مغلوب ساختن پیشی جستن بر نژادپرستانه ترس از وحشت حومه به دادگاه سفید رای دهندگان

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و قول داد روز چهارشنبه برای حفاظت از حومه پیدا کرده اند از کم درآمد مسکن در حال ساخت در محله خود درخواست تجدید نظر به سفید حومه رای دهندگان در تلاش برای به هم بزنید تا نژادپرستانه نگرانی در مورد مسکن مقرون به صرفه و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد.

در یک صدای جیر جیر و بعد از آن در سخنان طول سفر به تگزاس آقای ترامپ رنگ کاذب تصویر از حومه شهر به عنوان تحت محاصره و ویران شده توسط جرم با استفاده از ترس زبان تبدیل شده است که چیزی از یک لفظی شکوفا در انتخابات در برابر presumptive دموکراتیک نامزد آمده است.

آقای ترامپ گفت در توییتر که “مردم از زندگی خود را در حومه شیوه زندگی, رویا” خواهد “دیگر ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله شما.” رئیس جمهور با اشاره به اجرایی تصمیم هفته گذشته به عقب اوباما-دوران برنامه در نظر گرفته شده برای مبارزه با تبعیض نژادی در مسکن حومه. برنامه گسترش مقررات در این نمایشگاه مسکن عمل به تشویق تنوع و “پرورش فراگیر جوامع است.”

“خود را قیمت مسکن بالا خواهد رفت بر بازار و جرم و جنایت خواهد شد,” او نوشت: حتی اگر هیچ شواهدی وجود دارد که این برنامه منجر به افزایش جرم و جنایت است.

این خبرها از داخل یک نیروی هوایی به عنوان آقای ترامپ سفر به تگزاس بود که در آخرین نمونه از رئیس جمهور قانونی نژادی تقسیم به عنوان او به دنبال برنده شدن بیش از رای دهندگان در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. سفید حومه رای دهندگان به خصوص زنان شد کلید پیروزی خود را در سال 2016 اما در حال لغزش به دور از او.

این اظهارات نیز آمد و تنها چند روز پس از دستیاران متقاعد کرده بود که رئیس جمهور که خود را بهترین انتخاب مجدد استراتژی بود تا نشان دهد که او با تمرکز بر پاسخ جامع به کنگره بیماری همه گیر کوروناویروس. در هفته های اخیر به عنوان رئیس جمهور نظرسنجی اعداد سقوط کرده و برخی از مشاوران او گفته اند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تلاش برای متقاعد کردن شک و تردید ملت است که او موثر بوده است در مدیریت این ویروس در بحران است و مصرف آن به طور جدی.

هفته گذشته آقای ترامپ مغزش کاخ سفید جلسات متمرکز در گیر نگه داشتن آنها را کوتاه تر و متمرکز تر از آنهایی که او انجام شده در ماه مارس زمانی که او اغلب rambled در نظر او sparred با رسانه های خبری و درگیر در خیالی حدس و گمان از جمله تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن انسان می تواند کمک به دفع کردن ویروس.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن بر نژادپرستانه ترس در دادگاه تجدید نظر به حومه رای دهندگان.
  • اوباما ارائه خواهد شد مداحان در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه.
  • یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن با مغلوب ساختن پیشی جستن در گرجستان است.

او همچنین تغییر موضع خود را در ماسک صورت تماس آن را “وطن پرست” را می پوشند و حتی ظاهر شدن در ملاء عام با یک در. روز دوشنبه آقای ترامپ ترویج آنچه که او مدعی شد پیشرفت سریع در یک واکسن در طول سفر به کارولینای شمالی برای بازدید از یک کارخانه مشغول به کار در یک.

اما از آنجا که او در زمان دفتر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری باز شدن همراه دو آهنگ: این اسکریپت یکی, که او چوب را برای ساعت ها یا روزها در یک زمان و یک هدایت غرایز خود را اغلب نشان داد در توییتر. آقای ترامپ شده است بیشتر مشتاق به بحث در مورد فرهنگ جنگ و جلب توجه به تصاویر از ناآرامی ها در خیابان های شهرهای رهبری سیاستمداران دموکرات نسبت به ماندن متمرکز بر روی این ویروس است.

و صدای جیر جیر خود را در روز چهارشنبه بود و شواهد دیگری که او به ناچار تبدیل شدن به غریزه بازی به پایگاه خود را هنگامی که مبارزات انتخاباتی تحت فشار است.

طی سخنان خود در غرب تگزاس بعد از آن در روز چهارشنبه آقای ترامپ bragged دوباره که او تا به حال به پایان رسید برنامه دولت است که تلاش می کند برای کاهش تبعیض نژادی در مناطق حومه.

“مردم به مبارزه با همه زندگی خود را به حومه شهر و یک خانه زیبا,” او گفت:. “وجود خواهد داشت هیچ مسکن کم درآمد مجبور به حومه شهر.”

“آن بوده است و جهنم برای suburbia,” او اضافه شده قبل از گفتن مخاطبان به “لذت بردن از زندگی خود را, خانم ها و آقایان.”

آقای ترامپ نیز استناد حومه سعی کنید به افزایش نگرانی در مورد آقای بایدن. هفته گذشته او تحریکآمیز توییتی به طور مستقیم به “زنان خانه دار حومه آمریکا” هشدار “بایدن را نابود محله خود و خود را از رویای آمریکایی است.”

اندرو بیتس سخنگوی آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور را متهم کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش بیشتر برای تقسیم کشور است.

“به جای در نهایت منجر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال دوباره در تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود فاجعه بار شکست خورده پاسخ به همه گیر با تلاش برای تقسیم ملت ما” آقای بیتس گفت. “تبدیل شدن آمریکایی ها در برابر یکدیگر و با کل نهفته است غیر قابل قبول برای یک فرمانده در هر زمان اما آن را به ویژه فجیع به انجام این کار در یک لحظه از بدتر شدن بحران است.”

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

این بایدن کمپین گفت که به عنوان رئیس جمهور آقای بایدن را یافتم برنامه گسترش مقررات در این نمایشگاه مسکن عمل می کنند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و پدر خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند شکایت توسط وزارت دادگستری در 1970s برای شرکت خود عمل تبعیض علیه سیاه, مستاجران.

آقای تهمت از نظر آرایش آمریکایی حومه همچنین به نظر می رسد در زمان منجمد. در سال 2018 پشتیبانی از حومه رای دهندگان دموکرات کمک کرده پس گرفتن مجلس نمایندگان. سال بعد آنها کمک دموکرات ها برنده فرمانداری در قابل اعتماد قرمز متحده مانند کنتاکی و لوئیزیانا.

آقای تهمت پشتیبانی در میان زنان و در میان رای دهندگان مستقل رنج می برد که او بارها و بارها ساخته شده تفرقه entreaties بر اساس نژاد و یا بازتوییت التهابی پست توییتر. خود را نادرست از coronavirus همه گیر است و همچنین کمک به نزول در پای صندوقهای رای است.

در اوایل سال جاری مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ریخت و ده ها میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی برجسته دولت را تمرکز بر عدالت کیفری اصلاح شد که در آنجا تلاش برای متقاعد کردن سفید حومه رای دهندگان که رئیس جمهور نمی شد نژادپرستانه آن را به عنوان به گسترش آقای تهمت تجدید نظر در میان رای دهندگان از رنگ.

پس از آن آقای ترامپ خود لفاظی و اقدامات دولت او به نظر می رسد به بازگشت هر گونه تاخت و تاز کسانی که تبلیغات ممکن است را ساخته اند. او شرور و اهریمن معترضان در پی قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس سفید افسران. معاون رئیس جمهور مایک پنس را رد کرده است و می گویند “Black Lives Matter” اصرار در مصاحبه ای که “همه مسائل زندگی به دنیا آمد و متولد نشده.”

آقای ترامپ گفته است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک “نماد نفرت” با وجود این واقعیت است که اکثریت رای دهندگان حمایت از تظاهرات گرفته اند که محل در سراسر کشور.

رئیس جمهور همچنین آشکارا در دفاع از مؤتلفه پرچم سرزنش نسکار هنگامی که آن را ممنوع و آن را از آن نژادها و او سعی در تلفیق معترضان مسالمت آمیز با یک گروه کوچک که به شدت به دنبال پاره کردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال.

Jef پولاک دموکراتیک ناظر انتخابات گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازیافت یک راهکار سیاسی از دورانی که بلند رفته است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی قدیمی در نیویورک سیاست از 1990s” آقای پولاک گفت. “واقعیت این است که بیشتر و بیشتر در حومه رای دهندگان را در آغوش تنوع به عنوان یک چیز مثبت برای جامعه خود. آنها حمایت Black Lives Matter جنبش و از یک aspirational دیدگاه آنها می خواهند فرزندان خود را به رشد در تحمل بیشتری و کمتر تقسیم کشور است. چه ترسناک به آنها ثابت تقسیم و تحمل که مغلوب ساختن پیشی جستن است promulgating.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im