اگر شما نمی تواند خاموش کردن ویروس تعطیل و گروه ضربت.”

پنس بود روز سه شنبه در پاسخ به سوال در مورد گزارش نیویورک تایمز گفت که مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود گفتن 22 اعضای گروه ضربت و کارکنان خود را به انتظار گروه به فاز در عرض چند هفته.

“من فکر می کنم ما در حال شروع به نگاه در روز یادبود [25 May] پنجره اوایل ماه ژوئن پنجره به عنوان زمانی که ما می تواند شروع به انتقال به داشتن نمایندگی شروع به مدیریت ملی ما پاسخ سنتی به شیوه” معاون رئیس جمهور گفت: با توجه به یک گزارش.

پنس اصرار داشت که “این واقعا همه بازتابی از پیشرفت فوق العاده ای ساخته ایم به عنوان یک کشور” و وعده داده شده به نگه داشتن پاسخ, هماهنگ کننده, دبورا Birx, “در اطراف هر بیت به عنوان زمانی که ما نیاز به”.

Birx خودش گفت: “ما هنوز هم نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها از آنجا که ما اطلاعات خوبی در حال حاضر. آن زمان ما در حالی که برای ساخت است که ظرفیت. و ما مطمئن شوید که شما می دانید ما در حال تماشای آن در سطح فدرال.”

اما نیز وجود دارد فوری سردرگمی است. حتی به عنوان پنس صحبت کرد, Anthony Fauci پیشرو و گروه ضربت, عضو, بود, انکار این بار گزارش. “این درست نیست” این متخصص بیماری های عفونی گفت: CBS News. “من در هر گروه ضربت نشست و این چیزی است که آنها انجام می دهند.”

این گروه ضربت ایجاد شده بود در اواخر ماه ژانویه و پنس نامگذاری شد به عنوان رئیس در اواخر فوریه. این ملاقات را غالبا به آدرس به سرعت در حال گسترش همه گیر و سپس توضیح داد که کار خود را در شبانه جلسات مطبوعاتی تحت سلطه مغلوب ساختن پیشی جستن است که گاهی اوقات به طول انجامید بیش از دو ساعت است.

اما رئیس جمهور متهم شد که با استفاده از پلت فرم به نمره امتیاز سیاسی با جمهوری متحدان در نهایت هشدار داد که این جلسات بودند آسیب رساندن به او در انتخابات.

پس از یک جلسه که در آن تهمت شناور ایده درمان ویروس ها با استفاده از مواد ضد عفونی کننده, تزریق, حوادث شد و به زودی کشته. وجود دارد در حال حاضر هیچ توجیهی برای بیش از یک هفته و گروه ضربت است جلسه کمتر.

مرگ آن خواهد بود که آخرین نشانه آن است که کاخ سفید است pivoting نسبت به فاز اول مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی این کشور پس از آمریکا دستور داد مردم را به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. از رئیس جمهور خواست هواداران به “آزاد” متحده از محدودیت های همه گیر و حاکی از تایید برای مسلح معترضان که خود را به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله دستورالعمل.

روز یکشنبه تهمت برگزار شد ایسنا مجازی تاون هال در یادبود لینکلن در واشنگتن بود و با پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قرار دادن تاکید بر اقتصاد است.

Laura Ingraham, فاکس اخبار میزبان آنها مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروی از نزدیک تحسین پیچ در پیچ تا از گروه ضربت. “برای بیش از حد طولانی به نظر می رسید مانند غیرمنتخب پزشکان ساخت سیاست” او هنوز توییتی. “اقتصادی تلفات فاجعه آمیز بود.”

Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات را تکذیب کرد و گفت که نگرانی های بهداشتی بودند که مورد غفلت قرار گرفته: “گزارش در نیروی کار است که به غلط به نشان می دهد کاخ سفید است و دیگر مربوط به کارشناسان پزشکی” او هنوز توییتی. “این کاملا نادرست است. رئیس جمهور تهمت را ادامه داده محور رویکرد نسبت با خیال راحت دوباره باز کردن.”

اما به منتقدان, زمان چپ چپ است. روز دوشنبه محققان در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی تقریبا دو برابر قبلی خود ما مرگ و میر مدل به بیش از 134,000 از 72,400 در 29 آوریل است. تغییر منعکس شده “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا” با کاستن از تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه انتظار می رود سفارشات در 31 متحده با 11 May موسسه گفت.

Fauci هشدار داده در سی ان ان مصاحبه در روز دوشنبه که وجود دارد خواهد بود یک “جهش” های جدید کروناویروس موارد در ما اگر کشور سراسیمه به سوی یک “زودرس” بازگشایی جامعه و کسب و کار. “چگونه بسیاری از مرگ و میر و چقدر درد و رنج شما مایل به قبول برای بازگشت به آنچه شما می خواهید به برخی از فرم نرمال زودتر و نه بعد از او پرسید:.

ایلین Kamarck یک عضو ارشد در حکومت مطالعات برنامه در موسسه بروکینگز thinktank در واشنگتن گفت: هر گونه تلاش برای به حاشیه Birx و Fauci محکوم شد. “او ممکن است سعی کنید به marginalise آنها اما مطبوعات را در حال رفتن به سعی کنید به marginalise آنها.

“آنها مردم با اطلاعات و با تخصص و هیچ کس با اطلاعات و تخصص در حال رفتن به حاشیه رانده. آن را برای رفتن به سیاستمداران که آیا گوش دادن به دانشمندان که در حال رفتن به حاشیه رانده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>