مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اولین نتیجه: اسرائیل خواهد ادعای حاکمیت بر بخشی از غرب بانک

اورشلیم — تنها پیامد فوری از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح — و احتمالا تمام خواهد شد که تا کنون از آن آمده بود چراغ سبز رئیس جمهور تهمت به اسرائیل یکشنبه به گسترش قلمرو خود را به طور موثر الحاق گسترده امتداد زمین آن را به مدت طولانی آرزو در کرانه باختری است.

بر روی کاغذ این طرح ارائه می دهد فلسطینی ها دولت در گذشته به عنوان بخشی از چهار سال حل و فصل یخ در حالی که آنها mull بیش از آن.

اما بنیامین نتانیاهو نخست وزیر نمی خواهد صبر و گفت که او را حرکت جمعه به اعمال حاکمیت بر استراتژیک حیاتی دره اردن و به تمام شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای یک دولت فلسطینی
زمان

پیشنهاد

غرب

بانک

تل آویو

تل آویو

اورشلیم

اورشلیم

غزه

غزه

اسرائیل

دولت

فلسطین

مصر

اردن

مصر

اسرائیل

انکلاوها

30 مایل

زمان

پیشنهاد

غرب

بانک

تل آویو

تل آویو

مدیترانه

دریا

مدیترانه

دریا

اورشلیم

اورشلیم

غزه

غزه

اسرائیل

اسرائیل

اردن

اردن

مصر

مصر

دولت فلسطین

20 مایل

اسرائیل انکلاوها

زمان

پیشنهاد

غرب

بانک

تل آویو

تل آویو

مدیترانه

دریا

مدیترانه

دریا

اورشلیم

اورشلیم

غزه

غزه

اسرائیل

اسرائیل

اردن

اردن

مصر

مصر

دولت فلسطین

20 مایل

اسرائیل انکلاوها


توجه داشته باشید: مرزهای تقریبی هستند و بر اساس داده های موجود ارائه شده توسط کاخ سفید که برخی از آنها پنهان شد.

منبع: کاخ سفید

توسط نیویورک تایمز

این حرکت را تا 30 درصد از کرانه و برای اولین بار ایجاد آنچه رهبران اسرائیل باید آرزو پس گرفتن خاک در سال 1967 جنگ شش روزه: دائمی مرز شرقی برای اسرائیل در امتداد رود اردن به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده است.

این امر اطمینان حاصل شود که اسرائیل هرگز به ترک مکان هایی مانند هبرون شیله و “بیت ال” که یهودیان خود را در نظر بگیرید مقدس انجامید.

آقای نتانیاهو در عمل به صراحت به برکت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه زمانی که او وعده داده شده به “به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر قلمرو که من چشم انداز را فراهم می کند به بخشی از دولت اسرائیل.”

ایستاده در کنار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید با آقای نتانیاهو تقدیر او را برای به رسمیت شناختن اسرائیل نیاز به یک بافر در امتداد رود اردن به آن عمق استراتژیک در برابر دشمنان به شرق و توانایی جلوگیری از قاچاق سلاح به فلسطینی ها.

“این چیزی است که ما اشتیاق به” آقای نتانیاهو افزود که اعمال حاکمیت در امتداد رود اردن را “فعال اسرائیل برای دفاع از خود با خود است.”

زودتر صلح طرح پیش بینی ریشه کن کردن ده ها هزار اسرائیلی از شهرک غرب بانک به این مناطق به فلسطینی ها برای خود دولت است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن طرح وعده به ترک هر دو از مهاجران و فلسطینی ها در خانه های خود.

مفهومی نقشه کشیده شده توسط کاخ سفید به نظر می رسد torturously gerrymandered همه اما پاک کردن قبل از سال 1967 مرز طولانی که با تشکیل پایه برای یک توافق بالقوه. جزایر از سوی اسرائیل اویزان در جاده دسترسی از آنچه که در حال حاضر اسرائیل مناسب مانند بسیاری از گوشواره و جدید فلسطینی انکلاوها تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان غزه در حال خواب در آنچه در حال حاضر در صحرای نگب در امتداد مرز مصر.

همچنین به نظر می رسد برای پاداش دادن به اسرائیل برای ایجاد حقایق در زمین خواهد بود-فلسطینی سرمایه برای مثال می توان از بنیاد با هم از شرق اورشلیم محله است که اسرائیل قطع از بقیه شهر که در آن ساخته شده آن مانع امنیتی.

این طرح همچنین اندیشد معاوضه زمین است که می تواند به فلسطینی ها بخش هایی از آنچه که در حال حاضر اسرائیل در ازای اجازه شهرک غرب بانک باقی می ماند هر چند برخی از این مناطق از اسرائیل به شدت جمعیتی از شهروندان عرب.

دن Rothem سابق مشاور نخست وزیر ایهود اولمرت که دارای تخصص در نقشه از پیشنهاد صلح, معاملات تخمین زده است که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را به فلسطینی ها زمین معادل 84 درصد از آنچه را که آنها تا به حال قبل از جنگ سال 1967.

نور سبز از کاخ سفید خشم اسرائیل و حامیان بیشتر سخاوتمندانه اقامت با فلسطینی ها و احساس خطر کسانی که هشدار داده اند که هر گونه الحاق می تواند مجموعه ای خاموش تمدید کردند.

“آن را بدتر از هر یک از ما می تواند پیش بینی” گفت: Nimrod Novik یک دیرین صلح و مذاکره کننده سابق دستیار رهبر اسرائیل شیمون پرز.

فلسطینی ها هیچ دست در طرح پیش نویس قطع تمام روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از آن به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت. اما در حالی که آنها واکنش نشان داد و با خشم قابل پیش بینی وجود دارد هیچ تهدیدی از عمل خاص و کمی نشان می دهد که رابطه خود را با اسرائیل اساسا تغییر دهید.

محمود عباس رییس حکومت خودگردان فلسطینی ساخته شده نشان می دهد از دعوت از مقامات حماس و جناح دیگر را به یک جلسه اضطراری در رام الله. اما پس از تماشای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای نتانیاهو و آقای عباس در خود آدرس تلویزیونی ساخته شده هیچ تهدیدات اقدام اساسی مانند قطع همکاری های امنیتی با اسرائیل است که سنگ بنای اسرائیل و فلسطین ارتباط و کلید آقای عباس را نگه دارید قدرت در کرانه باختری است.

“بیت المقدس است نه برای فروش” سن و ضعیف آقای عباس گفت: در زمان ظاهر می شود نیاز به زمزمه دهید از صائب صائب عریقات کهنه فلسطینی مذاکره کننده. “معامله قرن را عبور نمی کند. مردم ما آن را پرتاب به سطل زباله تاریخ است.”

Hanan Ashrawi ارشد سازمان آزادی بخش فلسطین عضو کمیته اجرایی به نام برگ برنده طرح “واقعی وجودی حمله به فلسطین و مردم فلسطین.”

“این یک اسرائیلی-آمریکایی توافق که هیچ ربطی به صلح” او گفت:.

آقای نتانیاهو و آقای ترامپ شد در درجه اول تجارت حقوق فلسطینی برای منحرف کردن اذهان از مشکلات قانونی خود را — آقای نتانیاهو در حال بررسی اتهامات جنایی و آقای تهمت سنا محاکمه و به منظور بهبود شانس خود را از انتخاب مجدد او گفت:. “در دراز مدت دیگر هدف راهبردی است برای ارائه فلسطین به اسرائیل,” او اضافه شده است.

آقای نتانیاهو گفت: اسرائیل به خبرنگاران در واشنگتن که کابینه اش خواهد رای گیری در روز یکشنبه. این تصمیم هنوز هم می تواند موضوع را به چالش های قانونی از آنجا که دولت فعلی یک دولت موقت.

رهبران اسرائیل از جمله آقای نتانیاهو تا به حال خودداری از گسترش اسرائیل قانون در هر نقطه در بانک غرب در دهه های اخیر از ترس تحریم های بین المللی. بسیاری از جهان در نظر شهرک سازی اسرائیل غیر قانونی وجود دارد.

اما آقای تهمت نور سبز آمد با وعده به حق وتو هر گونه حرکت در برابر اسرائیل توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد آقای نتانیاهو نشان داد اسرائیل به خبرنگاران گفت.

آقای نتانیاهو که در حال مبارزه برای آینده اش پس از شارژ شدن در سه موارد فساد اداری الحاق ارائه می دهد فرصت برای ایجاد یک میراث فراتر از بودن در این کشور طولانی ترین خدمت نخست وزیر و اولین نشستن یکی به تیراندازی کرد.

آقای نتانیاهو چلنجر Benny Gantz از میانه آبی و سفید حزب مخالف هر یک طرفه الحاق کرد و گفت که هیچ عجله وجود دارد به ضمیمه خاک تا بعد از 2 مارس انتخابات است.

حزب با صدور بیانیه ای روز شنبه آقای مدیری برگ برنده طرح به عنوان “تاریخی” و خواستار آن را “به طور کامل سازگار با اصول وزارت امور خارجه و امنیت” حمایت حزب.

اما آن گیر کرده به آن تماس بگیرید برای هماهنگی های بین المللی توصیف این طرح به عنوان یک “قوی دوام و اساس پیشرفت یک توافق صلح با فلسطینی ها” و تاکید بر نیاز به حفظ معاهدات موجود با اردن و مصر است.

مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح و از یک جانبه اسرائیل هشدار از پتانسیل اثر دومینو منجر به خشونت است.

Ominously های نظامی اسرائیل گفت: آن تقویت آن نیروهای پیاده نظام در دره اردن در پاسخ به ارزیابی امنیت با وزیر دفاع هشدار دهنده از ناآرامی در کرانه و این احتمال که نیروهای امنیتی فلسطینی ممکن است همکاری در سرکوب آن است.

منتقدان گفت: الحاق می تواند آسیب اسرائیل در حال حاضر تیره و تار روابط با اردن که یک فلسطینی جمعیت.

طرح رادیکال تعمیرات اساسی شرایط مرجع برای مذاکرات می تواند تا سم جو به عنوان نزدیک درب در مذاکرات “برای سال ها یا حتی دهه های آینده گفت:” يونتان Touval یک تحلیلگر در Mitvim چپ متمایل اسرائیل و سیاست خارجی موسسه.

و الحاق می تواند بیشتر علوفه به دادگاه جنایی بین المللی است که, بررسی پتانسیل جنایات جنگی مورد در برابر اسرائیل برای حل و فصل آن فعالیت در بانک غرب.

در عین حال مدافعان این طرح گفت: خطوط سال 1967 تا به حال نشده است مقدس برای مدت زمان طولانی: دولت بوش گفت: در سال 2004 که در حال تغییر “واقعیت بر روی زمین” باید در نظر گرفته شود در ترسیم مرز بین اسرائیل و کرانه باختری است.

و در حالی که واکنش اسرائیل به قبلی آمریکا طرح به طور سنتی “بله با رزرو” اسرائیلی ها می گویند فلسطینی در پاسخ به هر دو شده است یا منفی وجود ندارد.

با فلسطینی ها گم شده در عمل با توجه به Dore طلا دیرین مشاور نتانیاهو که گفت که او تا به حال نیز مشورت با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم طرح “یک نوع از اعلامیه که پارادایم های قدیمی شکست خورده بود و این چیزی است که جدید مورد نیاز بود.”

Yaakov Amidror سابق اسرائیل مشاور امنیت ملی گفت: اسرائیلی ها را ترجیح می دهند به صورت دوطرفه مذاکره قرارداد. “اما زمانی که همسایه ها در حال آمدن به جدول جایگزین چیست ؟” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>